🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także

drzwi prysznicowe rozsuwane plastikowe - pomysły, inspiracje z homebook

Ściągaczka biała Umbra kod: 1005121-660

Ściągaczka biała Umbra kod: 1005121-660

Rozsuwana, poręczna wycieraczka to sposób marki Umbra na czyste lustra i kabinę prysznicową w łazience.
95 zł
Drzwi Prysznicowe Kerria Plus 90X200

Drzwi Prysznicowe Kerria Plus 90X200

Drzwi Prysznicowe Kerria 90 Deante Ktsxn41P To Wysokiej Jakości Element Wyposażenia Wnętrza, Który Umożliwi Ci Stworzenie Wyjątkowej Łazienki. Drzwi Prysznicowe Kerria 90 Deante Ktsxn41P Są Wykonane Z Transparentnego Szkła Hartowanego. To Sprawia, Że Drzwi Prysznicowe Są Łatwe W Utrzymaniu W Czyst
1439 zł 1799 zł
Drzwi Prysznicowe Prime Black 110X200

Drzwi Prysznicowe Prime Black 110X200

Drzwi Prysznicowe Prime 110X200 New Trendy D-0318A To Efektowne, A Jednocześnie Minimalistyczne Drzwi Prysznicowe Do Montażu We Wnęce Na Posadzce Lub Brodziku. Charakterystyczną Cechą Drzwi Prysznicowych Są Czarne Profile Kontrastujące Z Transparentnym Szkłem O Grubości 6 Mm. Ponadto Drzwi Prysznicowe Wykazują Wysoką Odporność Na Uszkodzenia Mechaniczne – Zarysowania, Uderz
2168 zł 2619 zł
Drzwi przesuwne GLASSO dwuskrzydłowe

Drzwi przesuwne GLASSO dwuskrzydłowe

Drzwi dwuskrzydłowe szklane, w czarnej stalowej ramie.
6400 zł
Drzwi przesuwne ANGEL dwuskrzydłowe

Drzwi przesuwne ANGEL dwuskrzydłowe

Drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne z naturalnego litego drewna łączonego z płytą meblową.
4099 zł
Drzwi przesuwne SKOLE dwuskrzydłowe

Drzwi przesuwne SKOLE dwuskrzydłowe

Drzwi dwuskrzydłowe przesuwne z litego drewna.
4399 zł
Drzwi przesuwne ATELIER 2

Drzwi przesuwne ATELIER 2

Drzwi Atelier są idealnym rozwiązaniem dla osób, które preferują minimalizm. Styl industrialny drzwi bardzo dobrze komponuje się zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach. Drzwi przesuwne Atelier wykonane są z ramy oraz wypełnienia w postaci czterech paneli.
3600 zł
Drzwi przesuwne ATELIER 4

Drzwi przesuwne ATELIER 4

Drzwi szklane Atelier są idealnym rozwiązaniem dla osób, które preferują minimalizm. Styl industrialny drzwi bardzo dobrze komponuje się zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach. Drzwi przesuwne Atelier wykonane są z ramy oraz wypełnienia w postaci czterech paneli.
3600 zł
Drzwi przesuwne ATELIER 1

Drzwi przesuwne ATELIER 1

Drzwi metalowe Atelier są idealnym rozwiązaniem dla osób, które preferują minimalizm. Styl industrialny drzwi bardzo dobrze komponuje się zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach. Drzwi przesuwne Atelier wykonane są z ramy oraz wypełnienia w postaci czterech paneli.
3600 zł
Drzwi przesuwne FINKA dwuskrzydłowe

Drzwi przesuwne FINKA dwuskrzydłowe

Wąskie drzwi przesuwne wykonane są z drewna sosnowego lub świerkowego. Drzwi sklejane z pojedynczych jednolitych desek przystosowane są do naszych systemów przesuwnych. Drzwi drewniane są olejowane wysokiej jakości, 100% naturalnym olejem RubioMonocoat® lub malowane wodną farbą kryjącą firmy Renner®. Drzwi są funkcjonalne i proste w montażu, idealnie nadają się do pomieszczeń, w których nie ma zbyt wiele miejsca, aby otworzyć drzwi na jedną stronę.
4199 zł
Drzwi przesuwne ANGEL

Drzwi przesuwne ANGEL

Drzwi przesuwne ANGEL wykonane są z trzech paneli umieszczonych w drewnianej ramie o podniesionych krawędziach. Wnętrze drzwi wykonane jest z gładkiej płyty meblowej, która może być pomalowana na kolor biel kryjąca, bądź dowolny kolor z palety kolorów RAL. Model ten dodaje nowoczesnego charakteru tradycyjnym drzwiom przesuwnym. Takie drzwi doskonale pasują do minimalistycznych i nowoczesnych przestrzeni oraz do stylu Skandynawskiego.
1725 zł
Drzwi przesuwne MIRRA

