Co szukasz?
Zobacz także

"TWORZYWO" Warsztat Architektury Wnętrz

Projekty

Białystok | Wesoła | Projekt mieszkania pod wynajem studencki

3 zdjęcia

Inwestycje w nieruchomości to coraz częstszy trend, dający wymierny pasywny dochód dla inwestorów. Jednak aby stopa zwrotu z takiej inwestycji odpowiednio się bilansowała, należy koniecznie, maksymalnie wykorzystać potencjał danej nieruchomości, jednocześnie pamiętając o tym, że koszt całości remontu musi być odpowiednio niski. W końcu każda nie wydana złotówka, to zarobiona złotówka!

Główną zmianą, było przeniesienie kuchni. Nie było to proste, ale zdecydowanie warte zachodu!. Pozwoliło to stworzyć dodatkowy niezależny pokój, który będzie generował cashflow dla inwestora, a w miejscu niemałego przechodniego pokoju stworzyć dobrze wyposażoną strefę kuchenną z wyjściem na balkon, dzięki czemu znacząco wzrósł standard mieszkania i jego atrakcyjność dla wynajmujących. Dzięki tej i paru innym zmianom, udało się - na niespełna 64 metrowej powierzchni - stworzyć komfortowe pokoje dla piątki studentów. 💪💪💪

I tylko szkoda, że zdjęć dostaliśmy tak mało! 🌚 Na szczęście niedługo przyjdą kolejne, gdyż to dopiero pierwsze z projektowanych ostatnio mieszkań na wynajem :)

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W kamienicy
Dominujący styl
Tradycyjny
Dodatkowa przestrzeń
Z balkonem

Komentarze