✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

nietypowe dywany - pomysły, inspiracje z homebook

Dywan Tranquility Aubergine

Dywan Tranquility Aubergine

%description% WYMIARY Dostępne rozmiary: 140 x 200 cm 170 x 240 cm 200 x 280 cm 250 x 350 cm SKŁAD wełna + wiskoza Brązowo różowy dywan w kwiaty – TRANQUILITY AUBERGINE angielskiej marki Ted Baker Wykonany jest z najwyższej jakości wełny z dodatkiem wiskozy dla uzyskania efektownego połysku. Dzięki wełnie dywan jest miękki i miły w dotyku, a także łatwo utrzymać go w czystości.  Dywan tkany jest ręcznie metodą tuftowania, co sprawia, że ma wysokie i miękkie runo. Znana jest z nietypowej, nieco zwariowanej, ale popularnej oferty modowej, wysokiej jakości detali oraz charakterystycznego wzoru i koloru.
2910 zł
Dywan Sahara Burgundy

Dywan Sahara Burgundy

%description% WYMIARY Dostępne rozmiary: 140 x 200 cm 170 x 240 cm 200 x 280 cm 250 x 350 cm SKŁAD wełna + wiskoza Zielono bordowy dywan geometryczny – SAHARA BURGUNDY angielskiej marki Ted Baker Wykonany jest z najwyższej jakości wełny z dodatkiem wiskozy dla uzyskania efektownego połysku. Dzięki wełnie dywan jest miękki i miły w dotyku, a także łatwo utrzymać go w czystości.  Dywan tkany jest ręcznie metodą tuftowania, co sprawia, że ma wysokie i miękkie runo. Znana jest z nietypowej, nieco zwariowanej, ale popularnej oferty modowej, wysokiej jakości detali oraz charakterystycznego wzoru i koloru.
2910 zł
Dywan Sahara Pink

Dywan Sahara Pink

%description% WYMIARY Dostępne rozmiary: 140 x 200 cm 170 x 240 cm 200 x 280 cm 250 x 350 cm SKŁAD wełna + wiskoza Beżowo fioletowy dywan geometryczny  SAHARA PINK angielskiej marki Ted Baker Wykonany jest z najwyższej jakości wełny z dodatkiem wiskozy dla uzyskania efektownego połysku. Dzięki wełnie dywan jest miękki i miły w dotyku, a także łatwo utrzymać go w czystości.  Dywan tkany jest ręcznie metodą tuftowania, co sprawia, że ma wysokie i miękkie runo. Znana jest z nietypowej, nieco zwariowanej, ale popularnej oferty modowej, wysokiej jakości detali oraz charakterystycznego wzoru i koloru.
2910 zł
Dywan Loran

Dywan Loran

%description% WYMIARY Dostępne rozmiary: 140 x 200 cm 170 x 240 cm 200 x 280 cm 250 x 350 cm SKŁAD wełna + wiskoza Żółto szary dywan w kwiaty – LORAN YELLOW angielskiej marki Ted Baker Wykonany jest z najwyższej jakości wełny z dodatkiem wiskozy dla uzyskania efektownego połysku. Dzięki wełnie dywan jest miękki i miły w dotyku, a także łatwo utrzymać go w czystości.  Dywan tkany jest ręcznie metodą tuftowania, co sprawia, że ma wysokie i miękkie runo. Znana jest z nietypowej, nieco zwariowanej, ale popularnej oferty modowej, wysokiej jakości detali oraz charakterystycznego wzoru i koloru.
2770 zł
Dywan Tranquility Beige

Dywan Tranquility Beige

%description% WYMIARY Dostępne rozmiary: 140 x 200 cm 170 x 240 cm 200 x 280 cm 250 x 350 cm SKŁAD wełna + wiskoza Beżowo fioletowy dywan w kwiaty – TRANQUILITY BEIGE angielskiej marki Ted Baker Wykonany jest z najwyższej jakości wełny z dodatkiem wiskozy dla uzyskania efektownego połysku. Dzięki wełnie dywan jest miękki i miły w dotyku, a także łatwo utrzymać go w czystości.  Dywan tkany jest ręcznie metodą tuftowania, co sprawia, że ma wysokie i miękkie runo. Znana jest z nietypowej, nieco zwariowanej, ale popularnej oferty modowej, wysokiej jakości detali oraz charakterystycznego wzoru i koloru.
2910 zł

Inspiracje

249 zdjęć dla "nietypowe dywany"

Mietowaa wariacja - zdjęcie od VANKKA.design Marta Czekańska - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mietowaa wariacja - VANKKA.design Marta Czekańska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mietowaa wariacja - zdjęcie od VANKKA.design Marta Czekańska - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mietowaa wariacja - VANKKA.design Marta Czekańska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mietowaa wariacja - zdjęcie od VANKKA.design Marta Czekańska - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mietowaa wariacja - VANKKA.design Marta Czekańska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nietypowa stolarka drewniana - zdjęcie od bizmet - okna, drzwi, kominki, bramy - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Nietypowa stolarka drewniana - bizmet - okna, drzwi, kominki, bramy. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mieszkanie shabby chic-rustykalne- skandynawskie: nietypowe - Średni szary pokój dziecka dla malucha ... - zdjęcie od exDesign Ewelina Stępień-Chojnacka Mieszkanie shabby chic-rustykalne- skandynawskie: nietypowe - Średni szary pokój dziecka dla malucha dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki dla ucznia, z biurkiem, z szafą, ze strefą spania, ze strefą nauki, z obrazami, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, z zasłonami, styl skandynawski Mieszkanie łączące w sobie kilka stylistyk: shabby chic, skandynawską, rustykalną. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mieszkanie shabby chic-rustykalne- skandynawskie: nietypowe - Średni szary pokój dziecka dla malucha ... - exDesign Ewelina Stępień-Chojnacka.
Mieszkanie shabby chic-rustykalne- skandynawskie: nietypowe - Średni szary pokój dziecka dla malucha ... - zdjęcie od exDesign Ewelina Stępień-Chojnacka Mieszkanie shabby chic-rustykalne- skandynawskie: nietypowe - Średni szary pokój dziecka dla malucha dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, z szafą, ze strefą spania, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z zasłonami, styl skandynawski Mieszkanie łączące w sobie kilka stylistyk: shabby chic, skandynawską, rustykalną. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mieszkanie shabby chic-rustykalne- skandynawskie: nietypowe - Średni szary pokój dziecka dla malucha ... - exDesign Ewelina Stępień-Chojnacka.
Miedziany - Średni szary salon z jadalnią, styl vintage - zdjęcie od Anava Studio Miedziany - Średni szary salon z jadalnią, z szarą sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl vintage Nietypowa, zielona stolarka okienna i drzwiowa króluje w tym wnętrzu, dlatego zamiast ją ukrywać została ona podkreślona.
Miedziany - Szary salon, styl vintage - zdjęcie od Anava Studio Miedziany - Szary salon z narożnikiem, z kominkiem, z fotelem, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl vintage Nietypowa, zielona stolarka okienna i drzwiowa króluje w tym wnętrzu, dlatego zamiast ją ukrywać została ona podkreślona.
Miedziany - Mały szary salon z jadalnią, styl vintage - zdjęcie od Anava Studio Miedziany - Mały szary salon z jadalnią, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl vintage Nietypowa, zielona stolarka okienna i drzwiowa króluje w tym wnętrzu, dlatego zamiast ją ukrywać została ona podkreślona.
Mieszkanie w kamienicy w Łodzi - Średni czarny szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Visual Performers Mieszkanie w kamienicy w Łodzi - Średni czarny szary salon z jadalnią, z sofą , z zieloną sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z żaluzjami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Mieszkanie o nietypowym rozkładzie pomieszczeń.
