Co szukasz?
Zobacz także

Trendbook 2019 - śladem dobrego designu

Jak nadążyć za zmieniającymi się kierunkami i modami w świecie wnętrz? Firma Russell Hobbs, producent sprzętów gospodarstwa domowego, we współpracy z serwisem Homebook.pl stworzyła wyjątkowy przewodnik po dynamicznie ewoluujących trendach.

To publikacja pełna inspiracji, podsumowująca wszystkie najważniejsze tendencje – zarówno te dające się zaobserwować w aktualnych projektach, jak i zupełnie nowe, które dopiero podbiją serca miłośników pięknych wnętrz w nadchodzących sezonach. Specjaliści związani z marką oraz przedstawiciele serwisu Homebook.pl, na łamach książki przybliżyli czytelnikom m.in. najciekawsze trendy kolorystyczne oraz wzięli pod lupę źródła tych inspiracji.

Nie ma żadnych wątpliwości, że przyszłość należy do odważnych – rośnie popularność nieszablonowych i zaskakujących rozwiązań, a na pierwszy plan wśród całej palety stylów wysuwa się eklektyzm. Odzwierciedlają to wyniki badań przeprowadzonych przez markę Russel Hobbs – uwielbiamy przeróżne rodzaje wnętrz – od przytulnych, poprzez minimalistyczne i industrialne, po stylizowane na vintage. Łączenie trendów, przełamywanie schematów i wysoka personalizacja wystroju wnętrza – to tendencje, które zdominowały świat designu i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało się w tej materii zmienić. Na kilkudziesięciu stronach przewodnika zebrane zostały obserwacje, wnioski oraz wyniki doświadczeń specjalistów oraz ich wiedza zdobyta na wydarzeniach takich jak Salone Internazionale del Mobile, Interior Design Forum czy Design Days.

Pobierz bezpłatnie Trendbook 2019!

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Trendy
Zobacz więcej artykułów w kategorii Trendy
Komentarze