Drzwi przesuwne MIRRA

Drzwi przesuwne z lustrem model MIRRA, wykonane są z drewna sosnowego pozbawionego sęków. Drzwi są zbijane z pojedynczych litych desek ułożonych pionowo, wokół których znajduje się rama drzwi. Z przodu drzwi zamontowane jest lustro, dzięki czemu drzwi świetnie nadają się do garderoby, przedpokoju czy sypialni. Rama drzwi jest olejowana wysokiej jakości, 100% naturalnym olejem RubioMonocoat® lub malowana wodną farbą kryjącą firmy Renner®.
2075 zł
Drzwi przesuwne RAMA

Drzwi przesuwne RAMA

Drzwi przesuwne na wymiar model RAMA, wykonane są z głęboko szczotkowanego drewna sosnowego. Drzwi są zbijane z pojedynczych litych desek, ułożonych pionowo, wokół których znajduje się ramiak drzwi. Drzwi nie posiadają dodatkowych ozdobników, dzięki czemu dają elegancki efekt pasujący, w zależności od wykończenia drewna, do rustykalnych, klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Drzwi RAMA są olejowane wysokiej jakości, 100% naturalnym olejem RubioMonocoat® lub malowane wodną farbą kryjącą firmy Renner®.
1675 zł
Drzwi przesuwne VERRIERE dwuskrzydłowe

Drzwi przesuwne VERRIERE dwuskrzydłowe

Drzwi przesuwne szklane loft, model VERRIERE. Dwuskrzydłowe drzwi w stylu industrialnym do salonu, do jadalni, do pokoju kąpielowego w sypialni.
7900 zł
Drzwi przesuwne LARA dwuskrzydłowe

Drzwi przesuwne LARA dwuskrzydłowe

Drzwi przesuwne dwuskrzydłowe z lustrem w metalowej ramie.
3800 zł
Fototapeta na drzwi - Drzwi do lata

Fototapeta na drzwi - Drzwi do lata

Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Fototapeta na drzwi - Drzwi do lata" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej. Możesz je wykorzystać jako naklejki na drzwi wejściowe lub naklejki na drzwi wewnętrzne. Połóż klej na powierzchnię drzwi.
139 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Abstrakcja

Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Abstrakcja

Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Abstrakcja" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej. Możesz je wykorzystać jako naklejki na drzwi wejściowe lub naklejki na drzwi wewnętrzne. Połóż klej na powierzchnię drzwi.
139 zł
Fototapeta na drzwi - Luksusowe drzwi

Fototapeta na drzwi - Luksusowe drzwi

Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Fototapeta na drzwi - Luksusowe drzwi" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej. Możesz je wykorzystać jako naklejki na drzwi wejściowe lub naklejki na drzwi wewnętrzne. Połóż klej na powierzchnię drzwi.
139 zł
Fototapeta na drzwi - Zabytkowe drzwi

Fototapeta na drzwi - Zabytkowe drzwi

Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Fototapeta na drzwi - Zabytkowe drzwi" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej. Możesz je wykorzystać jako naklejki na drzwi wejściowe lub naklejki na drzwi wewnętrzne. Połóż klej na powierzchnię drzwi.
139 zł
Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Schody

Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Schody

Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Fototapeta na drzwi - Tapeta na drzwi - Schody" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej. Możesz je wykorzystać jako naklejki na drzwi wejściowe lub naklejki na drzwi wewnętrzne. Połóż klej na powierzchnię drzwi.
139 zł
Fototapeta na drzwi - Stare drzwi

Fototapeta na drzwi - Stare drzwi

Trwała i odporna na zarysowania flizelinowa fototapeta na drzwi "Fototapeta na drzwi - Stare drzwi" to efektowny motyw dekoracyjny i doskonałe dopełnienie aranżacji mieszkania. Dekoracyjne tapety flizelinowe na drzwi montowane są na klej. Możesz je wykorzystać jako naklejki na drzwi wejściowe lub naklejki na drzwi wewnętrzne. Połóż klej na powierzchnię drzwi.
139 zł
Drzwi przesuwne GLASSO

Drzwi przesuwne GLASSO

Drzwi przesuwne szklane GLASSO wykonane z czarnej metalowej ramy wypełnionej szklanym panelem. Styl industrialny drzwi bardzo dobrze komponuje się zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach, a szklany panel daje wrażenie większej przestrzeni, wypełniając ją naturalnym światłem. Drzwi te pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz stanowiąc mocny punkt przykuwający uwagę. Pyziki, połączenie całości - drzwi lustro
3150 zł
Czarne, nowoczesne klamki TOTAL do drzwi wewnętrznych, czarny matt

