Fotele z funkcją relaks, czyli komfort skrojony na miarę indywidualnych potrzeb

Pogoń za czasem, życie w biegu i ciągłe napięcie sprawiają, że zaczynamy szukać miejsc, w których będziemy mogli się wyłączyć, wyciszyć i odprężyć. Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących prawdziwej wygody są fotele z funkcją relaks. To ergonomicznie zaprojektowane, anatomicznie wyprofilowane fotele z funkcją elektrycznego lub manualnego regulowania nachylenia oparcia i wysokości podnóżka.

Fotel Blesa
Fotel Blesa

Idealne dopasowanie

Dla zapewnienia jak najlepszej wygody fotele Calma występują w trzech rozmiarach: S, M i L. Modele w poszczególnych wielkościach różnią się od siebie wysokością, szerokością i głębokością siedziska. To zapewnia idealny komfort wypoczynku dopasowany do potrzeb indywidualnego użytkownika.

Wygląd zależy od Ciebie

Fotele występują w wielu wariantach. Klient ma możliwość wyboru rodzaju: obicia (tkanina, skóra naturalna lub łączenie tych dwóch opcji), stopy (metalowa lub drewniana, talerzowa lub krzyżowa) oraz sterowania funkcjami (manualne lub elektryczne). Dzięki takim możliwościom użytkownik otrzymuje fotel, który spełnia jego najwyższe oczekiwania.

Fotel Volta
Fotel Volta
Wybierz swój wymarzony fotel z linii Calma by Livingroom >>

Jakie funkcje może mieć fotel?

Cechą odróżniającą fotele z funkcją relaks od innych modeli, jest możliwość sterowania ustawieniami fotela. Użytkownik za pomocą przycisku lub ręcznie ustawia kąt nachylenia oparcia i wysokość pozycji podnóżka. Może również wyregulować część lędźwiową oparcia, aby odciążyć kręgosłup. Doskonałym rozwiązaniem jest fotel o unikatowej, rehabilitacyjnej funkcji Cardio, wspomagającej utrzymanie linii nóg powyżej linii serca. Zapewnia on głęboki relaks i odpoczynek w najbardziej anatomicznej pozycji.

Fotel Marina
Fotel Marina

Oprócz standardowej opcji ustawiania podnóżka i oparcia wiele foteli ma regulowany zagłówek, który zapewnia jeszcze lepszą pozycję do wypoczynku. Niektóre modele mają funkcję podgrzewanego siedzenia, masażu, a także pomocy wstawania, co jest zalecane szczególnie dla osób starszych.

Fotel Coria
Fotel Coria

To, jak i gdzie chcemy odpoczywać, zależy wyłącznie od nas. Nie zapominajmy o tym, jak ważne jest w życiu zachowanie równowagi między aktywnością i wypoczynkiem. Dbajmy o swoje zdrowie, znajdując czas choć na krótkie odprężenie w ciągu dnia. Pamiętajmy, że fotele z kolekcji Calma dostosowując się do potrzeb użytkownika, zapewniają najlepszą formę relaksu.

>> LIVINGROOM <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze