beton dekoracyjny na taras cena - pomysły, inspiracje z homebook

PARAMETRY TKANINY:... ... Kolekcja prezentuje się elegancko na każdej bryle, a soczysta kolorystyka pozwala stworzyć niespotykany wystrój mieszkania lub tarasu. CENA DOTYCZY Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "beton dekoracyjny na taras cena".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 29 zdjęć dla "beton dekoracyjny na taras cena"

Udomowiony beton - Duży salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi - Duży salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z sofą , z czarną sofą / narożnikiem, ze standardowym kominkiem, z kominkiem z miejscem na drewno, z kominkiem wykończonym farbą, z farbą na ścianie, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z beżowymi ścianami, z białymi ścianami, z zasłonami, z dywanem, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Udomowiony beton - Duży salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi.
salon w domu jednorodzinnym - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury - Duży salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z czarną sofą / narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z fototapetą, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z obrazami, ze sztukaterią, z betonem na ścianie, z szarymi ścianami, z brązowymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z ciemną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Salon - całość super <3... Drewniane akcenty - podłoga... Basia1972 - połączenie drewna z czarną podłoga z gresu Takie sufity oferuje między innymi firma DPS www.grupadps.com... deska barlinecka latte machiatto... Salon - podłoga i beton architektonioczny
ZAWADY - Średni salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od TutajConcept - Średni salon z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z betonem na ścianie, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z dywanem, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: ZAWADY - Średni salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - TutajConcept.
Beton architektoniczny we wnętrzach biurowych - zdjęcie od Studio Dekoracji Wnętrz MOORE - Imitacja betonu architektonicznego we wnętrzach biurowych. Beton dekoracyjny w wykonaniu Studio MOORE - zapraszamy! Aranżacje wnętrz - Wnętrza publiczne: Beton architektoniczny we wnętrzach biurowych - Studio Dekoracji Wnętrz MOORE.
Beton dekoracyjny w nowoczesnym wydaniu - zdjęcie od Studio Dekoracji Wnętrz MOORE - Imitacja betonu architektonicznego wykonana przez ekipę MOORE. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Beton dekoracyjny w nowoczesnym wydaniu - Studio Dekoracji Wnętrz MOORE.
Beton dekoracyjny - zdjęcie od Studio Dekoracji Wnętrz MOORE - Dla jednego z naszych klientów mieliśmy okazję wykonać beton dekoracyjny wraz z podziałami we wnętrzu Przychodni Okulistycznej w Bychawie. Aranżacje wnętrz - Wnętrza publiczne: Beton dekoracyjny - Studio Dekoracji Wnętrz MOORE.
HOLA_5 - Duży salon - zdjęcie od HOLA DESIGN - Duży salon ze strefą wypoczynku, ze ścianą tv, z narożnikiem, z biokominkiem, z szarą sofą / narożnikiem, ze standardowym kominkiem, z betonowym kominkiem, z kominkiem wykończonym kamieniem dekoracyjnym, z farbą na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z betonem na ścianie, z białymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą
Szarość ocieplona drewnem - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem - zdjęcie od HOME & STYLE - Produkt na zdjęciu: Kare design :: Dekoracyjne Poroże (głowa) ze sklepu 9design.pl. Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z miejscem do pracy, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z betonem na ścianie, z białymi ścianami, z roletami, z jasną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze Aranżacje wnętrz - Salon: Szarość ocieplona drewnem - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem - HOME & STYLE . Kuchnia - Part1... pokoj - aneks, podłoga, meble... kuchnia - wyspa
dekormarmo - zdjęcie od DEKOR MARMO - Przykład betonu dekoracyjnego z podziałami i otworami naśladującymi kotwy szalunkowe.
APARTAMENT NAD MORZEM - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl vintage - zdjęcie od STUDIO FORMA - Produkt na zdjęciu: Łóżko IVY, Nogi Łóżka - Long Wenge, Rozmiar - 180x200, Tkanina - Grupa I - Dostawa 0zł, NEGOCJUJ CENY! Produkt na zdjęciu: Poduszka dekoracyjna - Grand Design - Grand Sailing granatowa ze sklepu DecoMania.pl. Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, z tapicerowanym zagłówkiem, z białymi ścianami, z farbą na ścianie, z roletami, z jasną drewnianą podłogą, styl vintage Aranżacje wnętrz - Sypialnia: APARTAMENT NAD MORZEM - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl vintage - STUDIO FORMA.
Dwukolorowy beton dekoracyjny w przedpokoju. - zdjęcie od Studio Dekoracji Wnętrz MOORE - Imitacja betonu architektonicznego by Studio MOORE. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dwukolorowy beton dekoracyjny w przedpokoju. - Studio Dekoracji Wnętrz MOORE.
Dwukolorowy beton dekoracyjny w przedpokoju. - zdjęcie od Studio Dekoracji Wnętrz MOORE - Imitacja betonu architektonicznego by Studio MOORE. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dwukolorowy beton dekoracyjny w przedpokoju. - Studio Dekoracji Wnętrz MOORE.
Artial Beton Dekoracyjny klatka schodowa - zdjęcie od Artial Design beton dekoracyjny - Beton cienkowarstwowy Artial Design Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Artial Beton Dekoracyjny klatka schodowa - Artial Design beton dekoracyjny.
Artial Design beton dekoracyjny - zdjęcie od Artial Design beton dekoracyjny - Beton cienkowarstwowy Artial Design Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Artial Design beton dekoracyjny - Artial Design beton dekoracyjny.
- zdjęcie od Artial Design beton dekoracyjny - Aranżacje wnętrz - : - Artial Design beton dekoracyjny.
- zdjęcie od Artial Design beton dekoracyjny - Aranżacje wnętrz - : - Artial Design beton dekoracyjny.
Betonowe lampy białe - zdjęcie od Artial Design beton dekoracyjny - Lampy wykonane z bielonego betonu cienkowarstwowego Artial Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Betonowe lampy białe - Artial Design beton dekoracyjny.
Dom prywatny Wrocław - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od Carolineart - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z betonem na ścianie, z szarymi ścianami, z roletami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Dom prywatny Wrocław - Średni salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - Carolineart.
metamorfoza salonu z jadalnią - zdjęcie od FABRYKA WNĘTRZ - beton dekoracyjny
jadalnia z betonem dekoracyjnym, na pierwszym planie część wypoczynkowa - zdjęcie od FABRYKA WNĘTRZ - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: jadalnia z betonem dekoracyjnym, na pierwszym planie część wypoczynkowa - FABRYKA WNĘTRZ.
Więcej artykułów »

Artykuły 23 artykuły dla "beton dekoracyjny na taras cena"

Biokominek w Twoim wnętrzu
Biokominek w mieszkaniu pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Aktualnie na rynku dostępnych jest szereg aranżacji biokominków, które umożliwią efektowną metamorfozę wnętrza, tarasu lub ogrodu. Możliwości aranżacji i zabudowy biokominków jest bardzo wiele, dzięki temu, że mogą być wykonywane m.in. ze stali nierdzewnej, szkła, kamienia czy betonu. Ich ceny są uzależnione od materiału, z jakiego zostały wykonane, wielkości oraz oryginalności projektu. Warto pamiętać, że biokominki nie tylko zapewniają walory dekoracyjne. - Oczywiście posiadacze domów jednorodzinnych również mogą skorzystać z zalet i wyjątkowej magii biokominkowego ognia, który będzie cieszył ich oko na tarasie, w ogrodzie czy nawet łazience, czyli miejscach do których tradycyjny kominek nie miał do tej pory szansy dotrzeć. OCTOBER z certyfikatem TÜV marki Kratki... LIMA z certyfikatem TÜV marki Kratki... Dekoracyjny piec ogrodowy POCHODNIA marki Kratki
Ścieżki w ogrodzie – z czego budować? Pomysły i inspiracje
Największą ich zaletą jest stosunkowo niska cena, a także duża wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych (zwłaszcza jeżeli zostaną zaimpregnowane specjalistycznymi środkami zmniejszającymi wchłanianie wody). W ofercie producentów dostępne są obecnie **gotowe betonowe bloczki** czy **płyty imitujące kamień naturalny, bruk drewniany czy nawet cegły klinkierowe**, które można wykorzystać do ułożenia alejek ogrodowych czy utwardzenia nawierzchni podjazdu lub tarasu. Te niezwykle dekoracyjne dróżki w ogrodzie znane są od wieków, a współcześnie, dzięki modzie na elementy wykonane ze starej czy postarzanej cegły z przytupem wracają również do polskich ogrodów. Chodniki z drewna... --... Niektóre materiały wykazują się większą odpornością na ścieranie, inne zachęcają niską ceną i ogromnymi walorami estetycznymi. - Coraz częściej widujemy je w aranżacji ogrodów i tarasów. W ogrodzie mogą tworzyć wąskie ścieżki, a nawet tarasy. ścieżka ogrodowa... Czarny żwir, obrzeża z kostki brukowej i płyty z betonu to doskonałe połączenie idealne do nowoczesnego ogrodu ścieżka w ogrodzie... Beton może przybierać różne kształty
„Diabeł tkwi w szczegółach”, czyli o wyposażeniu nowoczesnego ogrodu
Trzeba pamiętać, że ogród i taras powinny być przedłużeniem stylu domu, dobrze jest więc utrzymać je wszystkie w jednej spójnej konwencji. Gdy odpowiemy sobie na te pytania, przyjdzie czas na zagospodarowanie przestrzeni – wyznaczenie alejek, miejsc na trawniki, rabaty, drzewa, taras, altanę, dobór roślin – wszystko to robimy, biorąc pod uwagę położenie działki: jej nasłonecznienie, zacienienie, narażenie na wiatry, rodzaj gleby... Pieczołowicie wybiera się nawierzchnię, mebluje i wyposaża w różne elementy: grille, zewnętrzne kuchnie, kominki, jacuzzi, sofy, kanapy, stoły, krzesła, fotele, donice, altany, żagle nad tarasem…Wybiera się do niego to, co najbardziej odpowiada jego stylowi i naszej wizji wypoczynku. Ogród nowoczesny – rola wyposażenia... ----... Wyposażenie pełni ważną rolę w ogrodzie nowoczesnym – może stać się jego głównym elementem dekoracyjnym – wyróżniającym i decydującym o jego oryginalności – może również podkreślać jego modernistyczny charakter -
Ściana elewacyjna elementem ogrodu - jak ją wykończyć?
Doskonale wyglądać będą jako wykończenie podmurówki, ściany na tarasie i ganku lub całego budynku. Płytki wykonane z betonu skomponują się z każdym materiałem – gładką ścianą, tynkiem, drewnem, a także metalem oraz szkłem. --... Jeśli zależy nam, aby budynek wyróżniał się na tle innych lub chcemy podkreślić jego oryginalną formą warto zastosować kamień dekoracyjny Warto pamiętać, że wyrazisty wzór i wygląd kamienia dekoracyjnego najlepiej stosować z umiarem. Wejście do domu, garaż, taras czy podmurówka w połączeniu z ogrodzeniem podkreśli charakter całej posesji, a jednocześnie nie przytłoczy jej. -
Jak układać płyty tarasowe? Poradnik
Zaprojektuj taras! Mniejsze z kolei sprawdzą się, gdy aranżujemy kręte ścieżki, zaokrąglone powierzchnie i mogą również stanowić ciekawy element dekoracyjny. Taras możemy zbudować, opierając się o dwie zasady. **To sposób trwały, ale i kosztowny oraz czasochłonny, polegający na wylaniu betonu na wcześniej przygotowany grunt**. Następnie ustawiamy L-ki na sucho, stosując na wewnętrznych ścianach membranę lub łącząc je klejem do betonu – bez membrany. -
Dom z cegłą - czy warto?
Tarasy oraz ceglane murki przepięknie prezentują się na tle naturalnych kolorów – zieleni i brązów. Z dowolnymi materiałami – szkłem, drewnem, betonem, kompozytem, farbą, kamieniem.”* - odpowiadają specjaliści Elkamino Dom. W wersji podłogowej wspaniale ozdobi tarasy, balkony lub ścieżki ogrodowe, a elewacyjnej - ściany domu czy ogrodzenia. Wystarczy wyłożyć jedną ścianę pięknym dekorem i dopełnić innym efektem – odpowiednim kolorem farby, betonowymi płytami, strukturami dekoracyjnymi, czy tapetą. W salonie idealnie komponuje się z farbami w odcieniach szarości i bieli lub prawdziwym betonem. - Autor zdjęcia: superpozycja architekci... salon z ceglaną ścianę z wygodną sofą... Autor zdjęcia: Elkamino Dom
Urządzasz ogród, taras lub balkon? Zadbaj o drewniane powierzchnie!
