Propozycja dla wymagających - najlepsza sofa z funkcją relaksu!

Gdy na świecie byli jeszcze prawdziwi książęta, ich pragnieniem było żenić się z najprawdziwszymi księżniczkami. Trudno było jednakże odszukać kandydatkę, która spełniałaby wszystkie oczekiwania. Ostatecznym testem okazało się dopiero położenie kandydatki do snu w łożu, w którym umieszczono ziarnko grochu, przykryte dwudziestoma materacami i dwudziestoma puchowymi pierzynami. Tylko prawdziwa księżniczka mogła mieć tak delikatną skórę, że groch pod pościelą nie pozwolił jej zmrużyć oka przez całą noc.

To oczywiście tylko bardzo skrócona wersja bajki Hansa Christiana Andersena, znana i lubiana w dzieciństwie chyba przez każdą dziewczynkę. Która z nas nie marzyła o pięknych książętach na białych koniach, pałacach, balach i cudownym życiu w pięknym królestwie… Dziś jesteśmy już dorosłe i wiemy, że nie trzeba ziarna grochu, by poczuć się jak księżniczka. Wolimy sięgać po drobne lub większe codzienne przyjemności – czasem to gorąca kąpiel z bąbelkami i maseczka, czasem romantyczny wieczór przy świecach i apetycznej kolacji, a czasem – przyjemny, relaksujący wypoczynek na sofie, z ulubioną książką i kubkiem aromatycznej, gorącej czekolady w dłoni. Bo sofa, to taka nasza mała domowa kraina odprężenia, prawda?

sofa do dużego pokoju dziennego

Miękka, sprężysta, piękna wizualnie sofa w salonie może dać wiele pozytywnych wrażeni wizualnych i dotykowych. Można się na niej wyciągnąć, poleniuchować, słodko podrzemać, zaczytać w niesamowitej lekturze, zagadać z bliskimi, pobujać myślami w obłokach, odprężyć i po prostu nic nie robić. Może być w gotowej konfiguracji czyli „tak jak ją producent stworzył”, ale może być także skonfigurowana w taki sposób, by odpowiadała Twojemu trybowi życia i potrzebom.

Konfigurując swoją wymarzoną sofę (pomoże Ci w tym konfigurator 2D przygotowany przez Gala Collezione) możesz wpłynąć nie tylko na jej wygląd, wykończenie, rodzaj obicia i wymiary, ale także - co jest bardzo ważne – na to, jakie funkcje będzie w sobie kryła. A jest ich wiele – m.in. funkcja spania, ruchome zagłówki, pojemnik na pościel, bar ze schowkiem, elektrycznie sterowane siedzisko, ruchome podłokietniki i fotel z funkcją relaksu.

Czym jest funkcja relaksu? Na pewno takim rozwiązaniem, które pozwoli Ci wypoczywać po królewsku i poczuć prawdziwe odprężenie. Gdy jest złożona, wygląda po prostu jak fragment sofy. Wystarczy jednak lekko dotknąć sensora elektrycznego, dyskretnie ukrytego między siedziskami, by płynnie i harmonijnie wysunął się podnóżek a oparcie ustawiło się pod takim kątem, by przyjemnie było oglądać telewizję, czytać ulubioną książkę lub po prostu uciąć sobie smaczną popołudniową drzemkę.

>> Sprawdź gdzie kupić Massimo z funkcją relaksu z w promocyjnej cenie <<

Funkcja relaksu jest niezwykle prosta w obsłudze – by ją rozłożyć, nie musisz wstawać z mebla. Dzięki niej Twój mebel zawsze będzie dopasowywać się do Twoich potrzeb tak idealnie, że nawet nie będziesz musiała o tym myśleć.

Od 15 maja do 30 czerwca – decydując się na zakup dowolnie skonfigurowanej sofy lub narożnika Massimo z elektryczną funkcją relaksu*, zapłacisz atrakcyjną niższą cenę, równą cenie takiego samego mebla bez funkcji relaksu.

Możesz zaoszczędzić nawet do 1.500 zł**. Skorzystaj z promocji „Pełen relaks z Massimo” i ciesz się królewskim wypoczynkiem w swoim domu.

* fotel z elektryczną funkcją relaksu, zasilany prądem po podłączeniu kablem do gniazdka elektrycznego

** kwota orientacyjna, która zależy od rodzaju obicia mebla oraz oferty salonu meblowego będącego Partnerem Promocji

>> GALA COLLEZIONE <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze