Czego szukasz?
Zobacz także

Projekty

Shades of Grey. Nowoczesne ogrodzenie Xcel: Horizon Massive + Rockina Cubero

14 zdjęć

W realizacji wykorzystano szerokie profile aluminiowe Horizon Massive, które są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej palety RAL. Aby dopasować ogrodzenie do charakteru budynku i aranżacji ogrodu, klient zdecydował się na dwa różne odcienie szarości. Proste murki umieszczone na frontowym odcinku ogrodzenia to aluminiowa konstrukcja Rockina Cubero, pokryta płytami z betonu architektonicznego.

Estetyczne wejście

Furtka została wyposażona w prosty pochwyt ze stali nierdzewnej. W pobliżu wejścia na posesję znalazła się szczelina przelotowej skrzynki na listy, która umożliwia wygodne wyciąganie korespondencji od strony posesji. Nowoczesny videodomofon z klawiaturą numeryczną, pozwala dostać się do ogrodu, bez konieczności korzystania z kluczy. W jednej z płyt został wycięty numer domu, który automatycznie podświetla się po zapadnięciu zmroku.

Pozostałe elementy

Nasi projektanci wzięli pod uwagę zarówno kwestie estetyczne, jaki i praktyczne. Przestrzeń z koszami na śmieci została wydzielona aluminiową konstrukcją ze szklanym zadaszeniem, która jest estetycznym przedłużeniem ogrodzenia. Służby miejskie mają zagwarantowany dostęp do koszy przez furtkę od strony frontowej.

Kategoria
Ogród

Komentarze