Czego szukasz?
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISPOL Sp. z o.o.
Opublikowany:  

Buduj dom z gwarancją spokoju

Budowa domu to z jednej strony ogromna radość towarzysząca spełnianiu marzeń, a z drugiej – stres związany z podejmowaniem ważnych decyzji, wyborem odpowiednich produktów, pracą wykonawców, kosztami. Nie zawsze możesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli, ale możesz postawić na solidną stolarkę KRISPOL i zyskać gwarancję spokoju. Co to takiego i dlaczego warto?

Gwarancja spokoju – dziś i w przyszłości

Jak wynika z danych zebranych przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, aż 73,9% respondentów uważa, że zakup kompletu stolarki, czyli: bramy garażowej, okien, rolet zewnętrznych i drzwi wejściowych, przyspiesza proces budowy domu. Wybieranie rozwiązań od jednego producenta i skorzystanie z pomocy profesjonalnego doradcy to przede wszystkim oszczędność Twojego czasu, ale też pewność pełnej spójności – zarówno stylistycznej, jak i technologicznej. Kompleksowe, dobrze przemyślane zakupy to gwarancja spokoju na wiele lat.

Wybierając produkty marki KRISPOL, wiodącego europejskiego producenta bram i stolarki otworowej, możesz być spokojny, ponieważ:

  • stawiasz na doświadczonego i sprawdzonego producenta,
  • korzystasz z profesjonalnej obsługi, fachowego doradztwa oraz serwisu,
  • sięgasz po innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości produkty spełniające warunki WT 2021 (energooszczędne i ekologiczne),
  • zyskujesz spójność kompletu i możliwość personalizacji okien,
  • otrzymujesz długoletnią gwarancję: 7 lat na okna i 5 lat na pozostałe produkty.

Stojąc przed jednym z największych życiowych wyzwań, jakim niewątpliwie jest budowa domu, warto decydować się na rozwiązania, które ten proces ułatwią. Zakup kompletu stolarki od jednego producenta to jedno z nich – to właśnie gwarancja spokoju, związana z pewnością komfortowego i bezawaryjnego użytkowania produktów przez wiele lat.

Wykorzystaj wszystkie zalety stolarki KRISPOL

Stolarka KRISPOL to odpowiedź na najświeższe trendy świata designu i maksymalna swoboda wyboru. Produkty linii HOME dostępne są w wielu wzorach, a także bogatej i spójnej ofercie kolorystycznej. To ponad 200 wariantów RAL i wiele rodzajów oklein, w tym modne odcienie antracytu i szarości.

Coś dla siebie znajdą tutaj również miłośnicy drewna dębowego – okleinę Woodec Dąb Turner, która idealnie odwzorowuje rysunek naturalnego materiału. W przypadku wszystkich okien z portfolio marki możesz zdecydować się na dwa kolory – tak, by dopasować je zarówno do elewacji, jak i wnętrza domu.

Wygląd to nie wszystko – zastosowane w produktach rozwiązania technologiczne sprawiają, że stolarka KRISPOL jest bezpieczna, niezawodna, a przy tym energooszczędna, dlatego spełnia wymagania inwestorów, dla których ważne są komfort oraz oszczędności związane z codzienną eksploatacją budynku. To także autorska automatyka i pewna kompatybilność systemów ochrony.

Wybierając komplet stolarki KRISPOL, zyskujesz też możliwie jak najszybszą realizację całego zamówienia, profesjonalny montaż w jednym terminie i jednolitą opiekę gwarancyjno-serwisową. Wykwalifikowani pracownicy punktów sprzedaży będą dokonywać okresowych przeglądów, co razem z wieloletnią gwarancją zapewni poczucie bezpieczeństwa oraz spokój, jakiego oczekujesz.

Wybierz się do najbliższego salonu KRISHOME

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie rozwiązanie dla swojego domu? Odwiedź jeden z salonów sprzedaży KRISHOME i przekonaj się, jakie to proste! W jednym miejscu uzyskasz fachową pomoc w zakresie wyboru wszystkich elementów stolarki: bramy, okien, drzwi wejściowych, a także rolet czy żaluzji zewnętrznych.

Profesjonalni doradcy polecą, jakie innowacyjne i komfortowe rozwiązania będą najlepiej dopasowane do Twojego projektu, będziesz mógł zobaczyć interesujące Cię produkty i przetestować, jak działają. Dzięki temu podjęcie dobrej decyzji będzie łatwiejsze, niż myślisz!


Artykuł powstał we współpracy z marką KRISPOL.


Inne artykuły w tej kategorii