Czego szukasz?
Zobacz także

Dom-Art - Architekt / projektant wnętrz

Dom-Art – Projektowanie i aranżacja wnętrz

Dom-Art jest firmą projektową zajmującą się aranżacją wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych założoną przez Dorotę Kulczyk. W branży działamy nieprzerwanie od 1997 roku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i profesjonalną obsługę. W tym czasie udało się nam zrealizować setki projektów i zgromadzić pokaźną rzeszę zadowolonych Klientów.

Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, świeżym podejściem i mnóstwem kreatywnych pomysłów. W swojej pracy podążamy za najnowszymi trendami w designie wnętrz oraz technologii. Dzięki temu projektowane przez nas pomieszczenia są nowoczesne i ponadczasowe. Dokładamy wszelkich starań, aby poznać Państwa gusta i potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć projekt wnętrza, który będzie w 100% spełniał oczekiwania i będzie dostosowany do konkretnego odbiorcy. Nie podążamy za utartymi schematami, każdy nowy projekt to odrębne wyzwanie, któremu stawiamy czoła.

Nasza firma to również pracowania stolarska, w której wykonujemy meble na wymiar. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów oraz pracy doświadczonych stolarzy. W naszej siedzibie znajduje się biuro oraz salon meblowy – na miejscu można zobaczyć przykładowe aranżacje pomieszczeń: kuchnie, sypialnie, garderoby, biur oraz inne.

Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez alex-sad
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez Furnix - nowoczesne meble
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez Monika Piskorska 3
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez czarnuszek
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez Anita Matusiak 2
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez Anna Woźniak 60
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez zenon grabowski 2
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez taniekupowanie@onet.pl
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez natalia-pieron
Dom-Art
Dom-Art jest obserwowany przez leszek-ania-zawadzcy