Instal Projekt - Producent

Jesteśmy polskim producentem. Produkujemy z pasją grzejniki centralnego ogrzewania, suszarki i grzałki elektryczne, a także akcesoria uzupełniające. Działamy w branży od 1979 roku kultywując wartości firmy rodzinnej. Długoletnia obecność w branży pozwoliła nam wypracować silną pozycję na polskim rynku. Aby sprostać oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przez klientów, dbamy o ciągły rozwój wprowadzając ok. 15 nowości w roku. Nasze produkty zdobyły ponad 60 nagród i chronione są przez ponad 130 patentów i wzorów przemysłowych. Wszystko to sprawia, że dostarczamy na rynek innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. Czerpiemy inspirację z życia, jesteśmy otwarci na propozycję i opinie. Sięgamy poza granice…

Nasze produkty to nie tylko funkcjonalność i wzornictwo, ale przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo. Działamy w oparciu o system EN ISO 9001:2008, potwierdzony certyfikatem wystawionym przez międzynarodową jednostkę certyfikującą TÜV NORD Polska Sp. z o.o. Każdy grzejnik opuszczający linię produkcyjną przechodzi wieloetapową kontrolę jakości, aby spełnić Państwa oczekiwania. Grzejniki dla Ciebie.

Wnętrze odzwierciedla naszą osobowość, doświadczenia, upodobania, to co lubimy i kochamy. Twój styl to mieszanka jedyna w swoim rodzaju, bardzo osobista i indywidualna. Nie bój się wyrażać siebie we wnętrzu.

Poszukuj inspiracji w różnych stylach – nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym, kreatywnym…