Dom w kolorach jesieni - Mały szary salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Viva Design Rzeszów Dom w kolorach jesieni - Mały szary salon z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, z roletami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Przedstawiamy Wam jeden z naszych najnowszych projektów - dom w Rzeszowie. Właściciele (małżestwo, których syn wyprowadził się domu, zostawiając po sobie przesympatycznego kota), dali nam szerokie pole do popisu, chętnie decydując się na nietypowe rozwiązania, ciekawe materiały, czy odważne wzory.
Dom w kolorach jesieni - Średnie w osobnym pomieszczeniu z sofą biuro - zdjęcie od Viva Design Rzeszów Dom w kolorach jesieni - Średnie w osobnym pomieszczeniu z sofą biuro z regałem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z tapetą Przedstawiamy Wam jeden z naszych najnowszych projektów - dom w Rzeszowie. Właściciele (małżestwo, których syn wyprowadził się domu, zostawiając po sobie przesympatycznego kota), dali nam szerokie pole do popisu, chętnie decydując się na nietypowe rozwiązania, ciekawe materiały, czy odważne wzory.
Apartamenty Krosno 2 - Średni czarny salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od SMOLIK I WIATROWSKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ Apartamenty Krosno 2 - Średni czarny salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Motywem przewodnim projektu zdecydowanie jest biel i drewno. Elementami, które tworzą charakter poniższych wizualizacji zdecydowanie są lustra w nietypowych formach.
Apartamenty Krosno 2 - Mały biały szary salon, styl nowoczesny - zdjęcie od SMOLIK I WIATROWSKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ Apartamenty Krosno 2 - Mały biały szary salon z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Motywem przewodnim projektu zdecydowanie jest biel i drewno. Elementami, które tworzą charakter poniższych wizualizacji zdecydowanie są lustra w nietypowych formach.
Przestrzeń dzienna w stylu hotelowym - zdjęcie od By Castana Autorska pracownia projektowa Hotelowa elegancja - Lawendowe wzgórze - Średni beżowy biały salon z kuchnią z jadalnią, z szarą sofą / narożnikiem, z wolnostojącym telewizorem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z lustrem , z farbą na ścianie, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Niesamowita przyjemność słyszeć i widzieć zachwyt inwestorów kiedy prezentuję wizualizacje <3 "Hotelowa elegancja" to wyjątkowy projekt dla wyjątkowej pary z Gdańska! Nietypowe i ponadczasowe rozwiązania zachwycą każdego <3
Apartamenty Krosno 2 - Średnia szara sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od SMOLIK I WIATROWSKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ Apartamenty Krosno 2 - Średnia szara sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem, z półkami na ścianie, z drewnianą ścianą, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Motywem przewodnim projektu zdecydowanie jest biel i drewno. Elementami, które tworzą charakter poniższych wizualizacji zdecydowanie są lustra w nietypowych formach.
Apartamenty Krosno 2 - Średnia biała sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od SMOLIK I WIATROWSKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ Apartamenty Krosno 2 - Średnia biała sypialnia z szafą, z tv, z tapicerowanym zagłówkiem, z drewnianą ścianą, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z zasłonami, z firanami, styl nowoczesny Motywem przewodnim projektu zdecydowanie jest biel i drewno. Elementami, które tworzą charakter poniższych wizualizacji zdecydowanie są lustra w nietypowych formach.
