Prezenty na Dzień Dziecka do -40% 🎈🧸
Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd.
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Czas na nową pralkę? Poznaj innowacyjne technologie, które zadbają o Twoją wygodę


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Samsung Electronics Co., Ltd..


Twoja pralka pobiera zbyt dużo detergentów, zniszczyła już kilka ulubionych swetrów, a samo pranie za każdym razem wydłuża się w nieskończoność? Pora więc na nowszy model! Taki, który jest wydajny, bardziej ekologiczny, bardziej oszczędny i sprawi, że domowe obowiązki stają się przyjemnością. Brzmi jak bajka? Bo to bajka! Tyle że prawdziwa – z nowoczesnymi technologiami w rolach głównych.

Pranie jeszcze nigdy nie było tak... wygodne!

Domowe obowiązki da się lubić, ale pod warunkiem, że do ich wykonania masz albo sztab pomocników, albo odpowiednie narzędzia. I o ile w pierwszym przypadku trudno o ochotników, tak w drugim ratunkiem są pralka i innowacyjne technologie. Nowoczesne urządzenia są na tyle inteligentne, że ograniczą Twoje zadania do niezbędnego minimum. Musisz tylko załadować brudne ubrania i raz na jakiś czas wlać detergent oraz wsypać proszek. Resztę zrobi pralka Samsung Al Control. Proste, prawda?

Inteligentna pralka Samsung Al Control niejako automatycznie dopasowuje czas prania do stopnia zabrudzenia oraz wagi wsadu. Wykorzystuje również cztery inteligentne czujniki – pierwszy waży pranie, drugi dobiera odpowiednią ilość wody, trzeci sprawdza stopień zabrudzenia tkanin, a czwarty dostosowuje do tego ilość płynu oraz proszku. Nie musisz martwić się o to, że wlejesz za mało produktu do płukania, wsypiesz za dużo proszku czy wybierzesz nieodpowiedni tryb. Dozowniki detergentów w innowacyjnej pralce Samsung Al Control uzupełniasz raz na kilka cykli prania, a program Pranie Optymalne optymalizuje ich zużycie, dbając w ten sposób o Twój portfel i środowisko naturalne. Pranie jeszcze nigdy nie było tak ekologiczne i... wygodne.

Żeby było jeszcze łatwiej, panel Al Control zapamiętuje najczęściej wybierane ustawienia i nawyki, a następnie automatycznie rekomenduje programy. Jak to działa? Po kilku praniach inteligentna pralka uczy się Twoich preferencji (dotyczących chociażby wysokości temperatury czy liczby obrotów), a także przenosi na początek listy ustawienia, które najczęściej wybierasz. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć będzie dzieliło Cię od przyjemniejszych obowiązków.

Miej wszystko pod kontrolą

A gdyby tak nie ruszać się z kanapy, by włączyć pralkę? Na ten typ wygody pozwala aplikacja SmartThings dostępna na telefon. Efektem tego pralką Samsung Al Control możesz sterować z dowolnego miejsca – bez odchodzenia od komputera czy w czasie zakupów w galerii. Za pomocą intuicyjnego panelu włączysz cykl prania, by czyste ubrania były gotowe do wysuszenia, gdy wrócisz ze sklepu, wyłączysz pralkę zdalnie albo zaplanujesz dokładnie harmonogram. „Asystent prania” w aplikacji SmartThings podpowie Ci natomiast, jaki program będzie najlepszy do danego rodzaju tkanin i jakie ubrania można ze sobą łączyć, a jakie nie. To pozwoli ochronić wszystkie wełniane swetry i jedwabne chusty.

Co jeszcze oznacza SmartThings? To kontrola w pełnym znaczeniu tego słowa! Możesz zdalnie wybierać program, wstrzymać pranie albo je uruchomić. To również precyzyjny monitoring zużycia, który pozwoli Ci sprawdzać, ile energii czy wody pobiera pralka. Dzięki temu uchronisz domowy budżet przed niepotrzebnymi wydatkami i będziesz mieć wszystko pod ręką – w swoim telefonie.

