Weź udział w konkursie Future Living Award 2018, pokaż jak zmieni się nasze podejście do czasu w przyszłości i wygraj atrakcyjne nagrody!

Patrząc na szybkie tempo naszego codziennego życia, moglibyśmy stwierdzić, że to sam czas przyspieszył. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że wciąż mamy go za mało? Technologia rozwija się z zawrotną prędkością, powstaje coraz więcej urządzeń i aplikacji, które mają oszczędzać czas – jednak to nam nie wystarcza. Dni, miesiące i lata uciekają stanowczo zbyt prędko… czy możliwe jest jednak, by przedłużyć czas, który mamy?

Naukowcy pracują nad technologią, która może przedłużyć ludzkie życie do 150 lat – czy takie rozwiązanie sprawi, że przestanie nam wciąż brakować czasu? Jak wydłużenie życia wpłynie na pracę, styl życia i relacje społeczne? Trudno przewidzieć przyszłość ludzkości… czeka nas jeszcze większy pośpiech, czy wręcz przeciwnie – technologie uwolnią nas z wyczerpującego wyścigu z czasem i pozwolą nam żyć zgodnie z ideą „slow life”?

Przed nami szósta edycja konkursu Future Living Award – tym razem spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: Jak technologia zmieni w przyszłości nasze podejście do czasu? Znasz odpowiedź? Jury czeka na niestandardowe rozwiązania i wizjonerskie koncepcje.

Future Living Award 2018, konkurs Siemens

Czas i technologia

Wynalazki Wernera von Siemensa na zawsze zmieniły świat, telegrafia oraz transport zbliżyły do siebie ludzi. Dzięki nim komunikacja stała się łatwiejsza, a przemieszczanie się – szybsze. Zmieniła się również nasza percepcja czasu.

Opowiedz o tym, jak w przyszłości zmieni się nasze podejście do czasu

Marka Siemens razem z partnerami: serwisem F5, portalem Homebook.pl, magazynem Label oraz portalem DesignBy.pl organizuje projekt Future Living Award 2018, w trakcie którego razem z uczestnikami będziemy tworzyć wizje tego, jak w przyszłości będzie postrzegany czas.

Odpowiedz na pytanie: Jak technologia zmieni w przyszłości nasze podejście do czasu? i wygraj nawet 15 000 zł!

Nagroda za zajęcie I miejsca: 15 000 zł!

Nagroda za zajęcie II miejsca: 5 000 zł oraz ekspres do kawy o wartości 6565 zł!

Nagroda za zajęcie III miejsca: 3 000 zł!

3 Nagrody Wyróżnienia w postaci linii śniadaniowej Siemens Sensor for Senses

Nagroda Organizatora w postaci suszarki do ubrań marki Siemens

Zgłoś swoją pracę! Konkurs ma otwartą formułę, nie wahaj się – niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem designu, urbanistyki czy humanistycznego futuryzmu, pokaż nam swoją wizję czasu w przyszłości.

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<

Termin nadsyłania prac:

• 31 grudnia 2018 r.

• Zgłoszenia udziału w Konkursie należy dokonywać za pośrednictwem strony Konkursowej pod adresem www.future-living-award.pl

Prace mogą mieć formę:

• Elektronicznej prezentacji ppt lub pdf, nie dłuższej niż 10 stron.

• Filmu, nie dłuższego niż 5-cio minutowy.

• Rysunku z opisem.

Wybór laureatów konkursu:

Po dokładnym rozpatrzeniu wszystkich zgłoszonych prac, nasze jury wybierze zwycięzców Future Living Award 2018.

Uroczyste wręczenie nagród:

Początek 2019 roku.

Future Living Award 2018, konkurs Siemens

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Konkursy
Zobacz więcej artykułów w kategorii Konkursy
Komentarze