Czego szukasz?
Zobacz także

Projekty

Day and Night. Nowoczesne ogrodzenie Xcel: Rockina Cubero + Horizon Massive

11 zdjęć

Aluminium zamiast drewna

W realizacji wykorzystano aluminiowe profile Horizon Massive, pokryte okładziną wiernie imitującą drewno. Szerokie profile to estetyczne tło dla aranżacji ogrodu oraz bariera dla hałasu. Ogrodzenie tworzy prywatną przestrzeń w ogrodzie i utrudnia niechcianym gościom wejście na teren posesji. Aluminium to doskonała alternatywa dla drewna, gdyż jest trwałe i ekologiczne. Profile Horizon Massive praktycznie nie wymagają zabiegów konserwacyjnych, ani stosowania szkodliwych dla środowiska impregnatów.

Elegancja i minimalizm spieków kwarcowych

Efektowne murki i podmurówki systemu Rockina Cubero, pokryte zostały płytami ze spieków kwarcowych. Materiał ten nie chłonie wody oraz jest odporny na mrozy, zarysowania, ścieranie oraz promieniowanie UV. Spieki kwarcowe są praktyczne i estetyczne – łatwo utrzymać je w czystości i oferują bogactwo faktur oraz wzorów.

Elementy dodatkowe

Wszystkie dodatkowe elementy estetyczne i funkcjonalne zostały dostarczone przez naszą firmę. Dedykowane oświetlenie zwiększa bezpieczeństwo na terenie i wokół posesji, a podświetlony numer domu ułatwia właściwego adresu w ciemności. Panel skrzynki na listy Modern Post Box jest zawsze wykonywany na zamówienie, więc istnieje możliwość integracji dowolnego systemu kontroli dostępu, np. klawiatury numerycznej czy czytnika linii papilarnych. Automatyka bramy wjazdowej zwiększa komfort mieszkańców, gdyż umożliwia wjazd na posesję bez konieczności wysiadania z auta.

Kategoria
Ogród

Komentarze