Wybieramy najlepszą baterię do łazienki. Zobacz nasze porady!

W związku z tym, że z łazienki korzystamy każdego dnia, nawet kilka razy dziennie, wybór odpowiedniej armatury sanitarnej jest bardzo ważną decyzją. Będzie ona miała ogromy wpływ na jakość naszego codziennego życia. Dlatego warto sobie zadać kilka pytań, na czym najbardziej nam zależy jeśli chodzi o komfort użytkowania baterii. Poniżej przedstawiamy propozycje od KLUDI, które doskonale dopasowują się do naszych indywidualnych potrzeb. Pozostaje nam tylko wybrać między cudownym orzeźwieniem lub pełnym relaksem... Jesteście gotowi?

minimalistyczny prysznic kludi, biała bateria prysznicowa

Potrójna siła orzeźwienia pod prysznicem

Nie ma nic lepszego niż orzeźwiający prysznic po męczącym dniu. Szeroki strumień pobudzi do działania także rano, gdy kubek kawy nie pomaga w walce z niewyspaniem. KLUDI FRESHLINE to sposób na to, by codzienność nabrała motywującego wymiaru. Rześka kąpiel po zmaganiach na siłowni, kolejnych przebiegniętych kilometrach czy aktywnym wypoczynku przyniesie jeszcze więcej satysfakcji. Trzy opcje strumienia są odpowiedzią na różne potrzeby. Strumień deszczowy doda energii i siły, przed wysiłkiem na treningu a także otrzeźwi umysł, by działał na najwyższych obrotach podczas ciężkiego dnia w pracy. Z kolei miękka fala kropel stopniowo wyrwie z porannego rozleniwienia, a masująca tafla wody natychmiast zregeneruje ciało. Głowica górna z białą tarczą, rączka natrysku czy cały zestaw natryskowy KLUDI FRESHLINE są najlepszą metodą na witalność. Smukły design serii oraz poręczne elementy i praktyczna obsługa wniosą do nowoczesnego pokoju kąpielowego nieco elegancji i stylu, a przede wszystkim zaspokoją potrzebę orzeźwienia.

minimalistyczny panel prysznicowy kludi
>> Poznaj kolekcję KLUDI FRESHLINE <<

Piękno zamknięte w armaturze sanitarnej

Nie od dziś wiadomo, że w otoczeniu pięknych przedmiotów żyje się lepiej. Lubimy gdy wnętrze łazienki wypełnione jest armaturą dodającą harmonii i szyku. Znakomitym odzwierciedleniem potrzeb piękna i estetyki jest zestaw natryskowy KLUDI LOGO, gdzie prócz orzeźwienia pod postaciami trzech opcji strumienia, znajdziemy konstrukcyjną doskonałość, zamkniętą w prostych kształtach. KLUDI LOGO ujmuje naturalnym designem i funkcjonalnością, a ta kompilacja jest synonimem nowoczesności. Żyjemy coraz szybciej i intensywniej, ale w tej codziennej pogoni pragniemy na chwilę się zatrzymać i zetknąć z wyrafinowaniem, ciekawą formą i stylem, by odetchnąć i złapać wiatr w żagle. Pokój kąpielowy w towarzystwie chromowanych elementów serii KLUDI LOGO stanie się miejscem pełnym komfortu i inspiracji.

>> Poznaj kolekcję KLUDI LOGO NEO <<
nowoczesna bateria prysznicowa z deszczownicą

Bateria sposobem na oszczędność!

Obecnie dbałość o ekologię to wartość nadrzędna. Urządzając dom często sięgamy po rozwiązania, które nie będą generowały strat oraz zaoszczędzą energię czy wodę. Armatura KLUDI w roli elementów sanitarnych oszczędzających cenne zasoby sprawdza się znakomicie. Prysznic pod strumieniami wody płynącymi z szerokiej deszczownicy może wiązać się z mniejszym wykorzystaniem wody, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii w rozwiązaniu KLUDI A-QA. Umożliwia ona nawet o 40% niższe zużycie wody niż w innych, tradycyjnych modelach. Przyjazne dla środowiska systemy KLUDI są gwarantem większej ilości gotówki w portfelu i wyrazem świadomości ekologicznej. Baterie termostatyczne w serii KLUDI A-QA wyposażone w system HotStop, czyli blokadę temperatury wody przy 38⁰C, która zadba nie tylko o bezpieczeństwo, ale i zasoby energii cieplnej. Natomiast higienicznie sposoby usuwania kamienia z rączki natrysku pozwolą dłużej cieszyć się baterią! Prysznic wymaga mniej czasu niż kąpiel w wannie, zużywa mniej wody, a rozwiązania KLUDI są gwarancją tego, że sprzątanie będzie znacznie łatwiejsze! To wielowymiarowe zaspokojenie potrzeby czasu dla aktywnych i zabieganych.

>> Poznaj kolekcję KLUDI A-QA <<

Wiele potrzeb, jedno rozwiązanie

Orzeźwienie dzięki regulowanemu natężeniu strumienia, piękno ukryte w wyjątkowej formie chromowanego rozwiązania, kompilacja miło spędzonego czasu i oszczędności podczas relaksującego prysznica to charakterystyka serii łazienkowej dostosowującej się do wszystkich potrzeb. KLUDI FIZZ jest sposobem na to, by pokój kąpielowy spełniał wymagania każdego użytkownika. Głowica natrysku w wersji trójramiennej, rączka natrysku przypominająca kształtem otwartą dłoń to przyjemność kąpieli w trzech opcjach strumienia — miękkiego, masującego oraz deszczowego, a także pomysł na niebanalny projekt łazienki. Funkcjonalne detale, takie jak system zapobiegający kapaniu oraz termostat w rozwiązaniach KLUDI FIZZ DUAL SHOWER SYSTEM to gwarancja oszczędności wody i energii. Prócz praktyczności baterie KLUDI FIZZ znakomicie się prezentują. Ich design zachwyca najwyższymi standardami jakości.

biała bateria wannowa ścienna kludi
>> Poznaj kolekcję KLUDI FIZZ <<

Łazienka to miejsce, za którego drzwiami zamykamy troski i zmartwienia, na bok odkładamy zmęczenie i szukamy motywacji do działania. Uwalniając strumień gorącej wody czerpiemy radość z relaksującego prysznica. Gdy dodamy do tego oszczędność, świetny design, funkcjonalność stworzymy miejsce doskonałe w każdym calu i idealnie spełniające nasze różnorodne potrzeby — ekologiczne czy życiowe. Wybierzmy rozwiązania, dzięki którym nie będziemy musieli się o nic martwić.

>> KLUDI <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Łazienka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Łazienka
Komentarze
hi
  • Dodano 2 lata temu

Anonimowy użytkownik

Alina Walczak
  • Dodano 2 lata temu

Anonimowy użytkownik

Najlepiej taką, która sama się myje 😁
  • Dodano 2 lata temu

Anonimowy użytkownik

Mam Ambiente :-) jest super
  • Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej produktów