Trwają Sel Days! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie - tylko do 21.06!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz prywatnych i usługowych, sprzedaży przygotowanych przez nas, gotowych do zamieszkania mieszkań oraz w usługach home staging zwiększających wartość nieruchomości.

Nasze wnętrza wyróżnia wysoka estetyka, funkcjonalność i przytulny charakter. Projektujemy mieszkania z pomysłem. Kładziemy duży nacisk na wyszukane, oryginalne dodatki i jakość wykończenia.

Tworzymy wnętrza, do których chce się wracać.

Oryginalne Mieszkanie Przy Parku
Mieszkanie z Antresolą w Bloku
Mieszkanie w Klimacie Oranżerii
Apartament w Stylu Boho w Kamienicy
Mieszkanie w Kamienicy Przy Parku
Mieszkanie Scandi Loft w Kamienicy
Mieszkanie w Kamienicy w Stylu Scandi Loft
Apartament o Smaku Prowansji
Mieszkanie w Kamienicy w Klimacie Glamour
Mieszkanie w Stylu Marine Loft
Dwupiętrowe Mieszkanie w Stylu Urban Loft
Dwupiętrowe mieszkanie urban scandi
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Kuchnia Oryginalnego Mieszkania Przy Parku - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia Oryginalnego Mieszkania Przy Parku - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Salon Oryginalnego Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon Oryginalnego Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Salon Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Łazienka Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Kuchnia Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Sypialnia Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia Mieszkania w Kamienicy Przy Parku - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Kuchnia mieszkania w bloku z antresolą - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia mieszkania w bloku z antresolą - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Jadalnia mieszkania w bloku z antresolą - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Jadalnia mieszkania w bloku z antresolą - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Sypialnia mieszkania w bloku z antresolą - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia mieszkania w bloku z antresolą - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Lilla Home
Mieszkanie w bloku z antresolą - salon - zdjęcie od Lilla Home
Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w bloku z antresolą - salon - Lilla Home. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!