Jak sprawdzić czy kolor będzie pasował do naszego wnętrza?

Czy wiesz, że według badań przeprowadzonych w 2017 roku przez agencję badań rynku Opinia24 ponad 40% klientów jako największe wyzwanie podczas zakupu farby określa wybór jej koloru? Jesteśmy przekonani, że wiesz i że sam miewałeś tego typu kłopot. Problem dotyczy momentu, w którym okazuje się, że kolor wybrany w sklepie różni się od tego, który widnieje już na naszej pomalowanej ścianie. Bywa także, że ten sam kolor wygląda zupełnie inaczej w dzień - w świetle słonecznym, niż wieczorem przy zapalonych lampach.

żółty fotel w salonie, beżowa sofa, lampa z żółtym abażurem

Istnieje jednak sposób, by znacznie ułatwić i skrócić proces decyzyjny oraz zdecydowanie ograniczyć ryzyko wyboru złego odcienia farby. Śnieżka dla swoich Klientów przygotowała pomocne akcesoria, dzięki którym będziesz mógł w przystępny sposób sprawdzić, dopasować i ostatecznie wybrać ten odpowiedni do swojej przestrzeni. Teraz w dobrych sklepach z produktami Śnieżka Satynowa, MAGNAT CERAMIC oraz MAGNAT SYPIALNIA/POKÓJ DZIECKA znajdziesz firmowe stojaki z „Kolorami Do Testowania” i „Testerami Do Malowania”. Narzędzia te dają Ci możliwość wyboru sposobu testowania wybranego koloru farby. O co w tym chodzi?

Kolor do testowania

„Kolor Do Testowania” to mały kartonik z wymalowanym oryginalnym kolorem farby (więcej szczegółów). Gdy podejmiesz wstępną decyzję, co do barwy wybranego produktu, możesz go zabrać do domu, by tam, w remontowanym wnętrzu, przyjrzeć się subtelnym zmianom tej barwy w poszczególnych porach dnia. Możesz wziąć ze sobą do domu kilka kartoników, jeśli się wahasz lub planujesz zaaranżować przestrzeń w wielu kolorach.

Narzędzie to znacznie ułatwia również komponowanie całego wystroju pomieszczenia, jeśli już masz pomalowane ściany. Kolor Do Testowania jest wielokrotnego użytku. Możesz wziąć go ze sobą do sklepu meblowego, by przyłożyć do obicia sof i foteli. Dzięki niemu jesteś w stanie zobaczyć jak kolor farby ściennej współgra z kolorem dywanu, poduch, płytek, podłogi, czy zasłon. Jest również przydatny podczas wizyty u stolarza, w trakcie wyboru odpowiedniej barwy drewna zamówionych mebli na wymiar. Kolor Do Testowania zamienia decyzję podjętą „na oko” w pewność, że żaden kolorystyczny szczegół projektowanej przestrzeni nie będzie dziełem przypadku. Dodatkowym atutem jest to, że właściwego wyboru można dokonać bez brudzenia ścian, siebie i bez żadnego wstępnego malowania.

Dlaczego kolor do testowania?

  • po prostu przyłóż go do ściany i gotowe
  • możesz sprawdzić tyle kolorów, ile chcesz
  • bez malowania, schnięcia, brudzenia
  • przenośny – zabierz go ze sobą do sklepu meblowego lub wnętrzarskiego
  • wielokrotnego użytku
  • sprawdź kolor w różnych warunkach Kup kolor do testowania online – kliknij tutaj
>> Kolor do testowania – Śnieżka Satynowa <<

Tester do malowania

„Tester Do Malowania” to wygodna saszetka z próbką farby. Idealna - jeśli wolisz klasyczne podejście do projektowania. Farby jest w niej akurat tyle, by pomalować fragment ściany i podjąć właściwą decyzję. Dzięki niemu sprawdzisz dokładnie, czy kolor wybrany na półce w sklepie będzie dobrze wyglądał w Twoim mieszkaniu, niezależnie od oświetlenia. Planujesz kolorystyczne szaleństwo? Weź kilka saszetek i pomaluj fragment ściany na kilka kolorów, szukając odpowiedniego zestawu barwnego, spełniającego Twoje marzenie o idealnej palecie barwnej ścian.

Kolor Do Testowania i Tester Do Malowania to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy nie mają czasu na pomyłki i pragną szybko i bezbłędnie podejmować decyzje co do kolorów farb. Planując remont, pamiętaj o tych wygodnych narzędziach, a na pewno uda Ci się zaoszczędzić i czas i pieniądze, bo puszki z farbą, z którymi wrócisz do domu, na pewno będą strzałem w dziesiątkę.

>> ŚNIEŻKA <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Budowa i remont
Zobacz więcej artykułów w kategorii Budowa i remont
Komentarze

Zobacz więcej produktów