Czarne, nowoczesne klamki TOTAL do drzwi wewnętrznych, czarny matt

Czarne, nowoczesne klamki TOTAL do drzwi wewnętrznych, czarny matt - Te klamki to sprzedawane są pojedyńczo ? Chodzi mi o to czy do jednych drzwi muszę kupić 2 szt. czy to jest cena kompletu - czyli klamka z jednej strony i klamka z drugiej strony drzwi ? Nowoczesna klamka do drzwi TOTAL szyldem kwadratowym Q z linii PREMIUM charakteryzującej się wysoką jakością wykonania i trwałością. Klamki do drzwi w czarnym kolorze są odpowiedzią na potrzeby architektów i projektantów wnętrz, którzy szukają unikatowych, designerskich rozwiązań przy aranżacji wnętrz domów i mieszkań. Oryginalny zestaw zawiera; - komplet klamek do jednych drzwi (2 sztuki; klamkę lewą i prawą), - komplet elementów montażowych: śruby przelotowe, - trzpień łączący do zamka o standardowym wymiarze 8 x 8 mm. Elementy montażowe są przystosowane do drzwi o grubości od 30 mm do 60 mm; najpopularniejsze modele drzwi na rynku mają grubość 40 mm - klamki będą do nich pasować.
153 zł

Inspiracje

20 zdjęć dla "drzwi prysznicowe rozsuwane plastikowe"

