Jaka powinna być idealna kuchnia? Poznaj skandynawski profesjonalizm w zabudowie kuchennej!

Profesjonalne rozwiązania nie są zarezerwowane tylko dla najlepszych restauracji. Możesz je mieć także w twojej kuchni, stosując się do zasad skandynawskiego designu. AGD szwedzkiej marki Electrolux, stworzone z myślą o profesjonalistach zostało dostosowane do potrzeb użytkowników domowych kuchni. Urządzenia najwyższej klasy, dzięki minimalistycznemu wykończeniu i możliwości zabudowy, dopasują się do każdego wnętrza, tworząc funkcjonalną przestrzeń w skandynawskim stylu.

kuchnia w stylu skandynawskim, białe meble w kuchni, zabudowa kuchenna, AGD w kuchni

Profesjonalizm Twojej kuchni

Najlepsi szefowie kuchni korzystają z nowoczesnych rozwiązań, żeby wydobyć wyjątkowy smak przyrządzanych potraw. Jednym ze sposobów na uzyskanie intensywnego aromatu dań jest pieczenie na parze. Piekarniki parowe Electrolux CombiSteam Deluxe wykorzystują termoobieg w połączeniu z parą. Gorące powietrze nadaje potrawom wyjątkową kruchość i złocisty kolor na zewnątrz, podczas gdy para otacza ją, ochraniając naturalne smaki w jej wnętrzu. Dzięki minimalistycznemu wykończeniu piekarników CombiSteam Deluxe, dopasują się one do każdego, nawet najbardziej oryginalnego wnętrza, a możliwości zabudowy pozostałych sprzętów AGD pozostaną dzięki temu nieograniczone.

nowoczesna kuchnia, AGD w kuchni, nowoczesne AGD

Niewidzialna precyzja

Płyty indukcyjne są stosowane w restauracjach światowej klasy ze względu na szybkość i wygodę użytkowania. Szefowie kuchni wybierają jednak tylko te urządzenia, które dzięki swojej precyzji pozwalają na zachowanie głębi smaku przyrządzanych potraw. Nowa płyta indukcyjna Slim Fit Electrolux zapewnia bardziej równomierną dystrybucję ciepła i precyzyjną regulację mocy. Dzięki temu, możliwe jest gotowanie w niższej temperaturze bez konieczności wydłużania czasu pracy. Tak przygotowane potrawy zachowują więcej właściwości odżywczych i walorów smakowych. Płyta indukcyjna Slim Fit, poza innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, wyróżnia się także designem. Niezwykle cienka, może być zamontowana nawet w blacie o grubości 12 mm. W ten sposób, na tle pozostałych mebli kuchennych, pozostaje praktycznie niewidzialna, wtapiając się w wystrój pomieszczenia.

płyta indukcyjna

Inteligentna świeżość

Profesjonalne gotowanie to nie tylko umiejętne przyrządzanie potraw, ale także odpowiednie przechowywanie składników. Chłodziarko-zamrażarka Electrolux z dolnym zamrażalnikiem CustomFlex pozwala na zachowanie naturalnej świeżości produktów do trzech razy dłużej. Inspirowana profesjonalnymi kuchniami, została wyposażona w system Inteligentny NoFrost, który umożliwia zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności. Ponadto, dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi, chłodziarka będzie pasować do każdej zabudowy.

nowoczesna lodówka

Czystość i wygoda

Po przyrządzeniu wykwintnych potraw przychodzi także czas na zmywanie naczyń. Marka Electrolux również w tym aspekcie znalazła doskonałe rozwiązanie, stosowane w kuchniach najwyższej klasy. Zmywarka ComfortLift została wyposażona w innowacyjną funkcję, która ułatwia dostęp do naczyń. Specjalny mechanizm ComfortLift umożliwia podniesienie dolnego kosza, aby wygodnie rozładować i załadować naczynia. Ponadto projektanci zadbali o ochronę delikatnych, szklanych kieliszków na wino. Uchwyty SoftGrip oraz kolce SoftSpikes zostały tak zaprojektowane, aby podczas cyklu zmywania zatrzymać naczynia w jednej pozycji. Zmywarka, dzięki możliwości pełnej zabudowy, będzie idealnie dopasowana do pozostałych mebli i stworzy z nimi harmonijną całość.

Funkcjonalna, a zarazem piękna – taka powinna być idealna kuchnia. Jak osiągnąć równowagę między estetyką oraz użytecznością? Wybierając sprzęt, który charakteryzuje się doskonałym dopasowaniem do potrzeb domowników i ich kulinarnych eksperymentów. Najwyższej klasy urządzenia do zabudowy marki Electrolux spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników kuchennej przestrzeni!

>> ELECTROLUX <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Kuchnia
Zobacz więcej artykułów w kategorii Kuchnia
Komentarze