Czego szukasz?
Zobacz także

Ceramika Paradyż - Producent

Ceramika Paradyż. Polska marka z 30-letnim doświadczeniem, tworząca produkty zaprojektowanie świadomie i z odwagą jaka jest niezbędna do kreowania trendów. Eksportuje je do ponad 50 krajów na całym świecie, w których zyskują uznanie klientów i są wizytówką polskiego przemysłu. Ceramika Paradyż posiada w swojej zróżnicowanej ofercie ponad 4000 płytek i dekoracji, przy tworzeniu których pracuje ponad 1600 specjalistów w 5 nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Słynące ze wyjątkowego wzornictwa i najwyższej jakości płytki ceramiczne marek Paradyż, Paradyż My Way i Paradyż Classica doskonale odnajdują się w zarówno we wnętrzach prywatnych, jaki i prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych, biurowych oraz użyteczności publicznej.

Kreator trendów w wyposażeniu wnętrz oraz lider innowacji i rozwoju nowych technologii, oferujący nie tylko najszerszą w Polsce gamę produktów, od mozaik (2,3x2,3 cm) po wielkoformatowe płytki rektyfikowane (89.8x179.8 cm), ale i kolekcje klinkierowe (w zróżnicowanej kolorystyce i z najmodniejszymi obecnie heksagonami) oraz szkło z nadrukiem cyfrowym. Nad nowatorskim wzornictwem i rozwojem oferty z pasją i zaangażowaniem pracuje zespół wdrożeniowy z Działu Rozwoju Produktu, technolodzy i architekci, a efekty prezentowane są w kilkuset punktach sprzedaży w całej Polsce i na świecie.

Ceramika Paradyż to wieloletni Mecenas Międzynarodowego Festiwalu Łódź Design Festival oraz współorganizator akcji „Ratujemy Mozaiki”, którą prowadzi z Fundacją Architektury. Odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój stanowią integralną część polityki biznesowej Ceramiki Paradyż. Produkty firmy nie stanowią żadnej uciążliwości dla środowiska, a do ich wytwarzania używane są sprawdzone i bezpieczne surowce. Myślenie proekologiczne towarzyszy całemu procesowi produkcji – gotowe płytki ceramiczne dystrybuowane są w opakowaniach z materiałów wtórnych.

Laureat wielu prestiżowych konkursów i rankingów w dziedzinie designu i gospodarki. Otrzymała m.in. nagrodę „Red Dot” za kolekcję TRAKT, „IF Design” za kolekcję Elanda/Elando, „Dobry Wzór” za kolekcję Esagon, tytuł Ambasador Polskiej Gospodarki 2016, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie Najwyższa Jakość Quality International czy Wielka Perła Ceramiki UE 2016 z Diamentami.

Ceramika Paradyż
Ceramika Paradyż jest obserwowany przez Leroy Merlin Krosno
Ceramika Paradyż
Ceramika Paradyż jest obserwowany przez ksimal79
Ceramika Paradyż
Ceramika Paradyż jest obserwowany przez Przestrzeń Kreatywna
Ceramika Paradyż
Nowe zdjęcie od Ceramika Paradyż
%C5%81azienka+-+zdj%C4%99cie+od+Ceramika+Parady%C5%BC
Ceramika Paradyż
Nowe zdjęcie od Ceramika Paradyż
-+zdj%C4%99cie+od+Ceramika+Parady%C5%BC
Ceramika Paradyż
Nowe zdjęcie od Ceramika Paradyż
Salon+-+zdj%C4%99cie+od+Ceramika+Parady%C5%BC
Ceramika Paradyż
Nowe zdjęcie od Ceramika Paradyż
Salon+-+zdj%C4%99cie+od+Ceramika+Parady%C5%BC