Średnia bez okna łazienka, styl tradycyjny - zdjęcie od STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ - Średnia bez okna łazienka z beżowymi płytkami, z prysznicem, z wc, z kabiną typu walk-in, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z jedną umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z lustrem na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl tradycyjny - prysznic... wszsytko - kafelki... łazienka - prysznic wnętrza - umywalka nablatowa... łazienka - drzwi prysznicowe wspaniała sprawa... pomysłowo - super kolory fajne kafelki przy umywalce... a - drzwi koło... mieszkanie - oswietlenie
przestrzeń & światło - Średnia z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od MONOstudio przestrzeń & światło - Średnia z punktowym oświetleniem łazienka z szarymi płytkami, z wanną i prysznicem, z wc, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Mieszkanie Anny i Michała :) Pełne słonecznego światła, przestronne i jasne. nowe otwarcie - łazienka... łazienki - szafa mogą być drzwi rozsuwane... Monaal - blat na na wannie z szafka Łazienka - Scianka prysznicowa... łazienka - tak... lazienka - szafka nad toaleta
CLASSIC ONE - REALIZACJA - SUMA Architektów - zdjęcie od SUMA Architektów CLASSIC ONE - REALIZACJA - SUMA Architektów - Średnia łazienka z białymi płytkami, z czarnymi płytkami, ze złotymi płytkami, z prysznicem, z wc, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z deszczownicą, z nablatową umywalką, z jedną umywalką, ze stojącą umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z natynkową spłuczką, z bidetem, z lustrem na ścianie, z mozaiką na ścianie, z płytkami na ścianie, z mozaiką na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl glamour Wnętrze klasyczne, utrzymane w odcieniach szarości, ocieplone drewnem orzechowym i złotem. wnętrza - czarno biala lazienka... dom - prysznic... lazienka - swieci sie Łazienka - brodzin i pułka pod prysznicem... łazienka parter - łazienka - parter - dobre bo podwójny prysznic i drzwi przesuwne... dom - łaz gabinet - kolory, czarno biało złoty... ... nowe - kabina podest i wnęka do nowego mieszkania - 5+... łazienka - pk... Łazienka - polaczenie czarnego z bialym, zlota czesc wspolna
Wiatrołap w stylistyce nowojorskiej - zdjęcie od NEFA Architekci - Wnętrza Wiatrołap w stylistyce nowojorskiej - Przedpokoj - kolor szaf... ja - s... Dobrodzieja - Drzwi rozsuwane
Kawalerka na Pradze - zdjęcie od AIN projektowanie wnętrz kawalerka naPradze - PMRZ - drzwi rozsuwane... [p7p]sypialnia - + super sciana za lozkiem!
MIESZKANIE Z DREWNEM - Mała otwarta garderoba przy sypialni, styl nowoczesny - zdjęcie od DALMIKO DESIGN Pracownia Projektowa MIESZKANIE Z DREWNEM - garderoba - drzwi rozsuwane na boki... garderoba - miejsce na wieszaki i półki, bez szuflad... przedpokój - garderoba
Mountain Cottage - Duży czarny salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od HOLA DESIGN Mountain Cottage - salon - drewno+czerń (te czarne drzwi tez mnie intryguja)... ala - salon... Kilka wybranych wnętrz do nowego domu - 10
Konstancja 2 - Mała bez okna łazienka, styl tradycyjny - zdjęcie od architekt Roland Stańczyk | RS Studio Projektowe Konstancja 2 - Czteroskrzydłowe rozsuwane drzwi otwierają kuchnię na salon i jadalnię.
ARANŻACJA DOMU W GŁOGOWIE 1 - Średnia biała sypialnia z garderobą, styl prowansalski - zdjęcie od Boskie Wnetrza i Ty ARANŻACJA DOMU W GŁOGOWIE 1 - sypialnia - garderoba... Inspiracje - Drzwi z lustrem!!! sypialnia - rozsuwane drziw z lustrem
Konstancja 2 - Duża zamknięta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie lite ... - zdjęcie od architekt Roland Stańczyk | RS Studio Projektowe Konstancja 2 - Czteroskrzydłowe rozsuwane drzwi otwierają kuchnię na salon i jadalnię.
DOM RODZINNY PRUSZCZ GDAŃSKI - Średnia fioletowa szara sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od STUDIO FORMA DOM RODZINNY PRUSZCZ GDAŃSKI - Sypialnia - Wykończenie nad łóżkiem i szafki nocne... ... Drzwi rozsuwane w ściany ?
Konstancja 2 - Średni biały salon, styl tradycyjny - zdjęcie od architekt Roland Stańczyk | RS Studio Projektowe Konstancja 2 - Czteroskrzydłowe rozsuwane drzwi otwierają kuchnię na salon i jadalnię.
Konstancja 2 - Średnia beżowa jadalnia w salonie, styl tradycyjny - zdjęcie od architekt Roland Stańczyk | RS Studio Projektowe Konstancja 2 - Czteroskrzydłowe rozsuwane drzwi otwierają kuchnię na salon i jadalnię. Salon - Drzwi,schody schowek... ulubione - pdłoga... jadalnia - imitacja kominka
ul.Górskiego kamienica/Warszawa - Mały biały salon z jadalnią, styl vintage - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska ul.Górskiego kamienica/Warszawa - Salon - Drzwi rozsuwane?
Dom Warszawa klatka schodowa i hol - Średni biały hol / przedpokój, styl tradycyjny - zdjęcie od All Design Agnieszka Lorenc Dom Warszawa klatka schodowa i hol - hol - drzwi brazowe rozsuwane... schody - drzwi... przedpokój - wejscie do kuchni z salonem
Konstancja 2 - Duża otwarta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia dwurzędowa z wyspą ... - zdjęcie od architekt Roland Stańczyk | RS Studio Projektowe Konstancja 2 - Czteroskrzydłowe rozsuwane drzwi otwierają kuchnię na salon i jadalnię.
Konstancja 2 - Średni biały salon z kuchnią z jadalnią, styl tradycyjny - zdjęcie od architekt Roland Stańczyk | RS Studio Projektowe Konstancja 2 - Czteroskrzydłowe rozsuwane drzwi otwierają kuchnię na salon i jadalnię. salon - drzwi... Salon - inspiracje - Konstancja 2/4... meble - witryna, zasłony, rolety, lampki
Konstancja 2 - Duża otwarta zamknięta z kamiennym blatem z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie li ... - zdjęcie od architekt Roland Stańczyk | RS Studio Projektowe Konstancja 2 - Czteroskrzydłowe rozsuwane drzwi otwierają kuchnię na salon i jadalnię. Kuchnia - New Hampton... kuchnia - drzwi... aga - n
Funkcjonalna łazienka na 3m2 - Mała bez okna z lustrem łazienka - zdjęcie od Good Place For Living Funkcjonalna łazienka na 3m2 - Mała bez okna z lustrem łazienka z białymi płytkami, z prysznicem, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z deszczownicą, z nablatową umywalką, z jedną umywalką, z owalną umywalką, z szafką pod umywalkę z szufladami, z płytkami na ścianie, z drewnianą podłogą, z ledowym oświetleniem Kawalerka- łazienka - drzwi prysznicowe
BIBI
BIBI
0 40
ŁAZIENKA MAŁA - WROCŁAW 2019 - Średnia bez okna z punktowym oświetleniem łazienka, styl vintage - zdjęcie od BIBI ŁAZIENKA MAŁA - WROCŁAW 2019 - Obwodowa - łazienka... Łazienka - płytki drewno, drzwi prysznicowe

Artykuły

20 artykułów dla "drzwi prysznicowe rozsuwane plastikowe"

Mała łazienka – jak ją urządzić w 2021 roku? Zobacz listę funkcjonalnych rozwiązań

Mała łazienka – jak ją urządzić w 2021 roku? Zobacz listę funkcjonalnych rozwiązań