Urządzasz ogród, taras lub balkon? Balkony zyskują coraz większą rzeszę entuzjastów i coraz piękniej je urządzamy.**... Najmilej odpoczywamy w zadbanym ogrodzie, tarasie czy balkonie Przewagą drewna nad betonem czy metalem jest poczucie „domowej” przytulności. Szczególnie, gdy skorzystamy z rewolucyjnych, ekologicznych i skutecznych produktów wodorozcieńczalnych np. oleju Tikkurila Valtti Wood Oil Akva lub impregnatu dekoracyjnego Tikkurila Valtti Color Aqua. -
Taras – jak stworzyć przyjazne miejsce spotkań w ogrodzie?
Taras – jak stworzyć przyjazne miejsce spotkań w ogrodzie? Fundamentem kompozycji niech staną się wyjątkowe płyty tarasowe [POLBRUK LIRA](http://www.polbruk.pl/pl/produkty/polbruk-top/polbruk-lira.html), które doskonale łączą **wytrzymałość betonu i urodę drewna**. Uwielbiasz **surowy, loftowy design i beton**? Jaka posadzka sprawdzi się najlepiej na loftowym tarasie? Pamiętajmy zarówno o dekoracyjnych dodatkach, jak i o posadzce, która determinuje wygląd tarasu. -
Mat i połysk w jednym, czyli pomysł na niebanalną aranżację każdego pomieszczenia!
Uniwersalny beton... --... Beton to klasa sama w sobie – neutralna kolorystyka i nierównomierne wybarwienie to sposób na nadanie swojej podłodze niecodziennego charakteru Beton w wydaniu lapatto to prawdziwa dekoracyjna gratka – w tym wydaniu staje się eleganckim uzupełnieniem minimalistycznych stylizacji wnętrz, a swoim subtelnym półpołyskiem nadaje przestrzeni głębi i wielowymiarowości. Mogą być to niestandardowe materiały – cegła, beton, drewno, a także metal. Duży format pozwala na stworzenie ściennej aranżacji, która stanie się głównym elementem dekoracyjnym we wnętrzu. Cztery spójne odcienie pozwalają na estetyczne zagospodarowanie całego mieszkania – od łazienki, poprzez kuchnię i salon, aż po taras. -
Co zamiast płytek na balkon lub taras?
Co zamiast płytek na balkon lub taras? Czy płyty betonowe nadają się na taras? --... Beton to jeden z najtrwalszych materiałów budowlanych Na tak przygotowany balkon lub taras możemy bezpośrednio ustawiać meble oraz elementy dekoracyjne lub zastosować pokrycia wedle uznania. Jakie drewno na balkon lub taras? - mały przytulny balkon z deskami tarasowymi... balkon z drewnianą podłogą i z turkusowymi meblami ogrodowymi... przytulny skandynawski balkon z betonową podłogą
Kamień dekoracyjny w ogrodzie i na tarasie
Kamień dekoracyjny w ogrodzie i na tarasie... **Nareszcie nastały długo wypatrywane ciepłe dni, a wraz z nimi zmienił się nasz tryb życia **... Jak urządzić ogród i taras? Taras zgodny z trendami... --... Nic w tym dziwnego, bo podobnie jak surowy beton czy cegła pasuje do wielu stylistyk. Architekci radzą, aby element wykończony kamieniem dekoracyjnym oświetlić ciekawym światłem. - elewacja tarasu... płytki imitujące kamień na elewacji tarasu... nowoczesny dom z kamienna elewacją
Z czego wykonać nawierzchnię tarasu? Wybierz najlepszy materiał
Z czego wykonać nawierzchnię tarasu? Kamień, beton czy drewno na taras? Czy kształt tarasu ma znaczenie? O czym pamiętać podczas budowy tarasu? By jeszcze lepiej podkreślić te dekoracyjne alejki i powierzchnie, warto skorzystać z ozdobnych palisad, idealnych w każdej aranżacji – od nowoczesnych, po klasyczne czy nawet rustykalne. -
Jak za pomocą podłogi połączyć kilka stref mieszkania?