Salon z aneksem kuchennym - zdjęcie od MOTHI.form MOTHI.form ⋅ MIESZKANIE Z CHARAKTEREM ⋅ Kraków, ul.Rakowicka - Średni szary zielony salon z kuchnią z jadalnią, z narożnikiem, z czarną sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z lustrem , z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Wnętrza mieszkania zlokalizowanego na jednym z krakowskich osiedli cechują nietypowe zestawienia materiałowe, odważne połączenia kolorów i ciekawe dodatki.
Sypialnia - zdjęcie od MOTHI.form MOTHI.form ⋅ MIESZKANIE Z CHARAKTEREM ⋅ Kraków, ul.Rakowicka - Średnia zielona sypialnia z szafą, z lustrem, z tapicerowanym zagłówkiem, z ceglaną ścianą, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Wnętrza mieszkania zlokalizowanego na jednym z krakowskich osiedli cechują nietypowe zestawienia materiałowe, odważne połączenia kolorów i ciekawe dodatki.
Willa Babice - Duża czarna szara sypialnia z łazienką, styl nowoczesny - zdjęcie od KANDO ARCHITECTS Willa Babice - Duża czarna szara sypialnia z łazienką, z tv, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, styl nowoczesny Willa Babice to inwestycja zlokalizowana przy skraju Puszczy Kampinoskiej. Wykreowane wnętrze jest neutralne, ale z charakterem — wpisuje się w estetykę potencjalnych nabywców, a przy tym, pomimo ograniczonej powierzchni domu, realizuje wszystkie potrzeby użytkowe i proponuje wygodne funkcje opcjonalne, takie jak chociażby saunę na poddaszu czy nietypowe siedzisko w sypialni.
Willa Babice - Duża beżowa biała sypialnia z garderobą, styl nowoczesny - zdjęcie od KANDO ARCHITECTS Willa Babice - Duża beżowa biała sypialnia z garderobą, z szafą, z tapicerowanym zagłówkiem, z obrazami na ścianie, z drewnianą ścianą, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, styl nowoczesny Willa Babice to inwestycja zlokalizowana przy skraju Puszczy Kampinoskiej. Wykreowane wnętrze jest neutralne, ale z charakterem — wpisuje się w estetykę potencjalnych nabywców, a przy tym, pomimo ograniczonej powierzchni domu, realizuje wszystkie potrzeby użytkowe i proponuje wygodne funkcje opcjonalne, takie jak chociażby saunę na poddaszu czy nietypowe siedzisko w sypialni.
MONOstudio - projektowanie wnętrz - zdjęcie od MONOstudio Pokój dziecka - Duży biały szary różowy pokój dziecka dla malucha dla dziewczynki, z szafą, z miejscem na zabawki, ze strefą zabawy, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl skandynawski Pokój dla malucha z pastelową kolorystyką i geometrycznymi wzorami Pokój Igi - Tipi, ściana, regał... Pokój Wiki - W tym pokoju bardzo przypadła nam do gustu szafa, z nietypowymi otwartymi elementami na przechowywanie właśnie książek czy zabawek
MIESZKANIE 40m2 - Mały szary salon, styl nowoczesny - zdjęcie od UKOSY studio MIESZKANIE 40m2 - Mały szary salon z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z półkami, z tapetą, z roletami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Strefa dzienna i łazienka dla młodej pary. Całość utrzymana w chłodnej kolorystyce, którą podkreśla nietypowa, szaro-niebieska zabudowa kuchenna.
MIESZKANIE 40m2 - Mały szary salon z kuchnią, styl minimalistyczny - zdjęcie od UKOSY studio MIESZKANIE 40m2 - Mały szary salon z kuchnią, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z tapetą, z roletami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl minimalistyczny Strefa dzienna i łazienka dla młodej pary. Całość utrzymana w chłodnej kolorystyce, którą podkreśla nietypowa, szaro-niebieska zabudowa kuchenna.
więcej inspiracji »

Artykuły

44 artykuły dla "nietypowe dywany"

Jak wyposażyć pokój małego alergika?

Jak wyposażyć pokój małego alergika?

Taki nietypowy grzejnik jest w stanie realnie wpłynąć na stan powietrza w całym domu czy mieszkaniu, bo znajduje się w każdym pomieszczeniu i ma stosunkowo dużą powierzchnię. - Po pierwsze, **najlepiej pozbyć się dywanów, wykładzin czy dużych mebli tapicerowanych**.
Białe płytki dekoracyjne w 5 odsłonach – zainspiruj się zimowym krajobrazem!

Białe płytki dekoracyjne w 5 odsłonach – zainspiruj się zimowym krajobrazem!

Ściana niczym wyciosana z **bloku skalnego** będzie nietypowym urozmaiceniem nowoczesnej aranżacji, do której wniesie świeży powiew zimowej natury. Biały kamień naturalny **Bianco** wyróżnia się wśród płytek ściennych nietypowym efektem iluminacji świetlnej dzięki zawartym w jego strukturze **drobinkom mineralnym**. Na podłodze dobrze będzie się prezentować **drewno**, zwłaszcza panele ułożone w klimatyczną **jodełkę**, które możemy częściowo zakryć wzorzystym dywanem. -
IKEA podpowiada, jak urządzić  stylowy balkon

IKEA podpowiada, jak urządzić stylowy balkon

Więcej miejsca na balkonie... ----... Lampiony i świeczki, poduszki, koce, a nawet dywany pozwolą stworzyć nam salon na własnym balkonie. -
Połączenie 3 stylów na 64 mkw. Zobacz mieszkanie instablogerki, która nie boi się eksperymentować

Połączenie 3 stylów na 64 mkw. Zobacz mieszkanie instablogerki, która nie boi się eksperymentować

Lubimy przesiadywać w pokoiku Małej, gdzie możemy wspólnie bawić się oraz leżakować na mięciutkim dywanie. Raczej nie, lecz ciągle bym coś dodawała, a to dywan, a to bieżnik, obraz, zasłony itd. Nietypowe gabaryty pokoiku nie stanowiły dla mnie problemu na wyznaczenie miejsca do spania oraz do zabawy. -
„Concretny” przepis na niebanalną aranżację wnętrz

„Concretny” przepis na niebanalną aranżację wnętrz

Podłoga, ściana, lampa, mebel, drzwi, kominek, nietypowy detal. Albo tłem dla innych składników kluczowych - nietypowych mebli: stolika, krzesła, sofy. - ściana... betonowe doniczki, metalowa balustrada, szare płytki... drewniana podłoga, betonowe krzesła, betonowa ściana
Pokój dla chłopca w wieku 7 lat – sprawdź inspiracje i pomysły na aranżację pokoju 7-latka

Pokój dla chłopca w wieku 7 lat – sprawdź inspiracje i pomysły na aranżację pokoju 7-latka

Jeśli wiesz, że chłopiec, dla którego pokój urządzasz, często zmienia zdanie i zainteresowania, postawcie na **neutralną bazę**, której uzupełnieniem będą barwne, nawiązujące do motywu dodatki, takie jak pościel, poduszki, lampa czy dywan... ... ## Pokój dla 7-latka – inspiracje dla różnych wnętrz Jeśli masz do zagospodarowania nietypowe wnętrze, w którym skosy sięgają bardzo nisko, najlepszym rozwiązaniem będzie **zamówienie mebli na wymiar**. -
Bluszcz w domu – wszystko o pielęgnacji bluszczu doniczkowego

Bluszcz w domu – wszystko o pielęgnacji bluszczu doniczkowego

Często możemy zobaczyć go w parkach i ogrodach jako tworzącą gęste dywany i kurtyny roślinę okrywową, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by uprawiać go w pojemniku. Do uprawy doniczkowej polecane są następujące odmiany:... ... > - *“Pixe”* – posiada wąskie, mocno powcinane liście, -
Jaki dywan do salonu? Jak dopasować dywan do wnętrza?

Jaki dywan do salonu? Jak dopasować dywan do wnętrza?

Małe dywany doskonale pasują do wnętrz skandynawskich czy chalet, natomiast duże świetnie wypadają w stylowych aranżacji klasycznych. Współcześnie najbardziej ceni się dywany utkane z wełny (łatwo utrzymać je w czystości), polipropylenu (świetne dla alergików), wiskozy (lekkie i wytrzymałe) czy jedwabiu (najbardziej luksusowe). Na salonach brylują także dywany w stylu shaggy, o bardzo długim, miękkim włosiu. Ale czy można eksponować dywany o rozmaitych kształatch i wzornictwie w jednym pomieszczeniu? Tego rodzaju warianty mają bardzo często nietypowe kształty i kolory. -
Płytki jak kamień, czyli sposób na ciekawą aranżację inspirowaną naturą. Jak ją stworzyć w poszczególnych wnętrzach?

Płytki jak kamień, czyli sposób na ciekawą aranżację inspirowaną naturą. Jak ją stworzyć w poszczególnych wnętrzach?

Zacznijmy jednak od najbardziej stonowanego, choć nietypowego oblicza marmuru. Nietypowy materiał o tak intensywnej barwie wymaga odpowiedniej oprawy, ale efekt, jaki zapewnia, wart jest odrobiny wysiłku. - Płytki są w pełni **przystosowane do ogrzewania podłogowego**, które jest alternatywą dla równie praktycznego i modnego dywanu w kolorach ziemi.
Styl eklektyczny, czyli jaki? Kolorowe wnętrza o wielu obliczach

Styl eklektyczny, czyli jaki? Kolorowe wnętrza o wielu obliczach

Obok modnej sofy na smukłych nóżkach z dumną zaprezentuje się wiklinowy fotel, nad nimi – nietypowy żyrandol, na który składają się kable i żarówki. Nowoczesny narożnik ustawiony na perskim dywanie? -
Przywitaj kwiecień z IKEA!

Przywitaj kwiecień z IKEA!

Głównym motywem w tym miesiącu jest nowoczesny styl skandynawski, ze specjalnym naciskiem na tekstylia, a w szczególności dywany. Dywany są swoistą dekoracją wnętrza będąc niekiedy jednym z mocnych punktów kolorystycznych. Wśród nowości IKEA znajdziemy dywany o stonowanej kolorystyce. TERNSLEV to dywan wykonany w 100% z juty, w kształcie, który można obracać i przekręcać. Można stworzyć nawet nietypowe kształty, z miejscem do spania dla jednej lub wielu osób, obok siebie albo osobno. -
Jakie kwiaty do ogrodu wybrać? Przegląd najpiękniejszych gatunków

Jakie kwiaty do ogrodu wybrać? Przegląd najpiękniejszych gatunków

... ... ### Smagliczka (*Alyssum*) Choć sprowadzone z daleka, te **ciekawe kwiaty do ogrodu** doskonale zadomowiły się w naszym klimacie i wykazują świetną mrozooporność... ... -
Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim

Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim

Wąskie, długie pomieszczenie o nieregularnym kształcie wymusiło nietypowe rozstawienie sprzętów. - drewniany stół... galeria zdjęć... skandynawski dywan
Podróże z Designem – eklektyczny apartament w Łodzi

Podróże z Designem – eklektyczny apartament w Łodzi

Jak oddać klimat Łodzi we wnętrzach? Doskonale wiedzą o tym właściciele eklektycznego apartamentu przy ul. Piotrkowskiej. Niesamowite mieszkanie w kamienicy skupia w sobie wszystko to, co składa się na obraz stolicy sztuki, filmu i włókiennictwa. Z jednej strony apartament jest nowoczesny i pełen modnych trendów, z drugiej – wyraźnie nawiązuje do najlepszych tradycji designu. Ruszajmy zatem na wirtualny spacer po jasnych wnętrzach pełnych stylowych mebli, wzorzystych tkanin i dużych kwiatów doni ...
Nietypowe kolory w kuchni – jak skomponować je ze sprzętem AGD?

Nietypowe kolory w kuchni – jak skomponować je ze sprzętem AGD?

Współczesna kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna i estetycznie komponować się z wystrojem całego mieszkania. Coraz częściej wprowadzamy do niej oryginalne kolory na ścianach, meblach czy sprzętach kuchennych. Jak komponować poszczególne elementy, aby uzyskać ciekawą, efektowną aranżację?
Odmień swoje mieszkanie na wiosnę przy pomocy kilku dodatków

Odmień swoje mieszkanie na wiosnę przy pomocy kilku dodatków

Wiosna to doskonały czas na wprowadzanie wszelkich zmian! Pozytywna aura, słoneczne dni i wszechobecny rozkwit przyrody sprawiają, że i my szukamy odmiany od rutynowych, opatrzonych rozwiązań. To czas, w którym często decydujemy się nie tylko na zmiany własnego wyglądu, ale również szukamy sposobów na to, by nadać nowego charakteru naszej najbliższej przestrzeni. Nie trzeba przeprowadzać gruntownego remontu, by osiągnąć efekt odświeżenia i sprawić, że wnętrze zachwyci domowników całkiem nowym wi ...
Skandynawski minimalizm w domowym zaciszu

Skandynawski minimalizm w domowym zaciszu

Można pomyśleć o granatowym, kwadratowym dywanie lub lejących się zasłonach w butelkowym odcieniu. Ciekawe są również własnoręcznie tworzone lampy ze szklanych butelek – nie tylko interesująco wyglądają, ale ich nietypowe kolory nadadzą pomieszczeniom intrygujący klimat. - białe meble kuchenne, okrągły stół, drewniane krzesła, biało-czarne płytki podłogowe... biała kuchnia, białe meble z czarnymi uchwytami, czarna lampa wisząca, drewniany blat... drewniany blat, białe meble z czarnymi uchwytami, piekarnik w zabudowie
Nowy wymiar betonu – designerskie rozwiązanie do Twojego domu

Nowy wymiar betonu – designerskie rozwiązanie do Twojego domu

Jeżeli interesuje nas nowatorskie podejście do projektowania domowej przestrzeni, postawmy na płytkę Diamante, która wyróżnia się nietypową formą i świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, a nawet w przedpokoju. Natomiast, jeśli jesteśmy amatorami stylu, który narodził się w zimnych, nordyckich krajach, skontrastujmy surowy beton z ciepłym drewnem, miękkim dywanem i dodatkami, które wprowadzą do wnętrza przytulną atmosferę. -
Ścieżka w ogrodzie – jaką kostkę brukową wybrać? Poradnik

Ścieżka w ogrodzie – jaką kostkę brukową wybrać? Poradnik

By jednak nie deptać trawiastego dywanu, pomyślmy o wytyczeniu ścieżek ogrodowych, które zaprowadzą nas do bujnych rabat majowej konwalii czy grządek usianych fioletową lawendą. Powierzchnia COLORBLEND z nietypowymi, linowymi zestawieniami barw może okazać się znakomitą alternatywą dla nowoczesnych płyt, a bogactwo możliwości pozwoli dobrać odcień wariantu do elewacji domu. -
Jak dobrać małe AGD do stylu kuchni? Zobacz designerskie sprzęty w wyjątkowych aranżacjach!

Jak dobrać małe AGD do stylu kuchni? Zobacz designerskie sprzęty w wyjątkowych aranżacjach!

Jak dobrać małe AGD do stylu kuchni? Zobacz designerskie sprzęty w wyjątkowych aranżacjach! **Małe AGD** to sprzęty, których design może uzupełniać, a nawet stworzyć styl kuchennej aranżacji. Tymczasem przy wyborze małego AGD do kuchni często pomijamy jego wygląd, skupiając się tylko na walorach praktycznych. Te oczywiście są ważne, bo przecież dzięki nim możemy szybko i sprawnie przygotować śniadanie. Równie istotny jest jednak **kolor, kształt i detale wykończenia sprzętów**, które składają się na styl panujący w kuchni. To właśnie dzięki takim szczegółom to wnętrze może stać się naprawdę wyjątkowe! Jak zatem dobrać małe AGD do stylu kuchni? Doradzamy we współpracy z marką **Russell Hobbs**, przedstawiając sprzęty producenta w wyjątkowych aranżacjach. . Kuchnia w bieli – jakie AGD wybrać? -- **Biała kuchni**a to nieprzemijający od lat trend, który można już nazwać nową klasyką. **Białe meble kuchenne** w połączeniu z drewnem nie bez powodu skradły nasze serca. Skandynawska kuchnia w bieli jest pełna pr - Nietypowy kolor podkreśli zamiłowanie domowników do dobrego designu i wnętrzarskich nowinek. Dla pełnego efektu wybierz też dywan i ściereczki w regularne wzory. Ciemne meble kuchenne, dywan, wzorzyste tekstylia i dużo naturalnej zieleni to domena eklektycznej kuchni, która – jak każda – potrzebuje jednak także praktycznych rozwiązań.
Bestsellery września – te meble i dodatki wybieraliście najchętniej

Bestsellery września – te meble i dodatki wybieraliście najchętniej

Każdy sposób na zatrzymanie lata jest dobry. Przychodzi jednak pora, kiedy zawodzą nawet te najskuteczniejsze. Doskonale to wyczuliście wraz z nadejściem pierwszych wrześniowych chłodów. W minionym miesiącu odłożyliście na bok zakup kolorowych dekoracji, skupiając się na tym, co będzie przydatne w domu w czasie długich, jesiennych wieczorów. Po raz kolejny przekonaliście się też, że praktyczne przedmioty mogą być jednocześnie piękne i oryginalne. Zobaczcie 5 mebli i dodatków, które najchętniej w ...
Kolor biskupi – jaki to kolor i z czym go łączyć w aranżacji wnętrz?

Kolor biskupi – jaki to kolor i z czym go łączyć w aranżacji wnętrz?

Kolor biskupi to odważna i intensywna barwa, która coraz częściej wybierana jest przez miłośników **nietypowych rozwiązań we wnętrzach**. Z czym warto łączyć ten nietypowy kolor? Oryginalnym i odważnym pomysłem będzie **dywan w kolorze biskupim**. Dywan to element, który bardzo znacząco wpływa na finalny wygląd urządzanego wnętrza, ale jednocześnie łatwo go zwinąć i wymienić na nowy w zupełnie innym stylu czy kolorze. -
Czarna kuchnia – sprawdź 9 pomysłów na aranżację czarnej kuchni

Czarna kuchnia – sprawdź 9 pomysłów na aranżację czarnej kuchni

Mogą zagościć w niej elementy różnych stylów, np. industrialne [lampy wiszące](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-wiszace) czy perskie dywany z nutą vintage. Tak charakterystyczny, nietypowy jak na płytki kształt, nie potrzebuje dużej powierzchni, by zachwycić swoją formą... ## 5 -
Skandynawskie lato w Twoim domu – czas na zabawę kolorami w stylu scandi

Skandynawskie lato w Twoim domu – czas na zabawę kolorami w stylu scandi

Dodatki w stylu skandynawskim są zwykle proste i oszczędne w formie, dlatego nawet w tych nietypowych kolorach **będą pasowały niemal wszędzie**, a Ty dzięki nim stworzysz przytulne, ciepłe wnętrza, do których przyjemnie będzie wracać... ... ## Jak urządzić pokój dziecka w kolorach skandynawskiego lata? W pokoju dziecka pięknie będzie prezentowała się pościel w delikatnym odcieniu żółtego, piaskowo-turkusowy miękki dywan na podłodze czy żółte lub niebieskie zasłonki w oknach. -
więcej artykułów »

Specjaliści

2 profile specjalistów dla "nietypowe dywany"

Loft Kolasiński

Loft Kolasiński

Pracownia Loft Kolasiński zajmuje się projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Posiadamy własną stolarnię, w której powstają meble i akcesoria, są to indywidualne realizacje w pojedynczych egzemplarzach, na potrzeby projektu wnętrza. Dla ara ...
NEW atelierDESIGN

NEW atelierDESIGN

projekty architektury oraz wnętrz rezydencji, apartamentów, biur, indywidualnych kolekcji mebli oraz elementów dekoracyjnych na poziomie LUXURY DESIGN New Atelier Design oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie projektów klasycznych oraz nowoczesny ...

Wyszukiwania podobne do "nietypowe dywany".