Przestronna kabina prysznicowa... Bywa, że metraż łazienki ogranicza – często nie możemy wstawić do niej wanny, nawet jeśli bardzo byśmy chcieli **Kabina półokrągła** będzie dobrym wyborem do niedużej łazienki – zaokrąglony przód i rozsuwane drzwi pozwalają oszczędzić sporo miejsca. Brodzik z zakrytym odpływem... Jeśli wybrałeś już kabinę prysznicową, możesz zdecydować się na dopasowany do niej **brodzik** lub na umieszczenie w podłodze **odpływu liniowego** Armatura prysznicowa... Strefa prysznica nie będzie kompletna bez armatury prysznicowej, a konkretniej – **zestawu natryskowego** Jeśli szukasz rozwiązania o klasycznym wzornictwie, na tyle uniwersalnego, że sprawdzi się w każdej łazience, zwróć uwagę na **zestaw Aton**, który zawiera słuchawkę prysznicową o średnicy 8 cm, wąż w oplocie metalowym o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy. - płytki imitujące beton... płytki imitujące kamień... łazienka z umywalką nablatową
Jak urządzić łazienkę ze skosami?

Jak urządzić łazienkę ze skosami?

Oczywiście wymaga ona specjalnych rozwiązań, ale w wyższym pomieszczeniu możemy zastosować nawet kabinę prysznicową o nietypowej budowie ścianek. W przypadku niższego sufitu warto przemyśleć wybór drzwi prysznicowych i natrysku bez brodzika, który dodatkowo zabiera przestrzeń i narzuca wymiar strefie kąpielowej. -
Jak urządzić małą łazienkę? Poradnik

Jak urządzić małą łazienkę? Poradnik

Błędnie sądzimy, że komfortowa wanna może zamieszkać jedynie w dużych pokojach kąpielowych i wybieramy bardziej elastyczne kabiny prysznicowe. Nie zapominajmy, że kabiny prysznicowe niczym nie ustępują wannom. Tak też się dzieje w przypadku kabin prysznicowych. Szalenie elastyczna kabina walk-in, drzwi prysznicowe przesuwne, a nawet narożne opcjonalności sprawiają, że z łatwością odnajdziemy najlepsze opcje do wnętrza. [>> Wanna czy prysznic – co wybrać do małej łazienki?] -
Wanna czy prysznic – co wybrać do małej łazienki?

Wanna czy prysznic – co wybrać do małej łazienki?

Prysznic – idealny do każdej łazienki... --... [>Jak wybrać kabinę prysznicową?] Wystarczy przecież dobrać odpowiednią ściankę prysznicową i baterię, aby cieszyć się i jednym i drugim rozwiązaniem. Ograniczeni metrażem mieszkania w bloku rezygnujemy jednak z wanny na rzecz kompaktowej kabiny prysznicowej. - Wybierając rozwiązanie prysznicowe kierujmy się praktycznością zarówno tą związaną z budową kabiny i jej rodzajem, jak i dodatkowymi funkcjonalnościami, które w dłuższej perspektywie mogą okazać się ogromnym ułatwieniem. Budowa drzwi prysznicowych w znaczy sposób może ułatwić urządzenie niestandardowego miejsca, w którym liczy się każdy centymetr podłogi. Pewną nowością na rynku wyposażenia łazienek są systemy łamanych drzwi. Dzięki temu, że drzwi prysznicowe składają się do wewnątrz woda po kąpieli spływa do wewnątrz kabiny, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku. mała łazienka, rzut z góry... rzut z góry małej łazienki... rzut z góry małej łazienki
Jak dostosować aranżację łazienki do naszego stylu życia?

Jak dostosować aranżację łazienki do naszego stylu życia?

Przeszklone, eleganckie drzwi prysznicowe nadadzą łazience odpowiedniego charakteru, a właścicielowi zapewnią nie tylko komfort ich użytkowania, ale również utrzymania prysznica w nieskazitelnej czystości. Wybierajmy drzwi z hartowanego szkła, które daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałość użytkowania. Dodatkowo pamiętajmy o szerokim rozstawie drzwi, dzięki którym możliwe będzie łatwiejsze wejście pod prysznic. -
Kabina prysznicowa do nowoczesnej łazienki, czyli minimalistyczny design i maksymalna funkcjonalność

Kabina prysznicowa do nowoczesnej łazienki, czyli minimalistyczny design i maksymalna funkcjonalność

Jak wybrać kształt kabiny prysznicowej? Kabinę prysznicową możesz zaaranżować zatem **we wnęce**, montując w niej tylko drzwi przesuwne. Uchwyt do otwierania drzwi umieszczono w ich profilu, dzięki czemu są **gładkie i przejrzyste na całej powierzchni**. Nie musisz też się martwić o zbyt głośny dźwięk przesuwania drzwi, który zakłócałby błogie chwile relaksu. Czysty prysznic, czysta przyjemność... --... Jak czyścić kabinę prysznicową? -
Fokus na design  – nowa seria kabin prysznicowych i drzwi wnękowych IDEA marki Radaway

Fokus na design – nowa seria kabin prysznicowych i drzwi wnękowych IDEA marki Radaway

Fokus na design – nowa seria kabin prysznicowych i drzwi wnękowych IDEA marki Radaway... **Nowatorskie zestawienie chromu i szkła to nieodzowny element minimalistycznej aranżacji łazienkowej Z myślą o miłośnikach dobrego designu powstała seria kabin prysznicowychdrzwi wnękowych IDEA marki Radaway, w której geometryczne formy oraz eleganckie detale idą w parze z wysokim standardem wykonania, nadając przestrzeni łazienkowej niepowtarzalnego wyrazu.**... Ponadczasowa elegancja... -- Produkty z serii IDEA zostały wyposażone w niewidoczny mechanizm przesuwu drzwi, który zapewnia ciche i komfortowe użytkowanie. Miara komfortu... ---... W skład serii IDEA wchodzą dwa modele kabin narożnych oraz dwa modele drzwi wnękowych -
Strefy w łazience – jak je zaplanować? Poradnik

Strefy w łazience – jak je zaplanować? Poradnik

Jeśli zdecydowaliśmy już, jakie wyposażenie będzie potrzebne w naszej łazience, trzeba zastanowić się jak je rozmieścić – gdzie ustawić poszczególne elementy, w jakiej odległości od siebie, a także wziąć pod uwagę usytuowanie drzwi i ewentualnych okien. --... Umywalka, a nad nią lustro – oto estetyczne połączenie, które najlepiej sprawdza się ustawione naprzeciw drzwi Nie zapomnij o oknach i drzwiach... --... Jeśli w Twojej łazience jest okno, to jesteś szczęściarzem – dostęp do dziennego światła jest nieoceniony, nawet w tym pomieszczeniu **Naprzeciw drzwi stanąć powinny urządzenia najbardziej atrakcyjne wizualnie**, ponieważ to one tworzą pierwsze wrażenie po wejściu do pomieszczenia – najbardziej odpowiednia do tego celu będzie wspomniana wcześniej umywalka, ale odpowiednio zaaranżowana wanna również znajdzie tam swoje miejsce – choć warto pamiętać, że takie ustawienie nie będzie sprzyjać zachowaniu intymności. - Kabina prysznicowa zajmuje niewiele miejsca, a przyda się tym, którzy nie lubią wylegiwać się w wodzie. Zwróćmy uwagę na sposób otwierania – **rozsuwane drzwi** dobrze sprawdzą się w każdym, nie tylko małym metrażu – dobrym wyborem będzie kwadratowa kabina ULTRA z przezroczystego szkła, które nada pomieszczeniu optycznej przestrzeni i będzie wygodna w codziennym użytkowaniu. W przypadku kabiny prysznicowej będzie to 80 cm x 90 cm. Co więcej, ze względu na zachowanie intymności, **nie powinno umieszczać się go naprzeciwko drzwi**, a w miejscu, które nie jest wyeksponowane na wejściu do pomieszczania.
Wanna kontra prysznic – co wybrać? Szybki przegląd zalet obu rozwiązań

Wanna kontra prysznic – co wybrać? Szybki przegląd zalet obu rozwiązań

Różnorodność kształtów pozwala na dobre dopasowanie kabiny do wymiarów łazienki – w tych najmniejszych najlepiej sprawdzą się rozwiązania zaokrąglone jak [Missisipi](https://www.aquaform.com.pl/pl-PL/produkt/w-kolekcji/kabiny/missisipi/kabina-polokragla-r550/564/81/10) czy [Arkansas](https://www.aquaform.com.pl/pl-PL/produkt/w-kolekcji/kabiny/arkansas/kabina-polokragla-r550/564/73/14), lub te kwadratowe z rozsuwanymi drzwiami jak [Variabel](https://www.aquaform.com.pl/pl-PL/produkt/w-kolekcji/kabiny/variabel/kabina-narozna-kwadratowa/564/101/40). Z kolei na większych przestrzeniach możemy zaszaleć i zainwestować w kabinę większych gabarytów – [Missouri](https://www.aquaform.com.pl/pl-PL/produkt/w-kolekcji/kabiny/missouri/drzwi-przesuwne-do-montazu-ze-scianka-lub-we-wnece/564/82/9) czy [Etna](https://www.aquaform.com.pl/pl-PL/produkt/w-kolekcji/kabiny/etna/kabina-polokragla-asymetryczna-prawa-brodzik/564/105/19). - kabina prysznicowa, łazienka z natryskiem, parawan... parawan, kabina prysznicowa
Co liczy się w dobrze zaprojektowanej łazience?

Co liczy się w dobrze zaprojektowanej łazience?

Dzięki odbiciom łazienka staje się większa i bardziej uporządkowana, kiedy za lustrzanymi drzwiami skrywają się różne przedmioty. - Wykorzystaj wolną przestrzeń – weź pod uwagę drzwi, ściany, a nawet sufity pokoju. Przezroczyste pojemniki dopasowane do szafek łazienkowych IKEA pomogą poukładać każdą łazienkową kolekcję czy są to pędzle do golenia, plastikowe kaczuszki Twojego malucha, fruwające kremy, balsamy czy szczotki. jasna łazienka w drewnie... łazienka z ciemnymi płytkami z drewnianymi meblami... kolorowa łazienka z żółtymi płytkami
Jak urządzić łazienkę? Zobacz praktyczne przykłady aranżacji łazienek!

Jak urządzić łazienkę? Zobacz praktyczne przykłady aranżacji łazienek!

Drzwi prysznicowe Supernova czy Chrome ze ścianką stałą pozwalają na postawienie pralki i wygodnej umywalki z szafką. Po zamontowaniu parawanu posłuży także jako przestrzeń prysznicowa. Drzwi prysznicowe Rapier czy podwójna umywalka Chrome pozwolą stworzyć łazienkę dla dwojga lub dużej rodziny. -
Jak zaaranżować funkcjonalną łazienkę dla pary?

Jak zaaranżować funkcjonalną łazienkę dla pary?

Ravak proponuje między innymi luksusową przesuwną kabinę Matrix, która powstała z połączenia drzwi i ścianki stałej oraz wyjątkowo szerokie drzwi prysznicowe z serii Blix. Natomiast jeżeli należymy do amatorów szybkich kąpieli, wybierzmy dużą i nowoczesną kabinę prysznicową, która bez trudu pomieści dwie osoby. -
Jak stworzyć idealny zestaw łazienkowy z mebli modułowych? Poradnik krok po kroku

Jak stworzyć idealny zestaw łazienkowy z mebli modułowych? Poradnik krok po kroku

Wyróżnia je możliwość szerokiego otwierania drzwi (165°), co umożliwia wygodne korzystanie z wnętrza szafki. Co ciekawe, dostępne są również słupki z lustrem zamontowanym po wewnętrznej stronie drzwi Gdy jednak wolisz szybkie prysznice, postaw na **kabiny lub drzwi prysznicowe montowane we wnęce**. -
Jak zadbać o bezpieczeństwo w łazience?

Jak zadbać o bezpieczeństwo w łazience?

Jaka kabina prysznicowa? --... Bardzo ważne jest także samo wejście do kabiny prysznicowej Możliwy jest również wybór drzwi prysznicowych przeznaczonych do wnęk lub kabin bezbrodzikowych. Podobny komfort zapewnią dwuelementowe drzwi wahadłowe CSDL2. Jaki odpływ do bezbarierowej kabiny prysznicowej? -
Kabina prysznicowa z czarnymi profilami – jaki model wybrać? Podpowiadamy

Kabina prysznicowa z czarnymi profilami – jaki model wybrać? Podpowiadamy

Doskonałym tego przykładem są **kabiny prysznicowe z czarnymi profilami**. Nieoczywiste, oryginalne, z nieco drapieżnym charakterem — takie są właśnie **kabiny prysznicowe z czarnymi profilami**. Znajdziesz tutaj klasyczne, półokrągłe kabiny z czarnymi profilami, dostępne w 3 rozmiarach, a także zróżnicowane drzwi prysznicowe i ściankę stałą, które możesz zamontować w różnych konfiguracjach. Oprócz tego designerzy przygotowali drzwi prysznicowe przesuwne dwuelementowe — idealne do ściennej wnęki. Oprócz tego wśród kolekcji Supernova znajdziesz **drzwi prysznicowe przesuwne trzyelementowe**. - drzwi prysznicowe pivot black... kabina z elementów pivot black... czarna kabina w łazience rustykalnej
Jak usunąć kamień w łazience? Domowe sposoby na osad z kamienia

Jak usunąć kamień w łazience? Domowe sposoby na osad z kamienia

** To pytanie na pewno często pojawia się w Twojej głowie na widok brzydkich **osadów z kamienia**, które gromadzą się **na umywalce, w brodziku, na drzwiach kabiny prysznicowej, w wannie, w toalecie czy na płytkach łazienkowych**. Narasta podczas użytkowania łazienki i może **zatykać otwory w słuchawce prysznicowej czy perlator w kranie**. Trudniej dostępne miejsca, takie jak kran czy słuchawka prysznicowa, owiń szmatką namoczoną w occie. - Jak usunąć kamień z drzwi kabiny prysznicowej? --... Zastanawiasz się, czym umyć kabinę prysznicową? **Białe wino** jest doskonałym, ekologicznym środkiem do czyszczenia kamienia z brodzika i drzwi prysznicowych. Takim domowym środkiem czystości wystarczy spryskać drzwi kabiny prysznicowej i pozostawić na około pół godziny.
Jak wyposażyć nowoczesną łazienkę? Tych 3 rzeczy nie może w niej zabraknąć

Jak wyposażyć nowoczesną łazienkę? Tych 3 rzeczy nie może w niej zabraknąć

Na co postawisz – efektowną **wannę**, zjawiskową **kabinę walk-in**, czy może designerskie **siedzisko prysznicowe** zaprojektowane przez Kryštofa Nosála? Wśród **nowości marki Ravak** znalazła się **[kabina prysznicowa Walk-In Double Wall](https://www.ravak.pl/pl/kabina-prysznicowa-walk-in-double-wall)**, która powala stworzyć luksusową, prysznicową przestrzeń z dwóch solidnych szklanych ścian. Inną opcją jest stworzenie kwadratowej lub prostokątnej kabiny przy pomocy **drzwi prysznicowych** oraz **ścianki stałej** z tej samej kolekcji – w ten sposób można też zagospodarować wnękę. **łazienki w stylu industrialnym**... ## Siedziska prysznicowe w nowoczesnym stylu... **OVO B II**, **OVO B Decor II** oraz **OVO P II** to udoskonalone wersje siedzisk prysznicowych. - siedzisko prysznicowe... siedzisko pod prysznic
Niestandardowa łazienka? Rozwiązania na miarę od firmy Radaway

Niestandardowa łazienka? Rozwiązania na miarę od firmy Radaway

W przypadku strefy prysznicowej rozwiązaniem jest zagospodarowanie istniejącej wnęki lub uskoków ścian. Jeśli słup umiejscowiony jest bliżej ścian, może stać się integralną częścią kabiny prysznicowej. Wystarczy obudować przestrzeń między filarem a ścianami drzwiami wnękowymi, np. Wyzwaniem jest umieszczenie kabiny prysznicowej tak, by ceramika łazienkowa nie przeszkadzała z jej korzystania. To jednoczęściowa kabina, składająca się z drzwi i ścianki bocznej. -
Łazienka w wersji SLIM – czym wyróżniają się takie produkty i kiedy warto na nie postawić?

Łazienka w wersji SLIM – czym wyróżniają się takie produkty i kiedy warto na nie postawić?

I choć w aspekcie pralek czy mebli warianty SLIM rzeczywiście oznaczać będą lepsze zagospodarowanie każdego centymetra i tym samym więcej miejsca, to w przypadku umywalki, wanny czy kabiny prysznicowej do głosu dochodzą dodatkowo względy wizualne i **możliwość optycznego powiększenia przestrzeni**. Modele zostały wyposażone w **specjalny mechanizm umieszczony w dolnej części drzwi**, przez co można je delikatnie odchylić, docierając w ten sposób do każdego zakamarka. - Kabina prysznicowa Blix Ravak
Mikromieszkania - kompaktowe mieszkania przyszłości

Mikromieszkania - kompaktowe mieszkania przyszłości

Mikromieszkania - kompaktowe mieszkania przyszłości **W raporcie "Mieszkanie Przyszłości" opracowanym przez infuture hatalska foresight institute na zlecenie portalu Homebook.pl można dowiedzieć się m.in. o tym, że do 2030 roku na świecie będzie funkcjonowało aż 41 megamiast, czyli ośrodków, w których żyje ponad 10 milionów osób. Taki gwałtowny rozwój metropolii sprawi, że wielu ludzi będzie borykało się z tzw. kryzysem mieszkaniowym. Wychodząc naprzeciw skali problemu, architekci już teraz opracowują nowoczesne projekty mikromieszkań, które pozwoliłyby na oszczędne, funkcjonalne i ekologiczne życie w wielkich miastach. Czym dokładnie są mikromieszkania i w jaki sposób będą kształtowały naszą rzeczywistość? O tym w poniższym artykule.** Czym są mikromieszkania? -- Mikromieszkania to nic innego, jak kompaktowe lokale usytuowane w smukłych drapaczach chmur. Wiele z nich to przestrzenie tak kameralne, że jedno pomieszczenie pełni rolę zarówno sypialni, jak i kuchni oraz łazienki. Co ciekawe, obecnie jedna z - Oprócz tego projektanci proponują sprytne zabudowy kuchenne "chowane" za przesuwnymi drzwiami oraz sprytne rozwiązania łazienkowe - poczynając od mini-umywalek, idąc poprzez ergonomiczne baterie podtynkowe, na funkcjonalnych kabinach prysznicowych kończąc.

Wyszukiwania podobne do "drzwi prysznicowe rozsuwane plastikowe".

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności