W domach czytelników: "Nie sugeruję się modą. Wybieram to, co mi się podoba"

Oto kolejna odsłona naszego cyklu "W domach czytelników". Tym razem odwiedzimy mieszkanie Pani Oli, dla której ważną rolę w aranżacji odgrywa funkcjonalność, ale i kolorystyka. Nasza bohaterka nie stawia na modę, lecz na swój własny styl. Zapraszamy do przeczytania wywiadu i obejrzenia zdjęć tego oryginalnego mieszkania.

salon w odcieniach szarości

Olu, co brałaś pod uwagę, urządzając swoje mieszkanie?

Tak naprawdę cały czas się urządzam. Stawiam przede wszystkim na funkcjonalność, ale ważna jest dla mnie również kolorystyka. Uwielbiam jasne wnętrza i białe ściany, które sprawiają, że mieszkanie wydaje się optycznie większe.

Który z obecnie panujących trendów wnętrzarskich jest Ci najbliższy?

W moim mieszkaniu króluje styl skandynawski. Dominują szarości połączone z bielą, które stanowią bazę dla reszty, uspokajają i wyciszają. Te kolory lubię już od dawna i pewnie zawsze będą u mnie spotykane. Patrząc na moje wnętrza i mnogość dodatków, które się w nich pojawiają, można też mówić o stylu eklektycznym. Nie sugeruję się modą. Wybieram to, co mi się podoba i w ten sposób mieszam różne trendy.

Co nowego z dekoracji kupiłaś ostatnio?

Cały czas coś kupuję. Bardo lubię zmiany w moim mieszkaniu. Często wymieniam poduszki na sofie, które nadzwyczaj szybko mi się nudzą.

Czy w Twoim mieszkaniu zmieni się coś na czas wiosny? Czy pojawią się jakieś sezonowe dodatki?

W związku z nadejściem wiosny pojawią się w moim mieszkaniu akcenty, które będą wprowadzały wiosenny klimat, choć tutaj, zupełnie przeciwnie do okresu zimowego, cenię sobie minimalizm. W salonie pojawią się przede wszystkim świeże kwiaty w wazonie. Nowa pora roku przyniesie też do mojego wnętrza trochę więcej barw, ale tylko w dodatkach. Pojawią się akcenty zieleni, różu, a nawet limonki.

Zobacz więcej zdjęć mieszkania Oli >>

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Wywiady
Zobacz więcej artykułów w kategorii Wywiady
Komentarze