Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Dobrze trafiłeś!

U nas znajdziesz
Zobacz więcej ›

Produkty

Zobacz wszystkie artykuły ›

Artykuły

Zobacz więcej ›

Usługi

Zobacz wszystkie produkty ›

Rekomendowane produkty

Polecamy

Najlepsze elewacje

Znajdziecie tutaj najlepsze rozwiązania w zakresie elewacji budynków. Sekcja dedykowana jest produktom, które wyróżnia najnowsza technologia oraz design. Elewacja to wizytówka domu, dlatego warto wybrać ponadczasowe rozwiązania, które zapewnią doskonały wygląd budynku na całe lata.

Zobacz wszystkie projekty ›

Projekty domów

Jeśli szukasz gotowego projektu domu lub inspiracji na swój wymarzony dom zobacz naszą bazę projektów stworzonych przez najlepszych profesjonalistów.

Zobacz wszystkie projekty ›

Metamorfozy

Zobacz najlepsze metamorfozy wykonane przez specjalistów i amatorów. Zdjęcia przed i po metamorfozie mieszkań oraz przebudowy starych domów.

Wejdź na forum ›

Forum

Skorzystaj z darmowych porad naszych specjalistów - o remoncie, urządzaniu, budowie czy dekoracjach i kolorach. Tylko fachowe porady i rzetelne informacje.

Stal kortenowska na elewacje CORTEN

Stal Corten od Luxum może być zamontowana także na zewnątrz! Panele przygotowywane na wymiar są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Możesz zaprojektować własne logo, napis lub wzór – w ciągu 4 tygodni od złożenia zamówienia dostarczymy pan ...

2 dni temu przez Luxum

aranżacja i rozplanowanie sypialnia i garderoba

Witam serdecznie, mam problem z rozplanowaniem i ustawieniem sypialni oraz garderoby na piętrze, pomieszczenia ze skosem. Z racji tego że komin został przesunięty aby na parterze nie był na środku salonu, w związku z tym u góry na wejściu do sypi ...

6 dni temu przez jola016@op.pl

Tytuł test

opis test

15 dni temu przez Testowy004A