Czego szukasz?
Zobacz także
Electrolux
Electrolux
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Nowoczesna płyta indukcyjna, czyli sposób na inteligentne gotowanie

Od kilku lat płyty indukcyjne zdobywają coraz większą popularność. Technologia wykorzystywana w płytach marki Electrolux sprawia, że są połączeniem efektywności z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Płyta grzewcza SLIM-FIT to łatwo dostępna alternatywa dla płyt gazowych i ceramicznych. Nowoczesne funkcje dopasują ją do Twoich potrzeb, pomagając szybko przygotować karnawałowe przysmaki.

Pasuje do każdej kuchni

Płyta SLIM-FIT daje nieograniczone możliwości montażu i ułatwia aranżację nowoczesnej przestrzeni kuchennej. To najcieńsza dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna. Z powodzeniem zastąpi Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową dzięki zbliżonej głębokości. Umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem. Co więcej, dzięki technologii OptiFlex™ montaż jest bardzo prosty i szybki. Po prostu wsuwasz płytę w wycięty otwór. Bez specjalnej przegrody w meblu oraz bez otworów wentylacyjnych na froncie. Ponadto, system Flexi-Power pozwoli na instalację płyty nawet w starym budownictwie – dzięki funkcji regulacji mocy płyty, wystarczy ustawić ją w zakresie od 1500 W do 7200 W i wybrać zasilanie z 1 lub 2 fazy.

Kuchnia dla szefa

Wkrótce początek karnawału, a wraz z nim okres zabaw i wspólnego gotowania w gronie przyjaciół. Płyta indukcyjna SLIM-FIT zapewni pełną wygodę działania, współgrając z Twoim stylem przyrządzania ulubionych potraw. Dzięki elastycznym polom grzewczym Infinite™ płyta automatycznie dostosuje się do rozmiarów i kształtów naczyń, których chcesz użyć w danej chwili. Do tego możesz stworzyć jedną dużą strefę gotowania. Wielkie plany kulinarne przed wieczornym spotkaniem? Warzywne roladki, mięsne przekąski lub rondelek z rozpuszczającym się masłem do upieczenia idealnych babeczek? Specjalne 4-segmentowe pole grzejne FlexiBridge umożliwia łączenie go w 3 różnych konfiguracjach, co zapewni jeszcze doskonalsze efekty gotowania dla gości w karnawałowym kuchennym szaleństwie.

Dopasowane do ciebie

Płyta SLIM-FIT automatycznie steruje okapem. Już nie musisz się martwić, że zapomnisz go włączyć. Dzięki funkcji Hob2Hood płyta grzejna samoczynnie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania, pochłaniając wszystkie zapachy. Twoi goście nawet nie zorientują się, co pysznego przygotowujesz w kuchni!

Czyściej i szybciej

W przygotowaniach do karnawałowych uczt pomoże Ci również funkcja Direct Access. Dotykowe elementy sterujące na płycie pozwalają na szybkie podwyższenie lub obniżenie temperatury, a także wyłączenie urządzenia. Są precyzyjne i łatwe w użyciu: wystarczy przesunąć opuszkiem palca do wymaganego poziomu mocy. Możesz mieć pewność, że efekt będzie natychmiastowy i szybko stworzysz wyśmienite potrawy. W płycie grzewczej SLIM-FIT system ogrzewania indukcyjnego podgrzewa tylko spody garnków lub patelni. Dzięki temu otaczająca je powierzchnia zawsze pozostaje chłodna, gwarantując bezproblemowe sprzątanie po nawet najbardziej wymagających potrawach!

Wybierz jedną z płyt indukcyjnych Electrolux SLIM-FIT i ułatw sobie gotowanie w okresie karnawału.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności