Czego szukasz?
Zobacz także

pościel z mikrowłókna 3d opinie - pomysły, inspiracje z homebook

Pościel z mikrowłókna PMF-178 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-178 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-178 Kolorystyka: strona wierzchnia granatowo-biało-beżowa, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-171 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-171 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-171 Kolorystyka: strona wierzchnia grafitowo-szaro-biała, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-179 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-179 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-179 Kolorystyka: strona wierzchnia szaro-beżowa, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-110 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-110 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-110 Kolorystyka: strona wierzchnia beżowo-różowa, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-107 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-107 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-107 Kolorystyka: strona wierzchnia biało-zielono-niebieska, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
60 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-135 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-135 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-135 Kolorystyka: strona wierzchnia szaro-żółta, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
46 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-165 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-165 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-165 Kolorystyka: strona wierzchnia fioletowo-beżowo-kremowa, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-173 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-173 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-173 Kolorystyka: strona wierzchnia biało-beżowo-różowa, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-151 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-151 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-151 Kolorystyka: strona wierzchnia granatowo-zielona, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
48 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-108 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-108 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-108 Kolorystyka: strona wierzchnia biało-zielono-niebieska, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
46 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-162 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-162 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-162 Kolorystyka: strona wierzchnia beżowo-czerwona, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
48 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-168 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-168 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-168 Kolorystyka: strona wierzchnia biało-czerwono-zielona, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-160 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-160 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-160 Kolorystyka: strona wierzchnia beżowo-malinowa, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
48 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-157 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-157 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-157 Kolorystyka: strona wierzchnia  różowo-zielona, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
48 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-164 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-164 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-164 Kolorystyka: strona wierzchnia wrzosowo-beżowa, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
48 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-158 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-158 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-158 Kolorystyka: strona wierzchnia niebiesko-różowa, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
48 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-172 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-172 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-172 Kolorystyka: strona wierzchnia niebiesko-szaro-biała, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Zestaw 2 białych organizerów z workiem próżniowym Compactor Life 3D Vacuum Bag, 40x25 cm

Zestaw 2 białych organizerów z workiem próżniowym Compactor Life 3D Vacuum Bag, 40x25 cm

Pochowasz sezonowe ubrania, ale też dodatkowe kołdry lub pościele.
219 zł 249 zł
Pościel z mikrowłókna PMF-177 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-177 Mariall

Pościel z mikrowłókna PMF-177 Kolorystyka: strona wierzchnia biało-szaro-różowo-beżowo-czerwona, spodnia biała Tkanina: mikrowłókno Poszwa i poszewki zapinane na zamek błyskawiczny Opakowanie: foliowe Cena widoczna przed wyborem kompletu pościeli dotyczy najmniejszego dostępnego rozmiaru! Pościel można prać w temperaturze do 40ºC, szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
54 zł
Braun CareStyle 7 IS 7144 BK

Braun CareStyle 7 IS 7144 BK

Żelazko z generatorem pary CareStyle 7 IS 7144 Jak bez wielkiego wysiłku zadbać o świetną kondycję swoich ubrań, obrusów, ręczników czy pościeli, nie spędzając przy desce do prasowania zbyt dużo czasu? Model IS 7144 został wyposażony w innowacyjną stopą Eloxal 3D PLUS, która w połączeniu z mocnym wyrzutem i wysokim ciśnieniem pary, bez trudu usunie wszystkie zagniecenia materiału, także w najtrudniej dostępnych miejscach. Stopa Eloxal 3D PLUS Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów prasowania, żelazko z generatorem pary CareStyle 7144 wyposażono w innowacyjną stopę Eloxal 3D PLUS.
1169 zł
Braun IS3132WH

Braun IS3132WH

Pojemny, 2-litrowy zbiornik na wodę, niska waga żelazka, wygodna rączka oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że prasowanie dużej ilości ubrań, pościeli czy ręczników jest szybkie, efektywne i przyjemne. Innowacyjna stopa EloxalPlus FreeGlide 3D Falbany, guziki, suwaki czy kieszenie już nigdy nie będą przeszkodą w prasowaniu! Pierwsza na świecie stopa FreeGlide 3D zapewnia łatwość manewrów 360° po tkaninie, w każdym kierunku, bez marszczenia materiału.
759 zł 899 zł
Braun IS2132WH

Braun IS2132WH

Wyposażone w inteligentną technologię iCare, mocny wyrzut pary, pierwszą na świecie stopę Eloxal FreeGlide 3D oraz szereg innowacji, bez problemu poradzi sobie z najtrudniejszymi zagnieceniami tkanin. Dzięki temu, a także dzięki niskiej wadze żelazka oraz jego kompaktowym wymiarom prasowanie nawet dużej ilości ubrań, pościeli czy ręczników będzie szybkie, efektywne i przyjemne. IS 2132 WH wyposażone zostało w nowy, innowacyjny system odkamieniania Easy CalcClean za pomocą którego odkamienisz żelazko w prosty i szybki sposób. *50% zaoszczędzonego czasu (wewnętrzne badania laboratoryjne,w porównaniu do żelazka parowego Braun TS5) i 50% zaoszczędzonego miejsca (w porównaniu do żelazka z generatorem pary Braun IS7056) Innowacyjna stopa Żelazko z generatorem pary CareStyle Compact zostało wyposażone w pierwszą na świecie stopę EloxalPlus FreeGlide 3D zapewniającą niezwykłą łatwość manewrów 360° po tkaninie - w przód i w tył, nawet przy suwakach, kieszeniach czy guzikach.
599 zł
System do prasowania LAURASTAR Smart U

System do prasowania LAURASTAR Smart U

Para Laurastar zapewnia, że Twoje ubrania oraz pościel pozostają doskonale czyste i w 100% higieniczne. Pulsacyjna para, aktywna stopa 3D, automatyczna kontrola pary, aktywna deska i profesjonalne żelazko są unikalnymi technologiami, które pomogą Ci uzyskać niezrównane rezultaty prasowania. AKTYWNA STOPA ŻELAZKA 3D. Aby Twoje ubrania wyglądały perfekcyjnie przez długi czas, Laurastar zaprojektowała żelazko z wyjątkową stopą 3D.
8499 zł
Prześcieradło z mikrowłókna DecoKing Hypnosis Triangles Belinda, 220x240 cm

Prześcieradło z mikrowłókna DecoKing Hypnosis Triangles Belinda, 220x240 cm

Prześcieradło z mikrowłókna DecoKing Hypnosis Triangles Belinda, 220x240 cm
79 zł

Inspiracje

20 zdjęć dla "pościel z mikrowłókna 3d opinie"

Atal Tower - Średnia czarna z panelami tapicerowanymi sypialnia z balkonem / tarasem, styl nowoczes ... - zdjęcie od Manufaktura Atal Tower - Produkt na zdjęciu: Komplet pościeli adamaszkowej Estella Carrara Platin ze sklepu Podpierzyną. Efekt 3d na ścianie uzyskano dzięki zastosowaniu płyt lakierowanych o zróżnicowanej grubości Projekt Apartamentu 80m2 w budynku Atal Tower
Projekt mieszkania w centrum Warszawy. - Średnia beżowa biała z panelami tapicerowanymi sypialnia, ... - zdjęcie od MKdezere Projekt mieszkania w centrum Warszawy. - Produkt na zdjęciu: Poszewka z mikrowłókna JAB-018 wrzosowa ze sklepu MARIALL.
THE VIBE
THE VIBE
1 1012
APARTAMENT 100 m WARSZAWA - Średnia szara sypialnia, styl minimalistyczny - zdjęcie od THE VIBE APARTAMENT 100 m WARSZAWA - sypialnia - żaluzje jak wyglądają do ziemi... ... lazienka wiczlino 86m - żaluzje w oknach w łazience
MIESZKANIE NA URSYNOWIE 85 M2 - Średnia biała z biurkiem sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too MIESZKANIE NA URSYNOWIE 85 M2 - to chcę mieć - sypialnia... sypialnia - półka przy oknie... korytarz - sufit i kolory
012 _ Mieszkanie w Knurowie _ POKÓJ DZIECIĘCY - zdjęcie od Spacja Studio 012 _ Mieszkanie w Knurowie - Produkt na zdjęciu: Poszewka z mikrowłókna JAB-01 czarna ze sklepu MARIALL.
KOLORUM
KOLORUM
1 372
Średnia niebieska sypialnia z balkonem / tarasem, styl skandynawski - zdjęcie od KOLORUM - :D... sypialnia - morze... Moje pomysły na dom <3 :) - sypial
Retro and the mint - Średnia szara sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od SHOKO.design Retro and the mint - Produkt na zdjęciu: Pościel jednoosobowa Echos, 140x200 cm ze sklepu bonami.pl.
MIESZKANIE NA URSYNOWIE 85 M2 - Średni szary pokój dziecka dla nastolatka dla dziewczynki, styl now ... - zdjęcie od design me too MIESZKANIE NA URSYNOWIE 85 M2 - ... dzciecko - szafka pod biurko...
Nowoczesny styl prowansalski - Mała biała szara sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Przestrzenie Nowoczesny styl prowansalski - sypialnia marcin inspiracje - klasyczne lampy nocne... dom - sypialnia8... sypialnia - szafki podwieszane - pościel, koce itd
Dom jednorodzinny - Żerniki, Wrocław - Średnia duża biała szara sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od ROOM STUDIO Dom jednorodzinny - Żerniki, Wrocław - chy... oświetlenie - syp...
Klimatyczny Kazimierz - Średnia otwarta beżowa z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa, styl prow ... - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).
Zabudowa nad łóżkiem - zdjęcie od OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska Sypialnia na Bródnie - Produkt na zdjęciu: Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Jasny szary ze sklepu Sinsay Homebook.
Kolorowy projekt - Dom Błonie. - zdjęcie od TissuArchitecture Barwy kwiatów w roli głównej – Dom Błonie. - Produkt na zdjęciu: Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Jasny szary ze sklepu Sinsay Homebook. salon - półka za łóżkiem... sypialnia - Nowoczesna3... j - ładne polaczenie turkusu z drewnem jansym, ladne oswietlenie
Średnia sypialnia, styl minimalistyczny - zdjęcie od STUDIO MAC - Sypialnia - Zabawny pomysł na łóżko - może dla któregoś z dzieciaków ;) wbudowane miejsce na pościel i we wnęce jakieś pudełka itp... Sypialnia - Minimalistyczna
dom jednorodzinny w Ozimku - Średnia biała czarna szara sypialnia z garderobą z łazienką, styl nowo ... - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury dom jednorodzinny w Ozimku - Produkt na zdjęciu: Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Jasny szary ze sklepu Sinsay Homebook.
Mały szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, styl nowoczesny - zdjęcie od APP TRENDY Autorska Pracownia Projektowa - Mały szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, ze strefą spania, z panelami 3d, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny pokój Natalki - pościel
Biała, zmysłowa sypialnia - zdjęcie od Dizajnia art - studio projektowe Pastelowy minimalizm - Białe skrzynki w roli stolików nocnych, napisy na pościeli i grafiki w ramkach. Minimalizm formy w połączaniu z funkcjonalnością Projekt 3d wnętrza, gdzie dominuje czysta jasna forma w minimalistycznym wydaniu.
Z pazurem - Średni biały szary fioletowy pokój dziecka dla nastolatka dla dziewczynki dla ucznia, s ... - zdjęcie od Homeemotions.architects Z pazurem - Produkt na zdjęciu: Poszewka z mikrowłókna JAB-015 ciemnofioletowa ze sklepu MARIALL.
Fuksja w Wenecji - Średni biały salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od ARCHITETTO Fuksja w Wenecji - Produkt na zdjęciu: Poszewka z mikrowłókna amarantowa JAB-047 ze sklepu MARIALL.
Różowy pokój dla 10 latki - Mały szary fioletowy pokój dziecka dla nastolatka dla dziewczynki, styl ... - zdjęcie od VINSO Projektowanie Wnętrz Różowy pokój dla 10 latki - Produkt na zdjęciu: Fioletowy koc z mikrowłókna DecoKing Henry, 70x150 cm ze sklepu bonami.pl.

