Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:  

Inspirujące spotkanie naszej redakcji z blogerami na targach Warsaw Home

4 października 218 odbyły się prestiżowe targi Warsaw Home 2018, w których miała okazję uczestniczyć platforma wnętrzarska Homebook.pl. Podczas wydarzenia można było wziąć udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach organizowanych przez portal - jednym z nich było inspirujące spotkanie z blogerami, którzy podróżowali po targach w ramach inicjatywy BlogTour2018.

Blogerki zostały zaproszone na stoisko ze względu na piąte urodziny platformy Homebook.pl oraz premiery najnowszej edycji albumu Homebook Design vol. 5. Podczas odwiedzin miały okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez specjalistę SEO, współtworzącego platformę Homebook.pl, Piotra Bronikowskiego. Wykład, dzięki któremu influencerki dowiedziały się, jak zwiększać zasięgi wśród swoich odbiorców, nosił nazwę: "Praktyczne SEO, czyli prosty przepis jak być zwycięzcą w wyszukiwarce Google". Piotr zauważył, że zgromadzone influencerki dbają o odpowiednie pozycjonowane strony i wskazał kilka ich dobrych praktyk w swoim wystąpieniu.

Podczas wydarzenia dyskutowano także na temat obowiązujących trendów, debatowano nad kreowaniem pięknych, inspiracyjnych wnętrz, a także nad funkcjonalnością współczesnych przestrzeni mieszkalnych. Stoisko Homebook.pl odwiedzili również architekci, którzy prężnie rozwijają swoje profile na platformie, dzieląc się z użytkownikami portalu rozmaitymi projektami i inspiracyjnymi konceptami wnętrzarskimi. W przerwach spotkanie z blogerami i projektantami umilał słodki poczęstunek: tort i pyszne desery.

W przedsięwzięciu udział wzięło 20 doświadczonych blogerek, prowadzących profesjonalne i opiniotwórcze blogi wnętrzarskie (solo bądź w duecie), dzięki którym czytelnicy mogą na bieżąco poznawać najnowsze tendencje w dziedzinie projektowania przestrzeni, funkcjonale rozwiązania aranżacyjne oraz tajniki świetnego designu. Każda z autorek uczestniczących w spotkaniu wypracowała swój własny styl i koncept blogowy, dzięki czemu dyskusja miała szansę być bogata, kreatywna i pobudzająca do twórczego działania.

W spotkaniu organizowanym na stoisku platformy Homebook.pl udział wzięły:

Zobacz krótką relację filmową z tego wydarzenia!

Homebook.pl - spotkanie z blogerkami na Warsaw Home

Homebook.pl wraz z blogerami wnętrzarskimi świętował na targach Warsaw Home 5. urodziny serwisu. https://www.homebook.pl/


Inne artykuły w tej kategorii