Aluminiowe drzwi zewnętrzne, czyli idealna wizytówka Twojego domu

Drzwi wejściowe powinny odznaczać się atrakcyjnymi walorami wizualnymi oraz niezawodnymi właściwościami praktycznymi. To w końcu wizytówka naszego domu. W swojej prywatnej przestrzeni chcemy czuć się przede wszystkim bezpiecznie. Aspekty wizualne również zyskały na wartości wśród inwestorów. Najważniejsze jest tu zachowanie synergii – solidnego materiału z eleganckim designem.

Z dostępnej na rynku oferty możemy wybierać między drzwiami aluminiowymi, drewnianymi czy z PVC. Każde mają swoje zalety i wady, ale materiałem, który jednocześnie odznacza się wytrzymałością i trwałością oraz daje dużo możliwości projektowych i konstrukcyjnych, jest aluminium. We współpracy z marką KRISPOL przedstawiamy nową kolekcję aluminiowych drzwi zewnętrznych SOLANO, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów i inwestycji.

Dlaczego warto wybrać drzwi aluminiowe?

Do niedawna drzwi aluminiowe kojarzyły się raczej z budynkami użyteczności publicznej niż z ochroną naszego domowego ogniska. Od pewnego czasu coraz częściej widzimy je jednak nie tylko w nowoczesnych biurowcach, ale i w domach jednorodzinnych. Co sprawia, że spośród spektrum materiałów konstrukcyjnych, z których wykonuje się drzwi zewnętrzne, warto wybrać aluminium?

Drzwi wejściowe to inwestycja na lata, nie tylko ze względu na koszt, ale i dezorganizację domowego życia przy ewentualnej wymianie stolarki. Chcemy, żeby drzwi służyły nam długo i w każdych warunkach atmosferycznych oraz gwarantowały bezpieczeństwo. Drzwi aluminiowe cechują się wyjątkową odpornością na czynniki zewnętrzne: uszkodzenia, wilgoć, zmiany temperatury. Nie ulegają odkształceniu, nie krzywią się i nie wypaczają. Zapewniają przy tym wysoki poziom izolacji cieplnej i akustycznej, a dzięki dużej wytrzymałości – chronią przed włamaniem.

Drzwi aluminiowe bez konieczności konserwacji bardzo długo zachowują swoje parametry – zarówno techniczne, jak i estetyczne. Nie wymagają malowania, bo powłoka lakiernicza i kolor pozostają niezmienione przez wiele lat. Aluminium jest przy tym stosunkowo lekkie i łatwe w obróbce. Pozwala zatem na różne sposoby wykończenia drzwi, które nierzadko odznaczają się nowoczesnym, oryginalnym designem, także w połączeniu z innymi materiałami, np. szkłem. Możliwość pokrycia dowolną okleiną lub kolorem czyni z drzwi aluminiowych eleganckie i efektowne zaproszenie w progi naszego domu.

Dowiedz się o nowej kolekcji aluminiowych drzwi zewnętrznych SOLANO >>

Drzwi przyszłości – eleganckie, uniwersalne, trwałe

O zaletach zewnętrznych drzwi aluminiowych najlepiej przekonana jest marka KRISPOL, w ofercie której znajdziemy solidną, a zarazem niezwykle stylową kolekcję SOLANO, od wielu lat będącą wizytówką domów w całej Europie. Dlaczego architekci, inwestorzy oraz zadowoleni użytkownicy nazywają je drzwiami przyszłości?

Na wyjątkowość drzwi wejściowych SOLANO składają się bardzo dobre parametry użytkowe i wytrzymałościowe w połączeniu z uniwersalnym wyglądem, który możemy dopasować do naszych indywidualnych gustów. Dodatki z zakresu kontroli dostępu: wizjer elektroniczny, czytnik linii papilarnych, czujnik antywłamaniowy czy zapadka z funkcją dzień/noc zapewnią nam najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfort użytkowania. Wykończenie drzwi o bardziej nowoczesnym lub tradycyjnym designie, zdobionych frezowaniem, przeszkleniami lub kolorowymi aplikacjami obejmuje różne warianty. W zależności od upodobań możemy zdecydować się na malowanie gładkie w jednym z dwustu kolorów lub malowanie strukturalne czy okleinowanie w kilkudziesięciu wzorach!

Gdyby tego było nam mało, wybierzmy hit tego sezonu: drzwi w bikolorze, których wewnętrzne wykończenie możemy dopasować do aranżacji przedpokoju czy holu, a zewnętrzne do stylu elewacji. Ponadto szeroka oferta kolorystyczna okien, rolet zewnętrznych i bram garażowych marki KRISPOL pozwoli dobrać je do naszych drzwi i stworzyć spójny komplet stolarki, która zapewni elewacji domu harmonijny i elegancki efekt. Czym jeszcze marka może nas zaskoczyć w nadchodzącym roku?

Nowa kolekcja, dotychczasowa jakość

Kolekcja drzwi SOLANO przygotowana na 2019 rok to dziewięć nowych modeli będących odpowiedzią na aktualne trendy wnętrzarskie. Wśród pięciu propozycji drzwi lakierowanych i czterech wzbogaconych o modne szklane aplikacje możemy wybrać tę, która będzie pasować do bardziej nowoczesnej lub klasycznej aranżacji elewacji naszego domu. Przeszklenia dodają drzwiom lekkości i świetnie wpiszą się w stylistykę jasnej lub drewnianej elewacji. Drzwi gładkie lub zdobione delikatnym frezowaniem podkreślą natomiast minimalistyczny wygląd nowoczesnego domu.

Efektowny design idzie przy tym w parze z jakością drzwi, która pozostaje bez zarzutu. Wciąż nie musimy się martwić o nasze bezpieczeństwo, trwałość drzwi czy komfort ich użytkowania, który dopełnią wygodne pochwyty czy szeroka oferta klamek. Solidne wypełnienie w postaci blach aluminiowych i niezwykle grubej warstwy pianki poliuretanowej jako izolatora nie wpuści do naszego domu dokuczliwego zimna ani uciążliwego hałasu.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania, jakie dają aluminiowe drzwi zewnętrzne, przekładają się na poprawę komfortu całego życia. W domu chronionym trwałymi, wytrzymałymi i odpornymi na różnorodne czynniki zewnętrzne drzwiami możemy poczuć prawdziwy spokój i cieszyć się ciepłem domowego ogniska. Nowa kolekcja drzwi SOLANO zapewni nam ten komfort, a oryginalny i dopracowany w każdym detalu design poszczególnych modeli zachwyci zarówno miłośników ponadczasowej klasyki, jak i nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań.

>> KRISPOL <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Budowa i remont
Zobacz więcej artykułów w kategorii Budowa i remont
Komentarze