Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
Boho Studio

Opis

Boho Studio powstało z pasji tworzenia otoczenia przyjaźnie oddziałującego na człowieka. Takiego, które uspakaja, zachęca do relaksu i sprawia, że czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, gdzie przy filiżance kawy wysłuchamy uważnie Twoich potrzeb.

www.bohostudio.pl

Projektujemy wnętrza:

  • domów
  • apartamentów
  • mieszkań
  • szkół
  • przedszkoli
  • żłobków
  • kawiarni
  • gabinetów lekarskich
  • biur

Prowadzimy projekt od pierwszej rozmowy, przez opracowanie techniczne, wybór materiałów wykończeniowych, wizualizacje, kończąc na nadzorach autorskich na miejscu inwestycji.

Odznaki

Publikacja w kalendarzu "Homebook 2017"
Laureat konkursu "Zoom na wnętrze"
Porady na forum
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą.
Dom jednorodzinny w stylu loftowym
Luksusowy apartament w kamienicy
Mieszkanie dla artystów
Klasyczne wnętrza na Wilanowie
Mieszkanie w stylu kolonialnym
Kolory lata na Pradze - apartament 71m2
Mieszkanie w kamienicy w Poznaniu
Mid-Century Modern
Studio postprodukcji obrazu i dźwięku
Projekt wnętrz prywatnego przedszkola.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Wnętrza Zewnętrza Studio.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika ANST121.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Wood&Stone Studio.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Kompleksowe realizacje wnętrz pod klucz.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Jakub Slusarczyk.
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie w stylu kolonialnym - Mała zamknięta szara czarna kuchnia w kształcie litery u z oknem, ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie w stylu kolonialnym - Mała zamknięta szara czarna kuchnia w kształcie litery u z oknem, ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie w stylu kolonialnym - Średnia biała sypialnia małżeńska, styl kolonialny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie w stylu kolonialnym - Średnia biała sypialnia małżeńska, styl kolonialny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie w stylu kolonialnym - Duży szary zielony salon z jadalnią, styl kolonialny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w stylu kolonialnym - Duży szary zielony salon z jadalnią, styl kolonialny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie w stylu kolonialnym - Mała szara zielona łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie w stylu kolonialnym - Mała szara zielona łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia czarna sypialnia małżeńska, styl kolonialny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia czarna sypialnia małżeńska, styl kolonialny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średni biały salon, styl klasyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Luksusowy apartament w kamienicy - Średni biały salon, styl klasyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia zamknięta biała czarna kuchnia w kształcie litery l z okn ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia zamknięta biała czarna kuchnia w kształcie litery l z okn ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Jadalnia, styl eklektyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Luksusowy apartament w kamienicy - Jadalnia, styl eklektyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średnie białe biuro domowe kącik do pracy w pokoju, styl klasycz ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Biuro: Luksusowy apartament w kamienicy - Średnie białe biuro domowe kącik do pracy w pokoju, styl klasycz ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia szara łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, s ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia szara łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, s ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średni biały salon, styl nowojorski - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Luksusowy apartament w kamienicy - Średni biały salon, styl nowojorski - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Hol / przedpokój, styl klasyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Luksusowy apartament w kamienicy - Hol / przedpokój, styl klasyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Mała szara łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Luksusowy apartament w kamienicy - Mała szara łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Duży zielony hol / przedpokój, styl eklektyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Luksusowy apartament w kamienicy - Duży zielony hol / przedpokój, styl eklektyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika karol-maciej 2.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Noclaf producent mebli łazienkowych .
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika OOROC.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Aleksandra Klimowicz.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika kostuś.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika WandaBanda.
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie dla artystów - Mała biała szara sypialnia małżeńska, styl eklektyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie dla artystów - Mała biała szara sypialnia małżeńska, styl eklektyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie dla artystów - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl eklektyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie dla artystów - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl eklektyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie dla artystów - Średni beżowy salon z bibiloteczką z jadalnią z tarasem / balkonem, styl ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie dla artystów - Średni beżowy salon z bibiloteczką z jadalnią z tarasem / balkonem, styl ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie dla artystów - Średnia otwarta wąska biała kuchnia dwurzędowa z oknem, styl eklektyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie dla artystów - Średnia otwarta wąska biała kuchnia dwurzędowa z oknem, styl eklektyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Mała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez o ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Mała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez o ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średnia beżowa sypialnia małżeńska, styl klasyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średnia beżowa sypialnia małżeńska, styl klasyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średnia otwarta szara kuchnia dwurzędowa w aneksie, styl klasyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średnia otwarta szara kuchnia dwurzędowa w aneksie, styl klasyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl klasyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl klasyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia biała szara łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia biała szara łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia biała szara łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia biała szara łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średni beżowy hol / przedpokój, styl industrialny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średni beżowy hol / przedpokój, styl industrialny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Duży biały salon z bibiloteczką z kuchnią z jadalnią, styl ind ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Duży biały salon z bibiloteczką z kuchnią z jadalnią, styl ind ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery l z wyspą z ok ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery l z wyspą z ok ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średni szary niebieski salon z jadalnią, styl eklektyczny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średni szary niebieski salon z jadalnią, styl eklektyczny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średnia otwarta szara kuchnia jednorzędowa z wyspą z oknem, ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średnia otwarta szara kuchnia jednorzędowa z wyspą z oknem, ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średnia otwarta szara turkusowa jadalnia w kuchni, styl in ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średnia otwarta szara turkusowa jadalnia w kuchni, styl in ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Duża otwarta kolorowa kuchnia w kształcie litery l w aneksi ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Duża otwarta kolorowa kuchnia w kształcie litery l w aneksi ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średni szary niebieski salon z jadalnią, styl industrialny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średni szary niebieski salon z jadalnią, styl industrialny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Anna Stocka.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika DUNIN .
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika AbeLightoCraft.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika pracownia_syrenka.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Lampomat.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Lampex - producent oświetlenia.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Sylwia Król 16.