Co szukasz?
Zobacz także

RuckZuck - Sklep

Sieć salonów RuckZuck powstała z pasji do urządzania niepowtarzalnych wnętrz. Od 16 lat dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, co roku doradzając i towarzysząc tysiącom klientów w ich drodze do stworzenia swojego idealnego miejsca na ziemi. W czym tkwi nasz sekret?

W naszych salonach pracują eksperci posiadający wieloletnią praktykę, znający się na asortymencie i panujących wnętrzarskich trendach. Nasi pracownicy potrafią odpowiednio dopasować produkt do oczekiwań klienta. Podstawą naszej pracy i filozofii sieci RuckZuck jest indywidualne podejście do klienta oraz jego potrzeb. Co od wielu lat rzetelnie realizujemy.

Liczne grono zadowolonych klientów zawdzięczamy nie tylko naszej obsłudze, ale również wyselekcjonowanej grupie produktów najwyższej jakości. Wiemy, jak ważną rolę w codziennym życiu pełni domowa przestrzeń, którą się otaczamy. Dlatego dbamy o to, by oferować w naszych sklepach wysokiej klasy panele podłogowe, precyzyjnie wykonane drzwi wewnętrzne, nowoczesne meble kuchenne oraz akcesoria wykończeniowe, zachwycające unikatowym designem. Współpracujemy z najlepszymi producentami.

Oferujemy również zróżnicowany i dopracowany asortyment marek własnych - drzwi Sentis oraz podłogi Wiparquet. Dążymy do tego, aby z naszym wsparciem, jak najwięcej osób mogło cieszyć się wygodnymi, pięknymi i wyjątkowymi wnętrzami.

Salony franczyzowe RuckZuck

Znajdź salon RuckZuck najbliżej Ciebie: https://ruckzuck.pl/nasze-salony