Artykuły

20 artykułów dla "pościel z mikrowłókna 3d opinie"

CAYA DESIGN  - marka wygodnych rozwiązań

CAYA DESIGN - marka wygodnych rozwiązań

Ubrana w ekskluzywną tkaninę w ciepłym turkusowym kolorze o nazwie CAMELEON z efektem 3D, która w świetle, w zależności od kąta jego padania mieni się i przybiera różne odcienie. Jest też system rozkładania przeznaczony do spania codziennego + pojemny pojemnik na pościel. -
3 sposoby na modną i funkcjonalną sypialnię

3 sposoby na modną i funkcjonalną sypialnię

3 sposoby na modną i funkcjonalną sypialnię... Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz – mówi stare przysłowie, które warto potraktować dosłownie Na kolekcję FUTURA składa się **wygodne [łóżko](https://www.agatameble.pl/meble/lozka-i-szafki-nocne/lozka/lozka-dwuosobowe/futura-lozko-z-pojemnikiem-fu-13-bialy-bialy-polysk-dab-riviera) z wezgłowiem i wbudowanym pojemnikiem na pościel, pojemne [szafy](https://www.agatameble.pl/meble/szafy/futura-szafa-4d-fu-11-bialy-bialy-polysk-dab-riviera) na ubrania, [komody](https://www.agatameble.pl/meble/komody-i-witryny/komody/futura-komoda-3d3s-fu-08-bialy-bialy-polysk-dab-riviera) i stylowe [szafki nocne](https://www.agatameble.pl/meble/lozka-i-szafki-nocne/szafki-nocne/futura-szafka-nocna-fu-14-bialy-bialy-polysk-dab-riviera)**. Ten sam motyw urozmaica **fronty [szafy](https://www.agatameble.pl/meble/szafy/alabaster-szafa-4d-ab-11-bialy-bialy-polysk) i [komody](https://www.agatameble.pl/meble/komody-i-witryny/komody/alabaster-komoda-3d-ab-07-bialy-bialy-polysk)**, które stanowią uzupełnienie kolekcji. -
Sprytne pomysły na aranżację 40-metrowego mieszkania w bloku

Sprytne pomysły na aranżację 40-metrowego mieszkania w bloku

Warto czasem jednak część ścianki działowej zamienić na ażurowe panele 3D, a pełne, drewniane drzwi zastąpić subtelnym przeszklonym wariantem przesuwanym. Dzięki temu zyskasz dodatkowe miejsce na pościel czy odzież sezonową. -
Jedwab - ponadczasowa tkanina w aranżacji wnętrz. Gdzie go stosować i jak pielęgnować?

Jedwab - ponadczasowa tkanina w aranżacji wnętrz. Gdzie go stosować i jak pielęgnować?

Jedwabną pościel czy poszewki dekoracyjne pierze się w niskiej temperaturze, najlepiej w programie przeznaczonym do prania delikatnego. - Jedwabna pościel i poduszki dekoracyjne... --... Jedwab do nic innego, jak proteinowe włókno zwierzęce, a także nazwa materiału, który jest z niego utkany Oprócz tego, wiele osób stawia na jedwabną pościel. Co ciekawe, niektórzy decydują się na wykończenie ścian **panelami 3D obitymi jedwabiem**.
Sprawdzone sposoby na wydzielenie stref w mieszkaniu

Sprawdzone sposoby na wydzielenie stref w mieszkaniu

Sprawdzone sposoby na wydzielenie stref w mieszkaniu **Wydzielenie stref w mieszkaniu, choćby w sposób umowny, ma liczne zalety. Przestrzeń, zwłaszcza niewielka, staje się o wiele bardziej funkcjonalna, a utrzymanie porządku, łatwiejsze. Warto wspomnieć, że aby uczynić mieszkanie bardziej ergonomicznym, wcale nie trzeba decydować się na generalny remont! Czasem wystarczy sprytne przemeblowanie, innym razem lekka ścianka działowa.** Dlaczego warto postawić na drzwi? -- Wyobraź sobie nowoczesne studio, w którym rządzi przestrzeń i światło. Pomieszczenie jest bardzo stylowe, jednak aż prosi się o wyznaczenie konkretnych stref. Aby całość nie straciła lekkości i efektownego look’u warto pokusić się o drzwi przesuwne bądź łamane. Kiedy zechcesz oddzielić część sypialnianą od dziennej, wystarczy jeden ruch, a drzwi przesłonią to, co powinno być niewidoczne dla gości. Co więcej, stylowy model drzwi może okazać się designerską ozdobą! Otwarta przestrzeń bywa piękna, jednak często brakuje jej porządnej dawki ergo - --... Dawniej w mieszkaniach prym wiodły eleganckie parawany, dziś ich miejsce zajmują nowoczesne ażurowe panele 3D ściana z płyt betonowych, biała sofa, białe meble kuchenne z czarnym blatem... poduszki ze słowiańskim wzorem, ażurowa ścianka działowa... łóżko z palet za zasłoną, zielona tapeta, biała podłoga z drewna, szara sofa, drewniana komoda
Jak urządzić pokój dziecka w małym mieszkaniu?

Jak urządzić pokój dziecka w małym mieszkaniu?

W środku mebla warto przechowywać pościel, odzież sezonową oraz zabawki dziecka. Zainwestuj zatem w barwny sznur cotton-ball'sów, materiałowe proporczyki, fantazyjne lampki stołowe czy dekoracyjne panele 3D. -
MODNY TREND: Origami we wnętrzach

MODNY TREND: Origami we wnętrzach

Słynna sztuka japońska inspiruje również do tworzenia niezwykłych paneli ściennych w formie 3D, a także do projektowania tapet i pościeli ozdobionych charakterystycznymi geometrycznymi deseniami. -
8 pomysłów na oryginalne wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni

8 pomysłów na oryginalne wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni

Obecnie dekoracje 3D układające się w wyrazy i sentencje są niezwykle modne – zwłaszcza w stylistyce skandynawskiej. Popołudniowa drzemka w pachnącej pościeli czy pyszne śniadanie w niedzielny poranek – tych kilka leniwych chwil nierzadko spędzamy w towarzystwie przytulnej alkowy. -
Tapety na ścianę: ranking najmodniejszych wzorów tapet

Tapety na ścianę: ranking najmodniejszych wzorów tapet

W ofercie producentów znajdziesz tapety z gładką powierzchnią, które naśladują jedynie wygląd materiału lub strukturalne – o wypukłej, zróżnicowanej fakturze tworzącej efekt 3D. Zdobi pościel, zasłony, zabawki i z powodzeniem odnajduje się na ścianie. -
Jak urządzić wąską sypialnię?

Jak urządzić wąską sypialnię?

W niewielkim wnętrzu nie sprawdzi się zatem kamień dekoracyjny czy panele 3D. Dużą uwagę poświęć szczególnie pościeli, roletom i poduszkom, dzięki którym wnętrze może stać się przytulne i ciekawsze. -
Pomysł na małą sypialnię. 10 inspirujacych pomysłów na funkcjonalną i przytulną sypialnię

Pomysł na małą sypialnię. 10 inspirujacych pomysłów na funkcjonalną i przytulną sypialnię

Poduszki, koce, poduszki i pościel dodadzą przytulności. Piękne tapety, fototapety, cegły dekoracyjne, panele 3d, kolorowe farby, struktury dekoracyjne znakomicie sprawdzą się w małym pokoju. - sypialnia w odcieniach beżu, biurko ze starej maszyny do szycia, beżowa narzuta na łóżko, kremowe załony... neonowy napis na ścianie, sypialnia na poddaszu, szafa z lustrem... łóżko na antresoli, szafa z lustrem, drewniana podłoga, biurko pod antresolą
Wezgłowie – 14 pomysłów na ścianę za łóżkiem

Wezgłowie – 14 pomysłów na ścianę za łóżkiem

--... ... Łóżka do sypialni najczęściej występują w dwóch wariantach: możemy zdecydować się na klasyczną ramę z materacem bez dodatkowych udogodnień lub znacznie droższą wersję, czyli na łóżko kontynentalne z wbudowanym pojemnikiem na pościel oraz zagłówkiem **Zagłówki modułowe** w jednolitym kolorze to bezpieczne rozwiązanie, które będzie pasować do każdej sypialni, natomiast panele w różnych wzorach i kolorach stworzą ciekawą oraz dekoracyjną mozaikę à la patchwork – taki misz-masz doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka czy nastolatka, ale i sypialni dorosłego, będąc oryginalną ozdobą ściany... ... Zakup wysokiego łóżka kontynentalnego z wbudowanym wezgłowiem i schowkiem do przechowywania pościeli wiąże się najczęściej ze sporym wydatkiem przekraczającym możliwości finansowe osób, które chcą małym kosztem urządzić sypialnię. -
Kolor kobaltowy we wnętrzach – z czym i jak łączyć kobalt?

Kolor kobaltowy we wnętrzach – z czym i jak łączyć kobalt?

* **Kobaltowy pokój dziecka**... ... W pokoju dziecięcym możemy zdecydować się na rolety lub zasłonki w stylu marynarskim, pościel czy też naklejki na ścianę - Świetnie sprawdzą się tutaj obrazy, plakaty, ale i tapety, panele 3D z tapicerką czy też najzwyklejsza farba.
Jak tkaniny zmieniają wnętrza? Poradnik

Jak tkaniny zmieniają wnętrza? Poradnik

Nie sposób nie wspomnieć o pościeli tulącej nas do snu czy aranżacyjnych detalach, które wnoszą przytulny klimat. Odejściem od tradycji czy współczesności będzie pokój skąpany w dekoracji 3D. - żółte obicie sofy... beżowa tapicerka sofy... beżowa tkanina
Najnowsze trendy w aranżacji dziecięcego królestwa

Najnowsze trendy w aranżacji dziecięcego królestwa

Kwiatowe wariacje mogą gościć zarówno na pościeli, narzutach czy zasłonach, jak i na ścianach. Prawdziwą furorę robią kwiaty w formacie 3D. - fototapeta w konie, dekoracja do pokoju dziecięcego... dekoracja do pokoju dziecka w stylu skandynawskim, motyw gór w dekoracji ścian... girlanda do pokoju dziecka, tipi w pokoju dziecka, pluszowy słoń
Wygraj dom z natury po raz wtóry!

Wygraj dom z natury po raz wtóry!

**... Nowoczesne sprzęty RTV oraz AGD, wygodne i komfortowe meble, a nawet ciepłe koce niezbędne podczas zimowych wieczorów, zastawy naczyń, ręczniki i pościel są już w posiadaniu rodziny, która wzięła udział w I edycji loterii realizowanej przez markę Almette **... ... Kliknij i zobacz Spacer 3D -
Trzy pomysły na niebanalną dekorację ścienną

Trzy pomysły na niebanalną dekorację ścienną

Warto wnieść do urządzanej przestrzeni kompozycję wykonaną z płyt 3D z kolekcji CANZONA. Efekt 3D, który uzyskamy decydując się na płyty o różnych grubościach, uatrakcyjni minimalistycznie urządzone salony – doda im wyrazistości oraz wprowadzi do nich więcej ekspresji. - szare łóżko, betonowe płytki ścienne, lampa podłogowa z żółtym abażurem... beżowe łóżko, betonowe płytki ścienne, zielony dywan... łóżko z drewnianym zagłówkiem, biała pościel, lampka nocna z białym abażurem, betonowe płytki ścienne
Jak wybrać odpowiedni materac dla siebie?

Jak wybrać odpowiedni materac dla siebie?

Barwy na ścianach relaksują, atłasowa pościel delikatnie otula ciało, oświetlenie kreuje przytulny i intymny półmrok, a księżyc na niebie uświetnia całą scenerię. Wybierz pokrowiec Diamond – innowacyjne rozwiązanie wykonane w technologii 3D. -
Jak sprawić, aby sypialnia była bardziej przytulna? Zobacz 5 spektakularnych metamorfoz!

Jak sprawić, aby sypialnia była bardziej przytulna? Zobacz 5 spektakularnych metamorfoz!

.** Głównym zamysłem było tu stworzenie stylizacji lekkiej i romantycznej, stąd we wnętrzu zamieszkało morze jasnych, bezpretensjonalnych tkanin - poczynając od okiennej dekoracji, idąc poprzez pościel, na dodatkach zdobiących meble kończąc. - Ścianę za obszernym, dwuosobowym łóżkiem wykończono **miękkimi panelami 3D**, dzięki czemu przestrzeń nabrała przyjemnej przytulności.
Wiosenny poradnik urządzania wnętrz – na co zwrócić uwagę? Kolory, dodatki i wyposażenie

Wiosenny poradnik urządzania wnętrz – na co zwrócić uwagę? Kolory, dodatki i wyposażenie

utm_source=homebook&utm_medium=artykul&utm_campaign=dre_cs&utm_content=link)** ze strukturalnym dekorem 3D, które dzięki bezprzylgowej konstrukcji umiejętnie wkomponują się w klimat wystroju. Zainwestuj więc w **poszewki z listkami monstery**, **zasłony w botaniczne wzory** czy pościel „usianą” pączkami rozkwitających róż. -
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności