Zmywarka z podnoszonym dolnym koszem, czyli nowoczesny sposób na komfortowe zmywanie

Gotowanie dla bliskich i przyjaciół to czysta przyjemność. Problemy zaczynają się wtedy, gdy kończą się miłe chwile spędzone przy stole. Naszym oczom ukazuje się zwykle piramida naczyń niecierpliwie czekających na zmywanie. Wybawieniem w takiej sytuacji jest zmywarka Electrolux ComfortLift® – bo to o niej mowa w tytule artykułu. To urządzenie jest prawdziwą rewolucją w zmywaniu naczyń, co potwierdzają zadowoleni posiadacze na całym świecie. Na czym polega jego wyjątkowość?

kuchnia w stylu skandynawskim, zmywarka z podnoszonym koszem

Łatwiejszy dostęp do naczyń dzięki zmywarkom ComfortLift®

Zmywarka w kuchni to wygoda – z tym zgodzi się każdy. Niektórzy zwracają jednak uwagę na pewną niedogodność, jaką jest konieczność ciągłego schylania się w czasie wkładania i wyjmowania naczyń ze zmywarki. Electrolux znalazł genialne w swej prostocie rozwiązanie tego problemu. Mowa o innowacyjnym, podnoszonym do góry dolnym koszu, który pozwala na uzyskanie łatwego dostępu do wszystkich naczyń. Kosz można unieść na wygodną dla siebie wysokość, by z łatwością wkładać i wyjmować naczynia ze zmywarki, bez konieczności głębokiego schylania się.

zmywarka z podnoszonym koszem, zmywarka z podnoszonym dolnym koszem

Odblokowanie kosza jest proste i intuicyjne – wystarczy unieść i przytrzymać uchwyt. Opuszczanie kosza odbywa się płynnie i gładko, dzięki cicho działającym prowadnicom ComfortRails. Specjalne amortyzatory sprawiają, że kosz płynnie wsuwa się na swoje miejsce. Posiadacze zmywarki Electrolux nie muszą obawiać się o uszkodzenie delikatnych naczyń, nawet przy gwałtownym wsunięciu kosza do zmywarki. Bez ryzyka można powiedzieć, że ComfortLift® to pierwsza na świecie zmywarka, która podnosi komfort zmywania... dosłownie!

zmywarka z podnoszonym koszem, zmywarka z podnoszonym dolnym koszem

Zmywarko, otwórz się!

Para buchająca prosto w twarz po otworzeniu drzwi i zacieki na naczyniach – to zna chyba każdy posiadacz zmywarki. Electrolux znalazł rozwiązanie i tych kuchennych problemów. Dzięki zastosowaniu technologii AirDry, drzwi zmywarki ComfortLift® uchylają się automatycznie w ostatniej fazie cyklu zmywania. To naturalny sposób na idealne wysuszenie naczyń, pozbycie się zacieków i jednocześnie obniżenie zużycia energii.

Czy to nie brzmi jak rozwiązanie idealne? Electrolux daje nam pewność, że ze zmywarki wyjmiemy suche i perfekcyjnie czyste naczynia. Technologia AirDry gwarantuje najwyższą energooszczędność, w postaci nawet klasy A+++. Zmywarka nie zużywa energii pomiędzy cyklami, ponieważ funkcja Auto Off automatycznie wyłącza ją po 5 minutach od zakończenia cyklu.

zmywarka z podnoszonym koszem, zmywarka z podnoszonym dolnym koszem
Dowiedz się więcej o zmywarce Electrolux ComfortLift® >>

Jeszcze więcej udogodnień!

Zwykłej zmywarce zdarza się czasem nie domyć dokładnie wszystkich naczyń. Zwłaszcza, kiedy wypełni się ją po brzegi bardzo zabrudzonymi talerzami, miskami i sztućcami. Electrolux zastosował w zmywarce ComfortLift® specjalne, satelitarne ramię spryskujące FlexiSpray. Obroty w kilku różnych płaszczyznach połączone z pięcioma poziomami natrysku to gwarancja trzy razy lepszego. W odróżnieniu od standardowych ramion spryskujących, FlexiSpray sprawia, że woda dociera do wszystkich zakątków zmywarki. Takie rozwiązanie zapewnia idealną czystość naczyń, niezależnie od ich ilości i stopnia zabrudzenia.

zmywarka z podnoszonym koszem, zmywarka z podnoszonym dolnym koszem

Posiadaczy nietypowych kuchni na pewno zainteresuje fakt, że zmywarka ComfortLift® posiada system PerfectFit umożliwiający precyzyjne dopasowanie urządzenia do szerokości mebli kuchennych. Dzięki temu, mimo pojawienia się nowego sprzętu, stylistyka wnętrza pozostaje nienaruszona. Z kolei zawiasy ślizgowe umożliwiają montaż urządzenia nawet we frontach bez cokołów, co daje wiele możliwości aranżacji. Ciekawym i dyskretnym rozwiązaniem jest funkcja TimeBeam – czas pozostały do końca cyklu zmywania wyświetla się… na podłodze pod zmywarką!

zmywarka z podnoszonym koszem, zmywarka z podnoszonym dolnym koszem

Miłośnikom win, szampanów i toastów z pewnością spodobają się inteligentne uchwyty SoftGrip oraz stabilizatory SoftSpikes zastosowane w zmywarce Electrolux. Stabilnie utrzymują one kieliszki w trakcie cyklu mycia, zabezpieczając je przed uszkodzeniem i zarysowaniami. W trosce o delikatne szkło powstał specjalny program GlassCare 45°, który zmywa naczynia w niższej temperaturze, niwelując szok termiczny. Zmywarka ComfortLift® gwarantuje bezpieczeństwo mycia nawet najdelikatniejszych naczyń!

Zmywarka Electrolux z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie klasę i styl. Eleganckie, a zarazem nowoczesne wzornictwo doskonale pasuje do każdej kuchni. Wyjątkowe połączenie stylu i najlepszej technologii zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Gold Product Design Award 2017.

zmywarka z podnoszonym koszem, zmywarka z podnoszonym dolnym koszem

Ci, którzy decydują się na kupno zmywarki ComfortLift® mają pewność, że wybierają urządzenie wyposażone w najlepsze technologie ułatwiające codzienne, domowe życie. W szczególnych sytuacjach, takich jak duże rodzinne obiady, lub kolacje na które zapraszamy przyjaciół – również możemy liczyć na moc ComfortLift®, by bez wysiłku cieszyć się idealnie czystymi naczyniami.

>> ELECTROLUX <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze

Zobacz więcej produktów