Mieszkaj jak w Małym Domku na Wsi

TOP 10 dodatków do małego domku na wsi – znajdź je na Homebook.pl

Jak urządzić mały domek na wsi, by czarował przytulnym klimatem, ale i modnym sznytem? Odpowiedzi szukamy u Sylwii, autorki profilu @malydomeknawsi. Jej sekret tkwi w połączeniu drewna z odpowiednimi akcesoriami. Poznaj TOP 10 mebli i dodatków, dzięki którym i Ty zaaranżujesz mały dom z wielkim wnętrzem!

Na Homebook.pl udało Ci się znaleźć kilka perełek – totalnie w Twoim guście. Opowiesz naszym użytkownikom, dlaczego wybór padł właśnie na nie?

– Perełki, które znalazłam, to m.in. piękny jutowy dywan. Myślę, że juta to materiał, który wpisałby się idealnie w klimat mojego domu. Kolejną rzeczą jest lustro – idealne dla osób, które mają bzika na punkcie drewna w domu. Ja ewidentnie jestem taką osobą! Poza tym surowy, industrialny regał, który jest po prostu cudowny. Czarna rama, drewniane półki i ten minimalizm totalnie mnie zachwyciły! I ostatnia rzecz – stolik. Wybierając stolik nocny, myślami jestem przy urządzaniu swojej sypialni i chyba już jestem nudna, bo znów pojawia się motyw drewna.

Ulubiony przedmiot w Twoim domu – czy masz taki i zdradzisz naszym użytkownikom, co to takiego?

– Może nie będę zbyt zaskakująca, ale ulubionym przedmiotem w moim domu jest kanapa. Uwielbiam ją za jej kolor i za to, że można na niej naprawdę odpocząć.

A największe wnętrzarskie marzenie lub dodatek, który chciałabyś mieć w swoim domu?

– Hmm... Trudne pytanie, bo większość wnętrzarskich marzeń już chyba spełniłam. Jednak przedmiotem, do którego jeszcze wzdycham, jest wielki, wiklinowy fotel/kosz, w którym można dosłownie się ,,zapaść'', przytulając do mięciutkich poduszek.

Skoro opowiedziałaś nam o ulubionych przedmiotach w domu – czy są również takie, których najchętniej byś się pozbyła?

– Oj, chyba jeszcze za krótko mieszkam w swoim domu, żeby się czegoś pozbywać. Choć za parę lat zapewne takich rzeczy będzie kilka.

I na koniec – ostatni zakup do Twojego domu – zdradzisz nam, co to było? Może jedno z Twoich wnętrzarskich marzeń?

– Ostatnie zakupy do domu to zazwyczaj tylko (lub aż) jakieś dodatki, typu podkładki na stół, koszyki do przechowywania czy doniczki na kwiaty, w których od niedawna jestem zakochana.

Wybierz dekoracje i akcesoria w najniższych cenach >>

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Wywiady
Zobacz więcej artykułów w kategorii Wywiady
Komentarze