Końcówka wyprzedaży ⏰ Weekend promocji do -75%
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:  

Nowoczesna technologia w Twoim domu – sprzątanie na miarę XXI wieku!

XXI wiek to czas innowacji. Dziś wyśmienite latte o poranku przygotuje nowoczesny ekspres, aplikacja w telefonie poinformuje o korkach w drodze do pracy, a rozbudowany system zabezpieczeń włączy alarm, gdy tylko opuścimy próg mieszkania. Technologia wkrada się w każdy aspekt życia, dzięki czemu o wiele łatwiej i szybciej jest odhaczać każde kolejne zadanie z listy „to do” na dziś.

Odkurzanie to jedna z domowych czynności, której pominąć się nie da. Niestety kłębu kurzu, okruszki po ciasteczkach czy sierść naszego pupila skutecznie obniżają komfort życia, dlatego przynajmniej raz w tygodniu trzeba sięgnąć po odkurzacz i pozbyć się bałaganu. Do akcji wkracza nieporęczna hałaśliwa maszyna z ograniczoną długością kabla, co sprawia, że sprzątanie niemiłosiernie się wydłuża. Jednak w obliczu nowoczesnej technologii zaproponowanej przez markę BOSCH czynność ta może mieć całkowicie inny przebieg – znacznie przyjemniejszy i efektywniejszy. XXI wiek to czas, kiedy sprzątanie oznacza brak ograniczeń, elastyczność, zero kosztów dodatkowych i maksimum komfortu. Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe? A jednak!

Szybciej i łatwiej – czyli sprzątanie na miarę XXI wieku

Jest sobota. Godzina dziesiąta rano. W co trzecim domu i mieszkaniu słychać burzliwe odgłosy, a klatka schodowa wypełnia się zapachami świeżej konwalii albo soczystych pomarańczy, które zdobią opakowania detergentów wszelkiej maści. To czas wielkich porządków! Z całym arsenałem narzędzi pokonujemy brud, który nawarstwił się podczas długiego tygodnia. Sprzątanie niestety mało komu kojarzy się z przyjemnością, nawet jeśli lśniący efekt sprawia, że czujemy się szczęśliwsi. Na pomoc tym, którzy są przeciwni takiej formie spędzania wolnego czasu, przychodzi nowoczesna technologia, która stare ciężkie sprzęty odsuwa na boczny tor, a w zamian oferuje lekkie, poręczne i ekonomiczne udogodnienia – odkurzacze pionowe.

<p>Działanie modeli samostojących jest podobne do urządzeń tradycyjnych. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia, a ich kompaktowe wymiary i nowoczesna forma, znacznie usprawniają sprzątanie zapewniając wysoką efektywność pracy. Nie zajmują wiele miejsca, nie wymagają wymiany worków, a technologia litowo-jonowa – wykorzystana w rozwiązaniach Athlet marki BOSCH – i wysokiej jakości akumulatory gwarantują bardzo długi czas działania, nawet do 75 minut bez ładowania, co pozwoli dokładnie odkurzyć każdy zakamarek, nawet w przestronnym apartamentowcu. Parametry techniczne sprzętu wiążą się z zastosowaniem innowacyjnej technologii: systemu separacji kurzu, dużym przepływie powietrza, a także 3-stopniowych zabezpieczeniach zapobiegających przegrzaniu czy przeładowaniu się. Dzięki temu odkurzanie jest nie tylko efektywne, ale także znacznie wygodniejsze.</p>

Działanie modeli samostojących jest podobne do urządzeń tradycyjnych. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia, a ich kompaktowe wymiary i nowoczesna forma, znacznie usprawniają sprzątanie zapewniając wysoką efektywność pracy. Nie zajmują wiele miejsca, nie wymagają wymiany worków, a technologia litowo-jonowa – wykorzystana w rozwiązaniach Athlet marki BOSCH – i wysokiej jakości akumulatory gwarantują bardzo długi czas działania, nawet do 75 minut bez ładowania, co pozwoli dokładnie odkurzyć każdy zakamarek, nawet w przestronnym apartamentowcu. Parametry techniczne sprzętu wiążą się z zastosowaniem innowacyjnej technologii: systemu separacji kurzu, dużym przepływie powietrza, a także 3-stopniowych zabezpieczeniach zapobiegających przegrzaniu czy przeładowaniu się. Dzięki temu odkurzanie jest nie tylko efektywne, ale także znacznie wygodniejsze.

Bez kabla – bez ograniczeń

Co najbardziej denerwuje użytkowników tradycyjnych odkurzaczy? Kabel! Ograniczona długość przewodu powoduje, że czasem sprzątanie wiąże się z lekcją gimnastyki, bo żeby dostać się do przestrzeni za kanapą umieszczoną w rogu pokoju, trzeba się nieźle napracować! Bezprzewodowe rozwiązanie daje znacznie więcej swobody w działaniu, a właściwie w ogóle nas nie ogranicza. Możemy dowolnie manewrować odkurzaczem bez konieczności poszukiwania gniazdka, które zapewni optymalny zasięg, z łatwością przeniesiemy go do innego pokoju czy odkurzmy schody, bo urządzenie waży zaledwie 3 kg. Nie musimy odłączać sprzętu od zasilania, żeby przejść do salonu, a potem ponownie go uruchamiać, tracąc przy tym cenne minuty naszego wolnego czasu. Odkurzacz Athlet – marki BOSCH – ma nisko osadzony środek ciężkości, dzięki czemu sterowanie nim to czysta przyjemność, z lekkością pokonuje zakręty wokół mebli, a z pomocą dodatkowych akcesoriów może zamienić się w urządzenie do czyszczenia sofy i foteli w pokoju dziennym, tapicerki samochodowej czy nawet ścian.

Zero dodatkowych kosztów, minimum obsługi, maksimum komfortu

XXI wiek to era inteligentnych wynalazków, które zyskują miano domowych pomocników. Większość nowoczesnych sprzętów zwyczajnie myśli za nas, bo pośpiech i wieczna gonitwa powodują, że zapominamy o wielu sprawach. Marka BOSCH w tym celu opracowała technologię Sensor Bagless™, dzięki której zabiegi konserwacyjne oraz koszty eksploatacyjne zredukowano do minimum. Specjalny czujnik SmartSensor Control – kontrolujący poziom wydajności urządzenia – na wskaźniku LED poinformuje o konieczności wyczyszczenia filtra. Ale nie oznacza to kolejnego zakupu czy dodatkowych wydatków, a wiąże się jedynie z higieniczną czynnością polegającą na wyjęciu i opróżnieniu pojemnika na kurz. Równie łatwo przywrócimy świetność szczotce zastosowanej w rozwiązaniu Athlet. Dzięki EasyClean™ wystarczy jeden ruch ręki, by sprzątanie było maksymalnie skuteczne i proste!

Pod stołem i łóżkiem, na dywanie i parkiecie

Odkurzacze pionowe sprawdzają się w każdej sytuacji, zwłaszcza że w zakresie wydajności prześcigają już swoich tradycyjnych poprzedników. Znacznie łatwiej docierają do trudnodostępnych miejsc, usuwają brud znajdujący się pod sofą czy szafkami, cechuje je wysoka efektywność, niezależna od rodzaju powierzchni i stopnia zabrudzeń. Szczotka AllFloor HighPower skutecznie wyczyści puszysty dywan pełen sierści kota, nie porysuje dębowego parkietu i przywróci błysk kafelkom w łazience. Dodatkowo odkurzacz zmieści się wszędzie, to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli niewielkich mieszkań. Małe gabaryty urządzeń samostojących pozwalają dyskretnie ukryć sprzęt w wąskiej szafce w korytarzu czy schować go za zasłoną w pokoju, choć z uwagi na stylowy design odkurzacze Athlet mogą stanąć gdziekolwiek i tym samym być zawsze pod ręką.

Technologia to cichy pomocnik, który zwłaszcza podczas wykonywania domowych obowiązków spisuje się na medal. Sprzątanie staje się szybsze, efektywniejsze, a nawet... przyjemniejsze. Bez kabli, wymiany filtrów, szukania gniazdek, podnoszenia ciężarów – łatwo, wydajnie, taniej. Odkurzacze pionowe to kolejna pozytywna odsłona innowacji, jakie oferuje XXI wiek.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności