🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Boho Studio

Opis

Boho Studio powstało z pasji tworzenia otoczenia przyjaźnie oddziałującego na człowieka. Takiego, które uspakaja, zachęca do relaksu i sprawia, że czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, gdzie przy filiżance kawy wysłuchamy uważnie Twoich potrzeb.

www.bohostudio.pl

Projektujemy wnętrza:

 • domów
 • apartamentów
 • mieszkań
 • szkół
 • przedszkoli
 • żłobków
 • kawiarni
 • gabinetów lekarskich
 • biur

Prowadzimy projekt od pierwszej rozmowy, przez opracowanie techniczne, wybór materiałów wykończeniowych, wizualizacje, kończąc na nadzorach autorskich na miejscu inwestycji.

Odznaki

Publikacja w kalendarzu "Homebook 2017"
Laureat konkursu "Zoom na wnętrze"
Porady na forum
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą.
Dom jednorodzinny w stylu loftowym
Luksusowy apartament w kamienicy
Mieszkanie dla artystów
Klasyczne wnętrza na Wilanowie
Mieszkanie w stylu kolonialnym
Kolory lata na Pradze - apartament 71m2
Mieszkanie w kamienicy w Poznaniu
Mid-Century Modern
Studio postprodukcji obrazu i dźwięku
Projekt wnętrz prywatnego przedszkola.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika skolopendra.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Wnętrza Zewnętrza Studio.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika ANST121.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika VEIN_furniture.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Kompleksowe realizacje wnętrz pod klucz.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Jakub Slusarczyk.
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie w stylu kolonialnym - Mała zamknięta czarna szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewo ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie w stylu kolonialnym - Mała zamknięta czarna szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewo ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie w stylu kolonialnym - Średnia biała z biurkiem sypialnia, styl tradycyjny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie w stylu kolonialnym - Średnia biała z biurkiem sypialnia, styl tradycyjny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie w stylu kolonialnym - Duży szary zielony salon z jadalnią, styl tradycyjny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w stylu kolonialnym - Duży szary zielony salon z jadalnią, styl tradycyjny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie w stylu kolonialnym - Mała bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, styl tr ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie w stylu kolonialnym - Mała bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, styl tr ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia czarna sypialnia, styl tradycyjny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia czarna sypialnia, styl tradycyjny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średni biały salon, styl tradycyjny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Luksusowy apartament w kamienicy - Średni biały salon, styl tradycyjny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia zamknięta z kamiennym blatem biała czarna z zabudowaną lo ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia zamknięta z kamiennym blatem biała czarna z zabudowaną lo ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Jadalnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Luksusowy apartament w kamienicy - Jadalnia, styl nowoczesny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średnie w osobnym pomieszczeniu z sofą białe biuro, styl tradycy ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Biuro: Luksusowy apartament w kamienicy - Średnie w osobnym pomieszczeniu z sofą białe biuro, styl tradycy ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, st ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Luksusowy apartament w kamienicy - Średnia bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, st ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Średni biały salon, styl glamour - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Luksusowy apartament w kamienicy - Średni biały salon, styl glamour - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Hol / przedpokój, styl tradycyjny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Luksusowy apartament w kamienicy - Hol / przedpokój, styl tradycyjny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Mała bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, styl ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Luksusowy apartament w kamienicy - Mała bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, styl ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Luksusowy apartament w kamienicy - Duży zielony hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Luksusowy apartament w kamienicy - Duży zielony hol / przedpokój, styl nowoczesny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika karol-maciej 2.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Noclaf producent mebli łazienkowych .
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika OOROC.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Aleksandra Klimowicz.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika kostuś.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika WandaBanda.
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie dla artystów - Mała biała szara z biurkiem sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie dla artystów - Mała biała szara z biurkiem sypialnia, styl nowoczesny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie dla artystów - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie dla artystów - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie dla artystów - Średni beżowy salon z jadalnią z tarasem / balkonem z bibiloteczką, styl ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie dla artystów - Średni beżowy salon z jadalnią z tarasem / balkonem z bibiloteczką, styl ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Mieszkanie dla artystów - Średnia otwarta biała z zabudowaną lodówką z lodówką wolnostojącą z nablat ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie dla artystów - Średnia otwarta biała z zabudowaną lodówką z lodówką wolnostojącą z nablat ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Mała na poddaszu bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazien ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Mała na poddaszu bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazien ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średnia beżowa z biurkiem sypialnia, styl tradycyjny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średnia beżowa z biurkiem sypialnia, styl tradycyjny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lod ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lod ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl tradycyjny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Klasyczne wnętrza na Wilanowie - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl tradycyjny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami z punktowym oś ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami z punktowym oś ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami łazienka z okn ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami łazienka z okn ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średni beżowy hol / przedpokój, styl industrialny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średni beżowy hol / przedpokój, styl industrialny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Duży biały salon z kuchnią z jadalnią z bibiloteczką, styl ind ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Duży biały salon z kuchnią z jadalnią z bibiloteczką, styl ind ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia otwarta szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozm ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednorodzinny w stylu loftowym - Średnia otwarta szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozm ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średni niebieski szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średni niebieski szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średnia otwarta szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zle ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średnia otwarta szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zle ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średnia szara turkusowa jadalnia w kuchni, styl industrial ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średnia szara turkusowa jadalnia w kuchni, styl industrial ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem z zabudowaną lodó ... - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem z zabudowaną lodó ... - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Boho Studio
Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średni niebieski szary salon z jadalnią, styl industrialny - zdjęcie od Boho Studio
Aranżacje wnętrz - Salon: Kontrastowe wnętrze domu pod Warszawą. - Średni niebieski szary salon z jadalnią, styl industrialny - Boho Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Anna Stocka.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika DUNIN .
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika AbeLightoCraft.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika pracownia_syrenka.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Lampomat.
Boho Studio jest obserwowany przez użytkownika Lampex - producent oświetlenia.
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

 • proste triki na wielkie zmiany
 • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
 • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności