Co szukasz?
Zobacz także

"TWORZYWO" Warsztat Architektury Wnętrz

Projekty

Białystok | Białostoczek | Projekt segmentu bliźniaczego Modern-Glamour

35 zdjęć

Czołem kochani!

Salon z kuchnią, korytarzem i wiatrołapem był gotowy w lipcu, mamy właściwie listopad, chyba pora coś pokazać? 😅

Poniższy projekt był dla nas na prawdę konkretnym wyzwaniem projektowym. Próba połączenia modern-glamour i ciepłego drewna, wymagała dużej ostrożności ale i odważnych decyzji. Samo połączenie nie jest częste, nie było wiele dostępnych realizacji, na których można by było wyciągnąć wnioski. Tym bardziej cieszy efekt i zadowolenie klienta! Pewnie zwrócicie również uwagę, że nie było tutaj wcześniej podobnych projektów? ;)

Na pewno spodoba się Wam ruchomy bar, o którym marzył klient, do którego system będzie leciał aż ze słonecznej Italii! Oj naszukaliśmy się sprawdzonego rozwiązania. Warto zwrócić uwagę na ukryte w zabudowie stolarskiej wejście do spiżarni w kuchni (domyślicie się w którym miejscu?), czy kominek w osi centralnej salonu. Połączenie stref w spójną całość? Kolejne wyzwanie.

Poza samymi stylistycznymi rozwiązaniami, musieliśmy pochylić się również nad technicznymi aspektami tej ogromnej przestrzeni, gdyż inwentaryzacja pokazała, że budynek cierpi na bardzo małą ilość światła w najważniejszych strefach. Nasz klient zanim do nas trafił, był już właściwie pogodzony z tym, że nawet w ciągu dnia, będzie musiał korzystać z oświetlenia, co było dla nas nie do zaakceptowania. Potrzebujemy światła! Tak dużo jak się da!

Oj był ten projekt wyzwaniem, ale dał nam ogrom satysfakcji! Same końcowe słowa przy oddaniu, że projekt u nas na tę chwilę był jedyną usługą za którą na prawdę było warto zapłacić, był dla nas najlepszym komplementem!

PS: Wysyłacie do nas dużo zapytań o projekty i wyceny. Pierwsze terminy mamy na styczeń 2022 na rozpoczęcie prac, cały następny rok jest już niestety zajęty. Nie będziemy w stanie pomóc Wam wszystkim, za co przepraszamy. A tym, którzy zdążyli dziękujemy za zaufanie! To znaczy, że doceniacie jak bardzo się staramy! :)

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Rodzaj wnętrza
Wnętrze domu
Rodzaj budynku
W domu
Liczba pokoi
Więcej niż 5
Dominujący styl
Glamour
Dodatkowa przestrzeń
Z użytkowym poddaszem

Komentarze