🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także
POL-SKONE
POL-SKONE
Opublikowany:  

Nowoczesne wnętrze – jakie dobrać drzwi?

Idealnie dobrane drzwi wzbudzają ciekawość gości. Dobre wzornictwo dopasowane do wnętrza stanowi klucz do prestiżu naszej nieruchomości. Z szerokiego portfolio wyrobów POL-SKONE dobierzemy wyjątkowe rozwiązania z myślą o współczesnych przestrzeniach.

Minimalistyczny loft, eklektyczne mieszkanie w kamienicy czy kawalerka w stylu glamour mają wspólną cechę. Dziś perfekcyjnie zaprojektowane lokum wypełniają przemyślanie zestawione elementy. Na tej zasadzie osadzamy również stolarkę otworową. Od projektu aranżacji zależy czy drzwi będą ozdobą domu, czy tłem dla innych elementów. Wybrane z myślą o całej przestrzeni i jej mieszkańcach posłużą nam przez lata. Niezależnie od zmieniających się trendów stylowy produkt obroni się dobrym wzornictwem. Pamiętajmy, że drzwi to nie tylko funkcjonalny element, który służy do wydzielania pomieszczeń. Harmonijna stolarka podkreśli wnętrze i stanie się jego mocnym punktem.

Gdy jeden kolor drzwi to za mało

Projektanci szukają nieszablonowych rozwiązań do swoich przestrzeni. Swoboda w doborze ułatwia kreację idealnego miejsca, które zyskuje indywidualny charakter. Często zdarza się, że jeden kolor w stolarce to dla nas za mało. Rozwiązaniem są zestawienia dwóch barw. Dwukolorowe drzwi to nadchodzący hit w aranżacji wnętrz. W liniach POL-SKONE połączenie koloru dębu europejskiego na skrzydle z czarną ościeżnicą znajdziemy w kolekcji ESPINA, DECO LUX czy SEMPRE LUX. Dopasujemy ich powierzchnię np. do podłogi, a kolor ościeżnicy pod ściany.

Drzwi z nowoczesnymi frezowaniami, intarsjami

Nowoczesne aranżacje często wyrażają indywidualność właściciela. Domy na czasie lubią oryginalne dekoracje i nieoczekiwane zestawienia, które dodają charakteru. W ten trend wpisuje się także stolarka o nieszablonowej formie. Takie są drzwi ESPINA z usłojeniem fornirów w tzw. jodełkę. Z portfolio POL-SKONE dobierzemy wyróżniający się projekt, czyli nowość z geometrycznym frezowaniem na powierzchni skrzydła — ANMI. We współczesnych mieszkaniach popularnością cieszą się drzwi z aluminiowymi dekorami. Znajdziemy je we wzorach TIARY czy ETIUDY. Metalowe intarsje są delikatnym dekorem, idealnie podkreślającym szyk przestrzeni. Stylowe skrzydła z intarsjami prezentują nowe wzory SONATY LUX.

We współczesnych domach nie zbraknie także drzwi z nieszablonowymi elementami paneli i płycin. Przestrzeń ozdobi np. nowa kolekcja FIORI – elegancka, a zarazem nowoczesna. Wyjątkowe będą także drzwi z ryflowanymi panelami np. SEMPRE ONDA czy SEMPRE INSERTO.

Przemysłowe szarości królują w trendy przestrzeniach

W trendach nadal pozostają nawiązania do przemysłowego wykończenia. Taki efekt uzyskamy z powierzchniami LAMISTONE w odcieniach industry. Dobierzemy w nich skrzydła w betonowych szarościach np. z linii ETIUDA. Szare tonacje pojawiają się także w kolekcji UNI MAT PLUS charakteryzującej się jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na ślady po palcach. W tej powierzchni w odcieniu grafite czy titano pokryjemy kolekcję HAPTIC.

Drzwi z szybą – jakie wybrać?

Szklenie to ważna część naszej stolarki. Wpływa na przepuszczanie światła, nastrój w pomieszczeniu oraz odbiór wnętrza. Drzwi z szybą naturalnie wpisują się w nurt modernistycznej architektury. Trendy opcją są pionowe szyby. Kolekcje POL-SKONE oferują szereg linii z nowoczesnym szkleniem. Znajdziemy wersje z pionowymi szybami np. FORTIMO lub poziomymi np. SEMPRE VERSE. Pamiętajmy, aby dopasować szerokość szyby do oświetlenia pomieszczeń. Im szersza, tym więcej światła wprowadzi do pokoju. Drzwi z czarnymi szybami to nadchodzący przebój. Wyróżnią mieszkanie i wpłyną na poczucie elegancji. Wzory z czarnym akcentem oferują linie np. MONA, ESTATO. Także pełne szklone skrzydła np. LUMEN dodadzą nowoczesnemu mieszkaniu modnego wyrazu.


Inne artykuły w tej kategorii


 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności