Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
POL-SKONE
POL-SKONE
Opublikowany:  

Hit sezonu, czyli drzwi w dwóch kolorach – drewno plus czerń

Stylowe wnętrza w aranżacjach idą o krok dalej i dobierają drzwi w dwóch kolorach. Jaki duet barw w stolarce podniesie prestiż nieruchomości? Sprawdź, dla jakich wnętrz są dwukolorowe drzwi.

Wyróżnij wnętrze dwukolorowymi drzwiami

Minęły już czasy, kiedy drzwi z ościeżnicą obowiązkowo dobieraliśmy w jednym kolorze. Dziś architekci zauważają designerski potencjał futryn i dobierają je z dużą uwagą. Wbrew pozorom poza technicznymi aspektami odgrywają one znaczącą rolę w odbiorze estetyki naszej stolarki. Warto wybrać je w kontrastującym do powierzchni skrzydła odcieniu.

Przykładem nowoczesnego wzornictwa są dwukolorowe drzwi. Sprawią one, że wnętrze mocno wyróżni się na tle szablonowych aranżacji. Zestawienie skrzydła w odcieniu drewna np. dębu europejskiego z czarną futryną podniesie prestiż naszej nieruchomości. Czarna ościeżnica połączona z drewnianymi drzwiami to hit. W ofercie POL-SKONE modny duet znajdziemy w kolekcjach DECO LUX, SEMPRE LUX, ESTATO LUX oraz ESPINA. Wymienione projekty świetnie sprawdzą się w loftach. Ciemna futryna dopasuje się do betonowych tynków, a jasne skrzydło nawiąże do modnych motywów natury. Kontrast drewna i przemysłowych inspiracji jest bardzo na czasie.

Dodatkowo drzwi w kolorach czerni i dębu europejskiego to rozwiązanie dla domów z artystycznym wystrojem. Warto połączyć je z drewnianą podłogą w podobnym odcieniu do skrzydła. Dodadzą one przebojowości apartamentom w kamienicy czy wiekowym domom. Wyróżnią przestrzeżeń i będą alternatywą dla klasycznych rozwiązań. Ponadto duet czerni i brązu to nawiązuje do obrazów. Czarna rama drzwi idealnie uzupełnia pozostałe elementy sztuki typu grafiki, rzeźby.

Designerskie drzwi z czarną szybą

Drzwi z czarną szybą to przebój architektury. Akcent czerni w naszym wnętrzu dodaje mu charakteru. Kolor ten niezmiennie od lat łączy się z poczuciem luksusu. Stąd dodatek czerni na elementach wystroju sprawia, że dekoracje zyskują wyrafinowanego wyrazu. Stolarka dzięki czarnym detalom wygląda niezwykle szykownie i nowocześnie.

Skrzydła drzwiowe z czarnym szkleniem oferują liczne kolekcje POL-SKONE. Modele drzwi w tym wydaniu wyróżniają wnętrze. Mocny efekt zapewni nam np. unikalny design ESPINY z czarną szybą. W stylowych aranżacjach sprawdzą się wzory z kolekcji ESTATO LUX z laminowaną czarną szybą, którą możemy dobrać w trzech szerokościach. O popularności trendu świadczy poszerzenie linii IMPULS o nowość czyli wersję W14 ze szkłem laminowanym VSG 44.2 o grubości 8,5 mm w kolorze czarnym. W modną tendencję wpisuje się również projekt MONA z wersjami z czarnym panelem lub czarną szybą.

Drzwi w czarnym szkleniem znajdziemy również w ofercie malowanych POL-SKONE. W linii ESTATO dostępne są trzy wersje z czarną szybą (A01, A02, A03), genialnie dopasują się one do przemysłowych inspiracji. Malowane skrzydła to propozycja dla wnętrz, gdzie zależy nam na nieszablonowych elementach wystroju. Uzupełnią domy w industrialnym stylu, nadając minimalistycznego a zarazem nowoczesnego wyrazu całości.

Czarne detale kluczem do stylowego mieszkania

Nawet detal czerni może odmienić klasyczne, gładkie skrzydła. Przykładem tego jest nowość SONATA LUX z czarnymi aluminiowymi dekorami na powierzchni skrzydła. Wzory z czarnymi intarsjami dobierzemy również z szykownej linii TIARA.Ciekamy rozwiązaniem będzie także skrzydło z czarną tablicą, znajdziemy je w kolekcji SEMPRE i SEMPRE LUX. Modele z tablicą szczególnie przydadzą się w pokoju dziecka, kuchni czy sypialni.

Warto pamiętać jeszcze o czarnych akcesoriach. Na pozór drobne detale, jak czarna klamka oraz czarne zawiasy znacząco podniosą odbiór naszej stolarki. W licznych kolekcjach POL-SKONE dostępna jest opcja laminowanego obrzeża skrzydła w kolorze czarnym. Dodatki tego typu stworzą indywidualny charakter drzwi.

Czarny akcent pojawia się ponadto na drzwiach zewnętrznych. W portfolio POL-SKONE przykładem modnego designu z motywem czerni są drzwi zewnętrzne do mieszkania CERBER PLUS RC2 z czarną aplikacją. Szklana aplikacja wklejona na powierzchni skrzydła umieszczona jest tylko od strony zewnętrznej drzwi,czyli zawsze od strony klatki schodowej. Aplikację idealnie uzupełni ościeżnica metalowa w kolorze czarnym RAL 9005 lub drewniana w kolorze czarnym 244 LAMISTONE. Jak widać solidne drzwi do mieszkania mogą także wyglądać modnie.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności