Co szukasz?
Zobacz także

"TWORZYWO" Warsztat Architektury Wnętrz

Projekty

Białystok | Dolina Cisów | 3-pokojowe mieszkanie z ciepłym loftowym sznytem.

29 zdjęć

Czołem kochani! Jutro mikołajki!<3 A za rogiem święta! Kochamy święta! :D

Jak ten czas zasuwa! U nas jak zawsze - dużo się dzieje. Aktualnie opracowujemy 2 projekty zmian lokatorskich segmentów szeregowych (ponad 300 metrów kwadratowych), zajmujemy się inwestorskim opracowaniem kawalerki pod wynajem w realizacji pod klucz, oraz projektujemy łazienkę na poddaszu domu jednorodzinnego na Bydgoskim Nowym Fordonie!

Jest intensywnie! A to dopiero początek :) Już niedługo ruszamy z opracowaniem mikro-łazienki w centrum Białegostoku i na dniach wznawiamy prace projektowe nad lokalem doradcy podatkowego! Będzie się działo! 👌💪🤩

A dziś mamy Wam do pokazania pierwszą część projektu, który niedawno wyruszył w drogę do Wielkiej Brytanii :) Projekt opracowywaliśmy całkowicie zdalnie, w związku z czym wiązało się to z jedynie pojedynczym spotkaniem na żywo z inwestorem - przy podpisaniu umowy. Taki projekt zawsze jest wyzwaniem, trzeba zadbać o to by poznać oczekiwania jak i osoby dla których projektujemy za pomocą właściwie jednej rozmowy na żywo.

Tym większą radość sprawił nam fakt, że projekt został zaakceptowany właściwie bez większych zmian, a całość zrobiła dobre wrażenie właściwie od 1 spojrzenia! <3 To takie przyjemne uczucie, zabrać kogoś w podróż o jego przyszłym domku i widzieć zadowolenie i radość z naszej opowieści!

O samym projekcie opowiemy obrazami - zajrzyjcie do wizualizacji i dajcie znać, jak Wam się podoba taki salon z aneksem kuchennym :).

Dobrego weekendu! <3

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W apartamentowcu
Liczba pokoi
3
Dominujący styl
Industrialny
Dodatkowa przestrzeń
Z balkonem

Komentarze