Ekologiczny sposób na plamy

Wygoda wygodą, ale co ze skutecznością? W pralkach Samsung Al Control odpowiada za nią technologia EcoBubble, która pozwala na skuteczne pranie nawet w 15°C*. To oznacza mniejszy pobór energii przy zwiększonej efektywności i szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku delikatnych tkanin, które dotąd trzeba było prać ręcznie – takich jak wełna czy koronki. EcoBubble chroni ich struktury oraz kolory przy pomocy aktywnej piany powstałej w specjalnym generatorze, jeszcze zanim rozpocznie się cykl prania. Po wtłoczeniu jej do bębna dociera do zbrudzeń, wnika w nie i usuwa. Nie musisz wcześniej namaczać ubrań czy stosować kosztownych detergentów. Co ważne, EcoBubble delikatnie obchodzi się z materiałami, dzięki czemu wydłuża ich przydatność.

Funkcje dla zapominalskich i tych, którzy piorą ręcznie

Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć wrzucić do pralki skarpetek? Albo uplamić białą bluzkę akurat wtedy, gdy w bębnie pierze się jasne pranie? Pewnie nie jeden raz. Samsung, by skończyć z tymi problemami, opracował dodatkowe drzwi AddWash, które dają możliwość dorzucenia prania w momencie jego trwania – niezależnie czy zaczęło się pięć, czy trzydzieści minut temu**. Możesz wygodnie otworzyć drzwi na każdym etapie, bez konieczności czekania na to, aż woda z bębna zostanie odpompowana.

Funkcja AddWash™ sprawdzi się także u tych, którzy często piorą ręcznie. Możesz przepłukać delikatne tkaniny w umywalce i włożyć je do pralki wtedy, kiedy wewnątrz bębna rozpoczyna się proces płukania i wirowania. W ten sposób nie tylko nie zniszczysz wymagających materiałów przez wyciskanie z nich wody, lecz także zadbasz o to, by były perfekcyjnie czyste i oszczędzisz mnóstwo czasu.

Korzystanie z funkcji AddWash™ jest możliwe dzięki dodatkowym mniejszym drzwiom w pralkach Al Control. Mimo że wydają się niewielkie, tak naprawdę zostały tak zaprojektowane, by zmieściły się w nich nawet największe części garderoby, takie jak bluzy czy kurtki. Ich użyteczność nie sprowadza się jednak tylko do możliwości dorzucania ubrań. Specjalne drzwi AddWash™ pozwalają również wietrzyć pralkę.

W duecie wygodniej

Inteligentne pralki Samsung Al Control warto łączyć w pary z suszarkami z tej serii. Wszystko dlatego, że taki duet potrafi o wiele więcej! Dzięki funkcji Auto Cycle Link urządzenia wysyłają do siebie komunikaty. Suszarka na podstawie informacji pobranych z pralki dopasowuje najlepszy cykl suszenia, oszczędzając tym samym Twój czas. Wystarczy, że przełożysz odzież z jednego bębna do drugiego i... gotowe. Nie musisz znów przeszukiwać panelu z programami, ustawiać czasu i zastanawiać się, co wybrać. To wygoda do kwadratu.

Już samo posiadanie suszarki podniesie jakość Twojego życia. To koniec ze sznurkami rozwieszonymi na strychu, nieporęcznymi konstrukcjami rozkładanymi w kącie pokoju czy przewidywaniem pogody, by móc wywiesić mokrą pościel. Jedna, niezabierająca zbyt wiele miejsca maszyna, nie dość, że pożegna raz na zawsze problem z gimnastyką podczas rozwieszania ubrań, to także zadba o nie. Nowoczesne rozwiązania posiadają szereg specjalnych funkcji, które troszczą się o materiały; zmniejszają ilość zgnieceń, ułatwiając prasowanie, a także ograniczają mechacenie i przedłużają trwałość elementów Twojej garderoby. Mogą także odświeżyć ulubione bluzki bez konieczności wrzucania ich do pralki.

Nowa pralka to nowe możliwości, zwłaszcza jeśli urządzenie posiada szereg inteligentnych funkcji. Jeszcze kiedyś rozwiązania tego typu pozostawały jedynie w kategorii marzeń, a dziś są na wyciągnięcie ręki. Pomagają, ułatwiają, dbają o tkaniny, a przy tym oszczędzają pieniądze, czas oraz wodę. Taka wygoda jest możliwa tylko dzięki innowacyjnej technologii!

*Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.

**Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Samsung Electronics Co., Ltd..Inne artykuły w tej kategorii
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności