✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

dywany vox - pomysły, inspiracje z homebook

Dywan 200x300 Mel

Dywan 200x300 Mel

Ręcznie tkany dywan z naturalnych i w pełni biodegradowalnych materiałów - wełny z domieszką bawełny. Dywan posiada dekoracyjne frędzle w kolorze naturalnego beżu. Regularne odkurzanie pozwoli zachować piękny wygląd dywanu. Dywan Mel występuje także w wymiarze 90x150 cm.
649 zł 849 zł
Dywan 90x150 Mel

Dywan 90x150 Mel

Ręcznie tkany dywan z naturalnych i w pełni biodegradowalnych materiałów - wełny z domieszką bawełny. Dywan posiada dekoracyjne frędzle w kolorze naturalnego beżu. Regularne odkurzanie pozwoli zachować piękny wygląd dywanu. Dywan Mel występuje także w wymiarze 200x300 cm.
169 zł 189 zł
Dywan 200x300 Ravi

Dywan 200x300 Ravi

Ravi to ręcznie tkany dywan z naturalnych i w pełni biodegradowalnych materiałów - juty z domieszką bawełny. Dywan posiada dekoracyjne frędzle w kolorze jasnego brązu. Wymiar dywanu będzie idealny do zastosowania w części wypoczynkowej lub jadalnianej. Regularne odkurzanie pozwoli zachować piękny wygląd dywanu.
699 zł 949 zł
Dywan 170x240 Jute Black

Dywan 170x240 Jute Black

Jute black to ręcznie tkany dywan z naturalnych i w pełni biodegradowalnych materiałów - juty z domieszką bawełny. Wymiar dywanu będzie idealny do zastosowania w części wypoczynkowej salonu, sypialni czy przedpokoju. Regularne odkurzanie pozwoli zachować piękny wygląd dywanu.
649 zł 849 zł
Dywan 170x240 Jute Natural

Dywan 170x240 Jute Natural

Jute natural to ręcznie tkany dywan z naturalnych i w pełni biodegradowalnych materiałów - juty z domieszką bawełny. Wymiar dywanu będzie idealny do zastosowania w części wypoczynkowej salonu, sypialni czy przedpokoju. Regularne odkurzanie pozwoli zachować piękny wygląd dywanu.
649 zł 849 zł
Dywan 90x150 Portland

Dywan 90x150 Portland

Portland to ręcznie tkany dywan z naturalnych i w pełni biodegradowalnych materiałów - juty z domieszką bawełny. Szczególnie oryginalne będzie zastosowanie dywanu jako dekoracji ściennej. Regularne odkurzanie pozwoli zachować piękny wygląd dywanu.
169 zł 229 zł
Dywan 90x150 Rav

Dywan 90x150 Rav

Rav to ręcznie tkany dywan z naturalnych i w pełni biodegradowalnych materiałów - juty z domieszką bawełny. Dywan posiada dekoracyjne frędzle w kolorze czarnym. Regularne odkurzanie pozwoli zachować piękny wygląd dywanu.
169 zł 229 zł
Dywan 200x300 Spartan

Dywan 200x300 Spartan

Spartan to ręcznie tkany dywan z naturalnych i w pełni biodegradowalnych materiałów - juty z domieszką wełny i bawełny. Wymiar dywanu będzie idealny do zastosowania w części wypoczynkowej lub jadalnianej. Regularne odkurzanie pozwoli zachować piękny wygląd dywanu.
699 zł 949 zł
Łóżeczko 60x120 4 You

Łóżeczko 60x120 4 You

Łóżeczko dostosowane do zestawiania z łóżkiem z kolekcji 4 You by VOX. Łóżeczko ma kółeczka – łatwo przesuniesz je po dywanie czy podłodze.
1290 zł
Wazon Verto

Wazon Verto

Doskonale komponuje się z wazonem VERTI - dostępnym w ofercie VOX.
119 zł 149 zł
Wazon Verti

Wazon Verti

Doskonale komponuje się z wazonem VERTO - dostępnym w ofercie VOX.
129 zł 159 zł
Lampa podłogowa Collo

Lampa podłogowa Collo

Lampa podłogowa COLLO z kloszem na rozciąganym ramieniu.Dobrze komponuje się z kolekcjami młodzieżowymi Young Users by VOX, Smart by VOX.Średnica klosza: 20 cm.
319 zł
Lampa biurkowa Collo

Lampa biurkowa Collo

Dobrze komponuje się z kolekcjami młodzieżowymi Young Users by VOX, Smart by VOX.Średnica klosza: 15 cm.
229 zł
Lampa podłogowa Collo

Lampa podłogowa Collo

Lampa podłogowa COLLO z kloszem na rozciąganym ramieniu.Dobrze komponuje się z kolekcjami młodzieżowymi Young Users by VOX, Smart by VOX.Średnica klosza: 20 cm.
319 zł
Figurka Dome

Figurka Dome

Dobrze komponuje się z kolekcjami R&O by VOX, 3D by VOX, Lori by VOX, Muto by VOX, Spot by Vox, 4 you by VOX.
49 zł
Lampa biurkowa Collo

Lampa biurkowa Collo

Lampa biurkowa COLLO z kloszem na rozciąganym ramieniu.Dobrze komponuje się z kolekcjami młodzieżowymi Young Users by VOX, Smart by VOX.Średnica klosza: 15 cm.
229 zł
Lampa komodowa Poulie II

Lampa komodowa Poulie II

POULIE II to prosta lampa na komodę lub biurko.Znakomicie uzupełnia stonowane i proste aranżacje.Dobrze komponuje się z kolekcjami 4 You by VOX, R&O by VOX.Wymiary abażuru: wysokość 13,5 cm, średnica 20 cm.
129 zł 159 zł
Figurka duża Budynki

Figurka duża Budynki

Dobrze komponuje się z kolekcjami R&O by VOX, 3D by VOX.
89 zł
Figurka House

Figurka House

Dobrze komponuje się z kolekcjami R&O by VOX, 3D by VOX.
69 zł
Moździerz Tassel

Moździerz Tassel

Ładnie uzupełnia całą gamę dodatków Tassel z oferty Meble VOX.
32 zł 39 zł
Narzuta Tonne

Narzuta Tonne

Pasuje do nowoczesnych kolekcji mebli - R&O by VOX, 3D by VOX, 4 You by VOX.
119 zł 139 zł
Wieszak na biżuterię Tree

Wieszak na biżuterię Tree

Pasuje do kolekcji Young Users by VOX, Smart by VOX, Evolve lub Classic Dostępny w dwóch rozmiarach do wyboru.
19 zł
Lampa komodowa Emo

Lampa komodowa Emo

Ciekawa w formie lampa EMO do postawienia na stole lub podwieszenia.Dobrze komponuje się z kolekcjami młodzieżowymi: Smart by VOX, Young Users by VOX.
49 zł 69 zł
Wieszak na biżuterię Birds

Wieszak na biżuterię Birds

Pasuje do kolekcji Young Users by VOX, Smart by VOX, Evolve lub Classic.
35 zł

Inspiracje

156 zdjęć dla "dywany vox"

Pokój z aneksem - zdjęcie od InteriorIdea Kawalerka - Gdańsk, Garnizon - Produkt na zdjęciu: Bufet ze sklepu Meble Vox. Mały biały szary salon z jadalnią, z sofą , z turkusową sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, ze strefą wypoczynku Kobiecy loft
Pokój dziewczynki 1,5 roku - zdjęcie od AM Design Studio NAPACHANIE - Produkt na zdjęciu: Komoda niska Concept ze sklepu Meble Vox. Produkt na zdjęciu: Komoda niska Concept ze sklepu Meble Vox. Średni szary niebieski pokój dziecka dla malucha dla dziewczynki dla ucznia, z szafą, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Nowoczesne wnętrza domu jednorodzinnego.
Dom Brenna - realizacja - Średni pokój dziecka dla malucha dla chłopca - zdjęcie od MARTA PAWLAK ARCHITEKTURA WNĘTRZ Dom Brenna - realizacja - Produkt na zdjęciu: Łóżeczko 70x140 Young Users ze sklepu Baby VOX. Średni pokój dziecka dla malucha dla chłopca, z łóżeczkiem, z miejscem na zabawki, ze strefą spania, z farbą tablicową na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem
Dom młodego małżeństwa - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od P.S.-projekt Dom młodego małżeństwa - Produkt na zdjęciu: Stolik kawowy wysoki Simple ze sklepu Meble Vox. Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, z narożnikiem, z kominkiem, z regałem / witryną, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z cegłą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
Dom Brenna - realizacja - Duży biały fioletowy pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczy ... - zdjęcie od MARTA PAWLAK ARCHITEKTURA WNĘTRZ Dom Brenna - realizacja - Produkt na zdjęciu: Łóżeczko 70x140 Young Users ze sklepu Baby VOX. Duży biały fioletowy pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, z łóżeczkiem, ze strefą spania, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z firanami, z zasłonami
Dywan Scion Mr Fox 25306 Mustard - zdjęcie od Arte.pl - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Dywan Scion Mr Fox 25306 Mustard - Arte.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Willa julia salon 1 - zdjęcie od Michał Ślusarczyk Willa Julia - Średni biały salon z kominkiem, z sofą , ze schodami, z białą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny aranżacja salonu z aneksem kuchennym w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem mebli marki Vox (salon) oraz Cook & Levis (kuchnia).
Willa julia jadalnia - zdjęcie od Michał Ślusarczyk Willa Julia - Duża biała jadalnia jako osobne pomieszczenie, z prostokątnym stołem, z drewnianym stołem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, styl nowoczesny aranżacja salonu z aneksem kuchennym w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem mebli marki Vox (salon) oraz Cook & Levis (kuchnia).
Willa Julia - Duży biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Michał Ślusarczyk Willa Julia - Duży biały salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z białą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny aranżacja salonu z aneksem kuchennym w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem mebli marki Vox (salon) oraz Cook & Levis (kuchnia).
Willa Julia salon - zdjęcie od Michał Ślusarczyk Willa Julia - Średni biały salon z jadalnią, z sofą , ze schodami, z białą sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, styl nowoczesny aranżacja salonu z aneksem kuchennym w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem mebli marki Vox (salon) oraz Cook & Levis (kuchnia).
Aranżacja salonu z jadalnią w domu jednorodzinnym 1 - zdjęcie od Michał Ślusarczyk Willa Julia - Duża biała jadalnia w salonie w kuchni, z prostokątnym stołem, z drewnianym stołem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, styl nowoczesny aranżacja salonu z aneksem kuchennym w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem mebli marki Vox (salon) oraz Cook & Levis (kuchnia).
Mieszkanie w Jaworznie - realizacja - Mały biały szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca - zdjęcie od Magdalena Sidor Mieszkanie w Jaworznie - realizacja - Produkt na zdjęciu: Łóżko z szufladą Young Users Eco ze sklepu Meble Vox. Mały biały szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca, ze strefą spania, z tapetą, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem
Pokoje młodzieżowe - realizacja - Mały szary pokój dziecka dla dziecka dla nastolatka dla chłopca, ... - zdjęcie od MARTA PAWLAK ARCHITEKTURA WNĘTRZ - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokoje młodzieżowe - realizacja - Mały szary pokój dziecka dla dziecka dla nastolatka dla chłopca, ... - MARTA PAWLAK ARCHITEKTURA WNĘTRZ. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designe ...
Pokoje młodzieżowe - realizacja - Średni zielony pokój dziecka dla dziecka dla nastolatka dla chłopc ... - zdjęcie od MARTA PAWLAK ARCHITEKTURA WNĘTRZ - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokoje młodzieżowe - realizacja - Średni zielony pokój dziecka dla dziecka dla nastolatka dla chłopc ... - MARTA PAWLAK ARCHITEKTURA WNĘTRZ. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje desig ...
Male mieszkanie - Mały biały szary salon, styl skandynawski - zdjęcie od Wnętrza od NOWA Male mieszkanie - Produkt na zdjęciu: Regał szeroki 4 You ze sklepu Meble Vox. Mały biały szary salon z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z lustrem , z plakatami na ścianie, z półkami, z farbą na ścianie, z tapetą, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl skandynawski
Dom w stylu nowoczesnym - Małe w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro, styl nowoczesny - zdjęcie od Beata Szczudrawa projektowanie wnętrz Dom w stylu nowoczesnym - Produkt na zdjęciu: Stolik kawowy niski Simple ze sklepu Meble Vox. Produkt na zdjęciu: Stolik kawowy wysoki Simple ze sklepu Meble Vox. Małe w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z zasłonami, z firanami, styl nowoczesny
DYWAN CANVAS FOX - zdjęcie od KOMFORT - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: DYWAN CANVAS FOX - KOMFORT. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Szczypta domowej sielanki na 35 m2 - Mały biały salon z tarasem / balkonem, styl skandynawski - zdjęcie od Pracownia Kardamon Szczypta domowej sielanki na 35 m2 - Mały biały salon z tarasem / balkonem, z regałem / witryną, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z półkami, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, styl skandynawski mójci - vox... Salon - zamknięte szafki, otwarte półki
Pokój dziecięcy w Stężycy - Średni biały pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, ... - zdjęcie od Beton i Drewno - Studio Projektowania Wnętrz Pokój dziecięcy w Stężycy - Produkt na zdjęciu: Szafa 2-drzwiowa Concept ze sklepu Meble Vox. Średni biały pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, z łóżeczkiem, z szafą, na poddaszu, ze strefą spania, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z zasłonami, styl nowoczesny
Pokój nastolatki - zdjęcie od Testal Elegancja w domu - Produkt na zdjęciu: Szafa 2-drzwiowa Concept ze sklepu Meble Vox. Produkt na zdjęciu: Szafka Concept ze sklepu Meble Vox. Średni szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla ucznia, z biurkiem, z szafą, ze strefą spania, ze strefą nauki, z ceglaną ścianą, z obrazami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny
Dom pod Orzechem / Salon z otwartą kuchnią - zdjęcie od HABITAT DESIGN Magdalena Ślusarczyk Dom pod Orzechem - Produkt na zdjęciu: Stolik kawowy 4 You ze sklepu Meble Vox. Duży szary salon z jadalnią, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z tapetą, z roletami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
Dom pod Orzechem / Salon z otwartą kuchnią - zdjęcie od HABITAT DESIGN Magdalena Ślusarczyk Dom pod Orzechem - Produkt na zdjęciu: Stolik kawowy 4 You ze sklepu Meble Vox. Średni biały szary salon z jadalnią, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z tapetą, z roletami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
pokój nastolatka meble Vox - zdjęcie od EBBE Design Projektowanie Wnętrz Pokój nastolatka - Średni biały pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki dla ucznia, z biurkiem, na poddaszu, ze strefą nauki, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z zasłonami, styl nowoczesny Pokój nastolatka meble Vox Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: pokój nastolatka meble Vox - EBBE Design Projektowanie Wnętrz. Pokój dziecka - pokój nastolatka meble VOX
dom w stylu skandynawsim - Średni biały szary pokój dziecka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, ... - zdjęcie od archwiz-ok dom w stylu skandynawsim - Produkt na zdjęciu: Szafa 2-drzwiowa Stige ze sklepu Meble Vox. Średni biały szary pokój dziecka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, z szafą, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z farbą tablicową na ścianie, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, styl skandynawski
więcej inspiracji »

Artykuły

23 artykuły dla "dywany vox"

 Jak optycznie ocieplić wnętrze na zimę?

Jak optycznie ocieplić wnętrze na zimę?

Dywany i wykładziny... --... Jeśli chcesz ocieplić wnętrze wizualnie, koniecznie zatroszcz się o podłogowy dekor Możesz zdecydować się na miękką wykładzinę, puchaty dywan typu shaggy czy ciepłe imitacje skór. I tak, obok ozdobnego perskiego dywanu z wełny może śmiało zagościć skromny chodniczek utkany z juty lub futrzana narzuta o nieregularnym kształcie. - Półka regałowa Spot Young marki Vox
Niezbędnik każdego salonu

Niezbędnik każdego salonu

Niezbędnik każdego salonu **Meble wypoczynkowe należą do tych elementów wyposażenia, bez których nie wyobrażamy sobie wnętrza. Wygodna sofa czy narożnik to niezbędnik każdego salonu. W otwartych na gości i rodzinnych domach pokój dzienny staje się centrum życia domowników, dlatego w tak ważnym pomieszczeniu warto zadbać o wyjątkowy komfort i odpowiedni klimat. Jak wybrać mebel wypoczynkowy?** Siła tkwi w prostocie ---- Proste w formie meble wypoczynkowe to prawdziwa duma eleganckiej aranżacji. Dopełniające wnętrze meble salonowe powinny nie tylko pięknie się prezentować, ale być niezwykle funkcjonalne. Wygodny narożnik czy sofa to inwestycja na długie lata, dlatego zasada „im mniej, tym lepiej” idealnie się sprawdza w ich wyglądzie. Pamiętajmy, że minimalistyczne wzornictwo to niezwykły atut. Spokojne i stonowane kolorystycznie obicia dopasujemy do wielu stylistyk i uzupełnimy o mocne, wyraziste dodatki. I co najważniejsze z łatwością będziemy mogli zmienić aranżację salonu gdy nam się znudzi. Wystarczy - szara sofa, szary dywan z długim włosiem... szara sofa, dywan z długim włosiem
Stwórz przytulną atmosferę we własnym domu!

Stwórz przytulną atmosferę we własnym domu!

Kilka poduszek i odpowiednio ułożonych dywanów to szybki sposób na odświeżającą metamorfozę. - kominek w sypialni... brązowy dywan i biały stolik
Książki w pokoju dziennym: 7 pomysłów na domową biblioteczkę

Książki w pokoju dziennym: 7 pomysłów na domową biblioteczkę

Książki w pokoju dziennym: 7 pomysłów na domową biblioteczkę Książki w salonie to zawsze mile widziani goście! Obojętnie czy to zgrabne tomiki, barwne albumy czy opasłe encyklopedie - wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny klimat, świadczą o oczytaniu i ciekawości świata domowników. Wiele osób ma jednak problem z ich ciekawą ekspozycją, która nie sprawiałaby wrażenia ciężkiej czy chaotycznej. Poniżej znajdziesz 7 ciekawych rozwiązań, które pomogą Ci zaaranżować niebanalną i funkcjonalną salonową biblioteczkę! Regał wokół okna -- Niektórzy projektując biblioteczkę nie chcą poświęcać na nią „pełnej” ściany. Jeśli i Ty należysz do tego grona, być może dobrym rozwiązaniem jest **zaprojektowanie półek okalających okno**. Taki zabieg jest ciekawy, wygląda bardzo estetycznie i co równie istotne, pozwala na wiele rozmaitych designerskich wariacji. Półki mogą bowiem np. dzielić okno, tworząc na jego płaszczyźnie osobliwe szprosy. Niektórzy łączą zabudowę regału z innymi oryginalnymi elementami, np. ławeczką pod okn - Dywan z włókna konopnego LABEL51 Rug, Ø 150 cm marki Label51
Stół - niezbędny element wyposażenia domu, zwłaszcza w czasie świątecznych spotkań

Stół - niezbędny element wyposażenia domu, zwłaszcza w czasie świątecznych spotkań

Stół - niezbędny element wyposażenia domu, zwłaszcza w czasie świątecznych spotkań **Lada moment z głośników popłyną pierwsze takty świątecznych melodii, a dom zatonie w zapachach cynamonu, maku i wigilijnych potraw, które pieczołowicie przygotowują babcia i mama. W kącie salonu stanie zielona choinka udekorowana ręcznie malowanymi bombkami, a przestrzeń wypełnią śmiechy i gwar ludzi. Tym momentom zawsze towarzyszy kompan codziennych śniadań i rodzinnych obiadów – stół.** Stół ma bardzo bogatą symbolikę, ponieważ kojarzy się z polską gościnnością, integruje, zacieśnia więzi, pozwala uwalniać myśli i zachęca do rozmowy. Pomaga w rozwiązywaniu zadań domowych, łagodzi spory, a także scala wystrój jadalni, salonu czy kuchni. Jaki mebel będzie w stanie udźwignąć nie tylko wyśmienite specjały wyeksponowane na jego blacie, lecz także zbiór skojarzeń, które nierozerwalnie się z nim łączą? I o czym musimy pamiętać, wybierając stół? W poszukiwaniu odpowiedzi pomoże nam RAD-POL. "Stoliczku, nakryj się!" -- B - biały stół, beżowy dywan, kryształowy żyrandol... kremowy dywan w jadalni w stylu klasycznym... biały stół, grafitowy dywan, krzesła w białym obiciu
Meble włoskie – za co cenimy i uwielbiamy klasyczne wzornictwo?

Meble włoskie – za co cenimy i uwielbiamy klasyczne wzornictwo?

Meble włoskie – za co cenimy i uwielbiamy klasyczne wzornictwo? **Nie bez powodu klasykę utożsamia się z elegancją, jakością i szlachetnymi formami. Meble włoskie firmy RAD-POL doskonale spełniają wymagania najbardziej wymagających koneserów i świetnie realizują założenia meblarskiego kanonu. Piękno, szyk, finezyjnie rzeźbione fronty – za co tak naprawdę cenimy klasyczne wyposażenie? Co świadczy o jego unikatowości i popularności? Poniżej piszemy o tym co sprawia, że włoskie meble cieszą się od lat zainteresowaniem i uznaniem wśród wielbicieli klasycznej elegancji. Nie ulega wątpliwości, że śródziemnomorskie wzornictwo zostało docenione, a w tradycyjnych, szykownych aranżacjach stało się wręcz niezbędne. Nie bez przyczyny klasyczny element wyposażenia wykonany w zgodzie z włoskimi standardami uznaje się za mebel doskonały.** Meble włoskie – piękno w klasycznym wydaniu -- Niewątpliwie to właśnie za precyzję wykonania i szykowną formę uwielbiamy klasyczne włoskie meble. Już sam widok finezyjnie rzeźbioneg - ciemny owalny stół w jadalni... beżowy dywan w sypialni
Styl francuski we wnętrzach – jak urządzić mieszkanie w duchu paryskiej elegancji?

Styl francuski we wnętrzach – jak urządzić mieszkanie w duchu paryskiej elegancji?

We wnętrzu naszego mieszkania powinny zagościć **ozdobne poduszki, tapicerowane meble i ogromne [dywany](https://www.homebook.pl/produkty/dywany)** o wyrazistym wzorze, na przykład w czarno-białe romby. - Szary dywan Zala Living Glorious, 140x200 cm marki Zala Living
Jaki dywan wybrać do salonu? Oto 7 modnych propozycji

Jaki dywan wybrać do salonu? Oto 7 modnych propozycji

Jaki dywan wybrać do salonu? Oto 7 modnych propozycji... Dawniej dywany zamieszkiwały wyłącznie w arystokratycznych salonach, dziś są po prostu przyjaznymi, życzliwymi domownikami, niosącymi ze sobą ogrom ciepła Jeżeli zatem zastanawiasz się, jakiego typu dywan będzie perfekcyjnie wpisywał się w aranż Twojego salonu, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Dywany postarzane... --... Ostatnimi czasy największym hitem wśród dekoracji podłogowych są **dywany z efektem postarzenia** Dywan potrafi być największą salonową gwiazdą! - Dywan shaggy... --... **Dywany w stylu shaggy** to najlepsi przyjaciele przytulnych wnętrz! Dywan patchwork... --... Osoby, które nie lubią sztampowych aranżacji lub poszukują tęczowego kontrapunktu, który urozmaiciłby ich salonową aranżację, powinny sięgnąć po **dywan patchworkowy** **Perskie dywany** przeżywają absolutny renesans! I tak, dywany z orientalnym rodowodem z powodzeniem mogą zajrzeć do salonu w stylu egzotycznym, vintage czy boho.
Styl marynistyczny – jak urządzić wnętrze w wakacyjnym klimacie?

Styl marynistyczny – jak urządzić wnętrze w wakacyjnym klimacie?

W niech niech królują zaś tkaniny marynistyczne: poduszki, pościel, zasłony czy dywan marynistyczny. - Dywan Cottage wool/ black 160x230cm, 160 × 230 cm marki Dekoria... Obraz na szkle Zejście na plaże GT20037 marki Consalnet
Jak utrzymać czystość w domu, mieszkając z psem i kotem? Przegląd odkurzaczy dla posiadaczy zwierząt

Jak utrzymać czystość w domu, mieszkając z psem i kotem? Przegląd odkurzaczy dla posiadaczy zwierząt

Odkurzanie kojarzy się z usuwaniem kurzu piętrzącego się na podłodze i paprochów nagromadzonych na dywanie. Jednak potrzeby osób, które dzielą domową przestrzeń z czworonożnymi pupilami są nieco inne. Oprócz typowych zanieczyszczeń zmagają się też z wszechobecną sierścią, piaskiem i błotem przynoszonymi na zwierzęcych łapach ze spaceru, plamami na dywanach i tapicerce, czy z nieprzyjemnym zapachem.
Odkurzacze wodne - moc czyszczenia wodą, naturalnie!

Odkurzacze wodne - moc czyszczenia wodą, naturalnie!

Thomas to niemiecka firma, która od kilkudziesięciu lat produkuje wyłącznie odkurzacze. Wśród nich są odkurzacze wodne, które gwarantują nie tylko to, że podłoga w Twoim mieszkaniu będzie lśnić czystością, ale także to, że powietrze w pomieszczeniu będzie czyste i nawilżone. Dowiedz się, czym wyróżniają się produkty firmy Thomas!
Tkaniny meblowe do zadań specjalnych – tapicerka Aquaclean

Tkaniny meblowe do zadań specjalnych – tapicerka Aquaclean

Tkaniny meblowe do zadań specjalnych – tapicerka Aquaclean Pierwszego dnia po zakupie sofy jesteśmy zachwyceni jej lśniącym wyglądem, zapachem nowości unoszącym się w pomieszczeniu i tym przyjemnym dotykiem tapicerki, kiedy przejeżdżamy po niej dłonią lub opieramy twarz. Jednak **utrzymanie mebla w idealnym stanie** narażanego każdego dnia na: dzieci, zwierzęta domowe, plamy, kurz, nogi, resztki jedzenia i niezliczone codzienne doświadczenia **nie jest proste**. Dziś wyjaśnimy jak w łatwy sposób [sprawić aby tapicerka sofy](http://www.aquaclean.com/PL_pl/kolekcje-tapicerek-na-sofy?utm_source=HomeBook%20Publicaci%C3%B3n%2021%20Noviembre&utm_medium=Publicaci%C3%B3n%20HomeBook&utm_term=HomeBook%20Publicaci%C3%B3n%2021%20Noviembre&utm_content=HomeBook%20Publicaci%C3%B3n%2021%20Noviembre&utm_campaign=HomeBook%20Publicaci%C3%B3n%2021%20Noviembre) wyglądała jak nowa, dzięki innowacyjnej **Technologii Aquaclean®** i kilku prostym trikom, które pozwolą zaoszczędzić czas. **1. Odkurzacz** Po pierwsze pamiętaj, - niebieska sofa, niebieska poduszka... błękitna sofa, niebieska poduszka, fioletowy dywan
Jaki dywan do przedpokoju? Praktyczny czy modny?

Jaki dywan do przedpokoju? Praktyczny czy modny?

----... Jakie dywany lubi przedpokój? Warto zwrócić zatem uwagę na dywany polipropylenowe, akrylowe czy wiskozowe. Oprócz tego, w przedpokoju sprawdzają się dywany z juty czy sznurka. Dywany również je pokochały! Wyjątkiem są barwione dywany wykonane z juty czy sznurka. -
Jakie meble wybrać do pokoju młodzieżowego?

Jakie meble wybrać do pokoju młodzieżowego?

Jakie meble wybrać do pokoju młodzieżowego? **Pozornie wydaje się, że urządzenie pokoju młodzieżowego nie jest trudne – wszystkie dzieci w wieku szkolnym potrzebują w swej sypialni mebli, umożliwiających im codzienną naukę, odrabianie lekcji i komfortowe warunki do cieszenia się wolnym czasem. Priorytetowe jest także łóżko, bo pozwala zregenerować siły przed kolejnym dniem wyzwań w dosyć dynamicznym okresie życia każdego młodego człowieka. Poniżej marka Forte prezentuje garść inspiracji na urządzenie pokoju młodzieżowego z wykorzystaniem mebli, utrzymanych w duchu nowoczesności i współczesnego designu.** Nowatorska stylizacja z kolorowym i nowoczesnym akcentem -- W pokoju młodzieżowym warto postawić także na proste i jednocześnie nowoczesne meble – minimalistyczne elementy wyposażenia nie muszą oznaczać banalnej i nudnej stylizacji. Przestrzeń pokoju można łatwo ożywić subtelnym, pastelowym akcentem. Takie ponadczasowe zestawienie wprowadza marka Forte w swojej kolekcji [SIRSEY](http://www.forte.com.pl/me - pomarańczowy dywan, pokój młodzieżowy z białymi meblami... czarne biurko w pokoju młodzieżowym... zielony dywan w pokoju młodzieżowym, siwa podłoga, turkusowe krzesło
Jak urządzić salon, by stał się idealnym miejscem spotkań?

Jak urządzić salon, by stał się idealnym miejscem spotkań?

**VOX – znana marka wnętrzarska – myśli o wnętrzu na wiele sposobów, dlatego zaprosiła do współpracy Katarzynę Miller – jedną z najpopularniejszych psychoterapeutek w Polsce. W ofercie marki VOX znajdziemy 3-osobowe sofy – ich zastosowanie stanowi świetne rozwiązanie na większym metrażu. W kolekcji marki VOX znajdziemy mobilne komplety składające się ze wszystkich mebli, których potrzebujemy, by odpowiednio wyposażyć nasze miejsce spotkań i relaksu. Koniecznie wykorzystajmy także puchaty dywan i zadbajmy o wystrój okien. Marka VOX postanowiła wesprzeć ideę zacieśniania kontaktów między ludźmi i podjęła współpracę z Katarzyną Miller. - Komoda szeroka Nature marki Vox... Komoda wysoka Evolve marki Vox
Kropka nad i w aranżacji pokoju malucha, czyli jak wybrać dziecięcy dywan

Kropka nad i w aranżacji pokoju malucha, czyli jak wybrać dziecięcy dywan

Dlatego dywan dziecięcy też musi zachęcać do kreatywnej zabawy. Takie dywany dziecięce mają dodatkową zaletę – wszelkie zaplamienia są na nich mniej widoczne niż na pastelowych tkaninach. Boisko piłkarskie stanowi bowiem jeden z częściej wykorzystywanych motywów zdobiących dywany dziecięce. Czas na główkowanie... --... Dywan może też służyć celom edukacyjnym Doskonałym pomysłem jest też dywan dziecięcy w formie puzzli. - dywan boisko piłkarskie w pokoju dziecka, farba tablicowa... dywan zygzak mcqueen w pokoju dziecka... dywan w kolorowe kwadraty w pokoju dziecka
Jak urządzić pokój dziecka a jak nastolatka? Kilka porad

Jak urządzić pokój dziecka a jak nastolatka? Kilka porad

Chcąc zapewnić naszej latorośli wygodne miejsce na rozwój wyobraźni, postawmy na **miękki dywan**, na którym będzie mogła wygodnie rozsiąść się z ulubionymi zabawkami i zapomnieć o reszcie świata! Galeria Wnętrz Domar proponuje łóżko marki VOX z kolekcji Concept, którego nogi wykonane są z litego **dębowego drewna**. **Carl marki VOX**. -
Urządzasz mieszkanie? Postaw na #SUPERNORMAL i ciesz się pięknem, które tkwi w prostocie

Urządzasz mieszkanie? Postaw na #SUPERNORMAL i ciesz się pięknem, które tkwi w prostocie

Podpowiadamy razem z marką VOX! **[Toaletka SIMPLE](https://www.vox.pl/produkt-toaletka-18907.html? **Cała reszta to my** – nasze ubrania i dodatki, domowe rośliny, wzorzysty dywan. By zawsze wstawać prawą nogą, połóżmy na podłodze **miękki dywan**, niech żyje wygoda! **[Witryna FRAME](https://www.vox.pl/produkt-witryna-prawa-18758.html? - Półka regałowa z haczykami Simple marki Vox... Ławka z szufladą Nature marki Vox... Toaletka Simple marki Vox
Robot sprzątający i odkurzacz cyklonowy – poznaj zalety każdego z nich i wybierz rozwiązanie dla siebie!

Robot sprzątający i odkurzacz cyklonowy – poznaj zalety każdego z nich i wybierz rozwiązanie dla siebie!

Te niewielkie pajęczaki, choć ukryte przed naszym wzrokiem, znajdują się praktycznie wszędzie – na dywanach, łóżku, tapicerce mebli, zasłonach. Jak usunąć sierść z koca, kanapy czy dywanu? Bezprzewodowa konstrukcja i długi czas pracy na baterii sprawią, że błyskawicznie uporamy się z odkurzaniem tekstyliów, tapicerek, materacy czy dywanów. - Czy robot sprzątający zmieści się pod meblami i odkurzy dywan? Czy równie dobrze poradzi sobie jednak z wjechaniem na dywan? **Robot sprzątający poradzi sobie z podjazdem na przeszkody, których wysokość nie przekracza 1,5 cm**, a więc na dywany, wykładziny, a także listwy progowe. Nie sprawdzi się w przypadku grubych dywanów typu *shaggy*, które mają zbyt miękką strukturę.
BLACK WEEK  – weź udział w wielkich wyprzedażach na Homebook.pl!

BLACK WEEK – weź udział w wielkich wyprzedażach na Homebook.pl!

(https://www.homebook.pl/produkty/p-serek-flhf-com) · [MCHome](https://www.homebook.pl/produkty/marki-mc-home) · [slf24](https://www.homebook.pl/produkty/slf24-pl) · [Emibig](https://www.homebook.pl/produkty/marki-emibig) · [behome](https://www.homebook.pl/produkty/behome-pl) · [Fashionlight](https://www.homebook.pl/produkty/fashion-light) · [Home&You](https://www.homebook.pl/produkty/home-you) · [Podpierzyną](https://www.homebook.pl/produkty/podpierzyna) · [Meb24](https://www.homebook.pl/produkty/meb24) · [Meble Vox](https://www.homebook.pl/produkty/marki-meble-vox) · [Stylowedywany](https://www.homebook.pl/produkty/stylowe-dywany) · [TEZOJA](https://www.homebook.pl/produkty/tezoja) · [EMAKO](https://www.homebook.pl/produkty/emako-pl) ·... ---... -
BLACK WEEK – cały tydzień wyjątkowych okazji na Homebook.pl!

BLACK WEEK – cały tydzień wyjątkowych okazji na Homebook.pl!

Jeśli mowa o podłogach… to trudno nie wspomnieć o dywanach, które przecież tak często pojawiają się w naszych wnętrzach, dodając im stylu i przytulności. W sklepie **Komfort** znajdziemy piękne dywany w modne, **geometryczne wzory**, np. czarno-biały **Marakesh Grafico**, a także **dywaniki do pokoju dziecka**, jak **Modo Grey**, który w czasie zabawy zamienia się w tor dla resoraków... ----... Pozostałe sklepy, które biorą udział w akcji Black Week - SELSEY Narożnik Kopenhaga szary z pufą nóżki drewniane z funkcją spania marki Selsey SELSEY Szafka RTV Bianko 140 cm marki Selsey
Artykuły dekoracyjne do domu – jak je dobrać?

Artykuły dekoracyjne do domu – jak je dobrać?

Podpowiadamy wraz z marką VOX.**... Bogata oferta marki **VOX** pozwala na **kompleksowe wyposażenie wnętrz**, odpowiadając na potrzeby użytkowników Na przykład dywany wykorzystujemy nie tylko po to, by nadać przestrzeni przytulności czy podkreślić charakter wnętrza, ale również wizualnie wyznaczyć w nim określone strefy. Ten ostatni znajdziesz w VOX. Szeroki wybór artykułów dekoracyjnych dostępny jest w salonach VOX i na [vox.pl](https://www.vox.pl/opowiesci/zaopiekuj-sie-domem/? utm_source=homebook.pl&utm_medium=partner&utm_campaign=9P_1500_1183_VOX_PR&utm_term=vox&utm_content=artykul_artdeko)... ... - Lampa komodowa Pero marki Vox... Lampa podłogowa Este marki Vox... Świeca Blau marki Vox
Jaki odkurzacz hybrydowy wybrać? Zobacz 5 wielofunkcyjnych modeli, które ułatwią Ci sprzątanie

Jaki odkurzacz hybrydowy wybrać? Zobacz 5 wielofunkcyjnych modeli, które ułatwią Ci sprzątanie

Jednych podobno relaksuje, innych przyprawia o ból głowy. Niewątpliwie budzi emocje – i nie chodzi o latanie samolotem czy czekanie w kolejkach do lekarza. Mowa o sprzątaniu. To obowiązek, którego nie da się skreślić z listy koniecznych do odhaczenia, bo kurz, zabrudzenia i plamy pojawiać się będą zawsze. Da się go jednak nieco umilić przy pomocy dobrego pomocnika, czyli odkurzacza hybrydowego.