Jaki styl domu wybrać? Zobacz 3 gotowe realizacje i poznaj trendy na 2021 rok

Jesteś w trakcie planowania budowy wymarzonego domu? Szukasz projektu, który będzie odpowiedzią na Twoje marzenia? A może masz już wybrany styl architektoniczny i szukasz inspiracji? Poznaj 3 trendy na 2021 rok.

Projekt domu nowoczesny

Styl nowoczesny to jeden z najczęściej wybieranych projektów domów. Geometryczne kształty, płaski dach, wielkogabarytowe przeszklenia, a nawet szklane fasady – to cechy, które wyróżniają ten styl. Stolarka okienno-drzwiowa stanowi tutaj ważny aspekt – przy panującym minimalizmie gra strukturą i dekorami pozwoli nadać bryle wyjątkowego, wyróżniającego charakteru.

dom w stylu nowoczesnym

Rysunek 1 Gra szkłem w nowoczesnych projektach domów pozwala na osiągnięcie niesamowitego, indywidualnego efektu końcowego. Aluminiowe okna FEN 86 A od KRISPOL świetnie prezentują się z modnymi żaluzjami fasadowymi.

żaluzje fasadowe

Rysunek 2 Żaluzje fasadowe KRISPOL można dopasować do wybranej kolorystyki stolarki okiennej.

nowoczesna brama garażowa

Rysunek 3 Brama garażowa w odcieniu szarości idealnie wpisuje się w charakter bryły.

nowoczesny salon

POLECANE PRODUKTY:

  • FEN 86 A
  • ŻALUZJE FASADOWE
  • BRAMA GARAŻOWA VENTE

Stodoły w stylu skandynawskim

Prosta konstrukcja domu ze spadzistym dachem znana jest w naszym kraju od wielu, wielu lat. Teraz ten typ budynków zyskał drugie życie. Nieskomplikowany w budowie, często minimalistyczny, a nierzadko z nutą nowoczesnego wykończenia – tzw. stodoły podbijają polski rynek, dając się poznać w zupełnie nowej, świeżej odsłonie.

dom nowoczesna stodoła

Rysunek 4 Inwestorzy zdecydowali się na przełamanie prostoty budynku, wyjątkową oryginalną cegłą rozbiórkową. Element elewacji w połączeniu z płotem to idealne tło dla antracytowej stolarki.

dom stodoła z elewacją z czerwonej cegły

Rysunek 5 Prosty budynek nie musi oznaczać nudy. Wielkogabarytowe przeszklenia nie tylko nadają sznytu, ale są również funkcjonalne. Drzwi tarasowe typu HST od KRISPOL stanowią wygodne przejście ze strefy domowej do ogrodowej, skracając dystans i jeszcze bardziej zbliżając mieszkańców do natury.

okna dwukolorowe

Rysunek 6 Okna KRISPOL mogą być wykonane w wersji bikolor - inwestorzy mają możliwość dopasować zewnętrzną okleinę okna do elewacji budynku, a wewnętrzną do aranżacji wnętrza.

żaluzje fasadowe

Rysunek 7 Żaluzje fasadowe są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem - pozwalają na swobodną regulację wpadającego do wnętrza światła.

Styl klasyczny – uniwersalność ponad wszystko

Są proste i eleganckie, a dodatkowo nigdy nie wychodzą z mody – domy w stylu klasycznym, bo o nich mowa wyróżniają się stonowanymi barwami bieli i beżu, gładkimi tynkami, spadzistymi dachami i żeliwnymi balustradami. Tu jest miejsce dla stolarki we wszystkich odcieniach drewna, która w swej uniwersalności i prostocie wciąż potrafi zachwycić.

dom w stylu klasycznym

Rysunek 8 Planujesz połączyć kolorystycznie stolarkę otworową i elewację budynku? Z KRISPOL to możliwe. Bogata oferta oklein pozwala na dopasowanie stolarki do każdego projektu.

okna pvc

Rysunek 9 Okna z PVC w imitującej drewno okleinie będą łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo marka KRISPOL udziela 7-letniej gwarancji na ten produkt.

drzwi tarasowe

Rysunek 10 Drzwi tarasowe stanowią wygodne przejście do strefy ogrodowej, warto rozważyć różne warianty, dostosowane do potrzeb przyszłych mieszkańców.

brama garażowa

Rysunek 11 Brama garażowa nawiązująca dekorem do pozostałych elementów stolarki tworzy elegancki i ponadczasowy efekt końcowy.

Nowa kolekcja oklein od marki KRISPOL

Marka KRISPOL wyprzeda trendy i prezentuje absolutnie innowacyjne i matowe wzory oklein, które z powodzeniem sprawdzą się przy każdym stylu architektonicznym. Wśród nowych propozycji jest ciemniejsza odmiana popularnego dekoru Woodec Dąb Turner, tym razem w odcieniu Toffee, który stanowi idealne odzwierciedlenie ciepłego, ciemnego odcienia drewna. Na uwagę zasługuje również Dąb czarny palony, który wyróżnia się matową strukturą i haptycznością, wiernie imitująca drewno przy zachowaniu wysokich dla PVC parametrów odporności na zarysowania. Absolutnym hitem kolekcji jest Espresso Ash 3D, haptyczna okleina z głębokim, wyczuwalnym pod palcami rysunkiem drewna, dostępna wyłącznie dla klientów marki KRISPOL.

>> KRISPOL <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Domy
Zobacz więcej artykułów w kategorii Domy
Komentarze
Mnie jednak nadal najbardziej przekonuje dom w stylu klasycznym, zresztą właśnie tak został zaprojektowany i wybudowany przez firmę DD Projekt mój własny dom i jestem absolutnie zadowolony, jednak klasyka gwarantuje, że dom zachowa charakter na lata.
  • Dodano 3 dni temu