**... ... Kuchnia połączona z salonem, taras z pokojem dziennym – do zgranych duetów dołączył też hol, co razem tworzy harmonijną koncepcję w nowoczesnym, niekoniecznie dużym, mieszkaniu Sztuka łączenia podłóg w domu i na tarasie... --... Trend łączenia pomieszczeń wychodzi już poza granice budynku, wkraczając także do strefy zewnętrznej W nowoczesnym tonie... --... Przestronność – mimo że także cechuje klasyczne aranże – to niemal zawsze kojarzy się ze współczesnymi kierunkami urządzania, gdzie dominują prostota, dekoracyjna oszczędność, a prym wiodą naturalne materiały To gładka, satynowa płytka gresowa o formacie 42x42 cm, która znakomicie oddaje naturalne piękno betonu. Niezależnie, czy będzie to surowy beton, czy połyskujący kamień, zawsze otrzymamy podstawę do dalszej kreatywnej zabawy, której efektem finalnym będzie spójny oraz harmonijny wystrój.** -
Mała architektura w ogrodzie. Porady i inspiracje
W tym artykule przestawimy pomysły na małą architekturę.**... Fontanny, donice, łuki, kolumny, altany, schody, dekoracyjne oczka wodne – ogród pełen jest małej architektury Te ostatnie także wyznaczają swoisty podział ogrodu na konkretne części – rekreacyjne, dekoracyjne czy uprawne. To co warto wiedzieć to fakt, że można tworzyć ją z dowolnych materiałów – kamienia, drewna, betonu, metalu. Aby dłużej pozostały nietknięte przez śnieg, deszcz, promienie UV zastosuj kamień, beton czy pustaki. Stwórz taras z wygodną leżanką lub zestawem mebli ogrodowych. - murek okalający drzewo... kostka brukowa i murek z cegły... pięknie zaaranżowana przestrzeń publiczna
Jak połączyć salon z tarasem? Poznaj sprawdzone triki na optycznie większą i spójną przestrzeń!
Jak połączyć salon z tarasem? W tym kontekście warto bliżej przyjrzeć się płytkom z kolekcji Opoczno DREAMING, wśród której znajdziesz  płytki ścienno-podłogowe w aż czterech odcieniach oraz dekoracyjne listwy w trzech różnych, ale pasujących do bazy wariantach kolorystycznych. Każda z płytek bazowych charakteryzuje się intrygującą fakturą betonu, która została uzyskana dzięki różnicom tonalnym. Designerzy Opoczno starannie zadbali, aby linia ta realnie oddawała specyfikę powierzchni betonu z charakterystycznymi dla niego przebarwieniami i niejednorodną grafiką. Kolekcja Opoczno CONCRETE FLOWER z kolei, jest bardzo ciekawą interpretacją stylu loftowego, ponieważ w niebanalny sposób łączy chłodną kolorystykę betonu (płytki gresowe) z jasnymi szklanymi dekorami. - Powiększenie powierzchni - kamień czy beton? I tak, jeśli marzy Ci się surowa aranżacja industrialna, możesz wybrać płytki do złudzenia przypominające beton. Kolekcja BETON 2.0 doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, kuchni, jak i na tarasie, dlatego możesz śmiało połączyć nią wszystkie trzy strefy. Salon i taras – jak je połączyć?
Ścieżka w ogrodzie – jaką kostkę brukową wybrać? Poradnik
**... ... Kostka brukowa jest najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym nie tylko do budowy podjazdów i tarasów, lecz także ścieżek wijących się w wokół domu --... Ogrodowe aleje mogą być zbudowane z wielu materiałów – począwszy od betonu, po żwirek, kamień czy nawet drewno, jednak to kostka brukowa cieszy się największą sławą, i najczęściej gości pośród barwnych roślinności Jej właściwości użytkowe sprawiają, że niezależnie od warunków atmosferycznych, nie niszczeje podczas mrozu, tak jak żwirek, nie wymaga intensywnej pielęgnacji jak drewno i nie pęka jak beton. Wielkość kostki a styl ogrodu... --... W nowoczesnych ogrodach zazwyczaj królują wielkoformatowe płyty betonowe, które – ułożone obok siebie lub oddzielone pasem żwirku – wytyczają trasę między tarasem a kwitnącymi rabatami Taka nawierzchnia zbudowana z cieniowanej kostki Luna COLORBLEND o różnych wielkościach nada przestrzeni bardziej romantycznego i szlachetnego klimatu, a chodnik zamieni w ważną, dekoracyjną strefę ogrodu. -
„Concretny” wypoczynek, czyli jak stworzyć wyjątkowe miejsce relaksu w ogrodzie
Taras z grillem, dużym stołem lub meblami ogrodowymi świetnie sprawdzi się w przypadku osób lubiących spędzać wolny czas w towarzystwie. Tak przygotowana nawierzchnia będzie nie tylko odporna na zniszczenia, ale i uniwersalna – może posłużyć jako miejsce do spożywania posiłku (taras), postawienia leżaka, małego basenu czy zabawy na kocu dla dzieci. Do wyboru mamy różne opcje: zwykła ziemia, drewno, kamienie, żwir, ceramika, cegły, beton. Jednym z najważniejszych obecnie trendów jest stosowanie w ogrodach betonu architektonicznego (przez wielu jest on nawet traktowany jako must have tego sezonu!). Niezależnie od tego, czy beton architektoniczny będzie wykorzystany jako składnik główny ogrodu (w różnych odsłonach może być stosowany na nawierzchniach alejek, tarasów, murkach, płotach, tarasach, altanach, a to pozwala na zachowanie spójności stylistycznej całego ogrodu) czy po prostu jako element dekoracyjny (donice, wyjątkowe meble ogrodowe) powoli na uzyskanie niezwykłych efektów aranżacyjnych w każdym ogrodowym miejscu wypoczynku. - biały leżak, betonowe płytki tarasowe, basen... betonowe płytki tarasowe, meble betonowe, drewniana ława... betonowe ogrodzenie, drewniane ławki
Wbrew schematom - niebanalne nawierzchnie na taras
Gres, beton, drewno – to tylko kilka najpopularniejszych z nich. Wśród tych najbardziej trendy są obecnie beton i drewno. Wykorzystywane osobno lub razem dają bardzo dobre efekty aranżacyjne, również na tarasach. Ma to niebanalne znaczenie w przypadku doboru różnych dodatków na taras (meble, donice). Stanowi świetne tło do podkreślenia piękna roślin, dlatego świetnie wygląda w zestawieniu z różnymi gatunkami traw i roślin, doskonale podkreśla ciepło drewna, wyjątkowo dobrze współgra z dekoracyjnym kamieniem. - taras z płyt betonowych... taras z płyt betonowych... taras z płyt betonowch
Podjazd wizytówką posesji – jaki wybrać materiał i na jaki styl się zdecydować
**... ... Kręte ścieżki ubrane w postarzałe brukowe okrycia, bujne zieleńce otulone dekoracyjnymi palisadami, obszerny wjazd do garażu, będący kompilacją prostoty i twórczego artyzmu, a do tego ogród z wydzielonymi miejscami na hamak i grilla Kiedyś byliśmy ograniczeni surowym betonem lub kamiennym żwirkiem. Duże produkty, np. kolekcji LUX, świetnie spiszą się w ogrodzie i na tarasie, choć także coraz częściej goszczą na wjazdach do garażu. Coraz częściej sięgamy po płyty na tarasach i w ogrodach, układając szerokie kafelki prowadzące do huśtawki pod drzewem w sadzie lub basenu usytuowanego w centralnym miejscu zieleńca. Brukarskie roszady mogą przełamać monotonię szarego podłoża, zapraszać do wejścia na taras lub akcentować szczególne miejsce na podwórzu. -
Cegła, kamień dekoracyjny czy kamień naturalny? Odkryj urok kamienia w architekturze i wybierz rozwiązanie do Twojego wnętrza!
Cegła, kamień dekoracyjny czy kamień naturalny? Doskonale sprawdzi się tu zarówno ten naturalny, jak i dekoracyjny. Ceglana oprawa stworzy romantyczną atmosferę i będzie sprzyjać długim, nastrojowym wieczorom na tarasie. Elementy będą się dobrze prezentować w połączeniu ze szkłem, metalem i betonem – wyeksponują detale, nawiązujące do industrialnej stylistyki i stworzą w otoczeniu niezwykły klimat. - Kamień dekoracyjny Nanga... kamień dekoracyjny Nanga, beżowy fotel na nóżkach, drewniana podłoga... Kamień elewacyjny Grenada