Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Philips Lighting
Philips Lighting
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Inteligentne światło?

Skoro żyjemy w inteligentnych miastach i robimy inteligentne zakupy to czas, by także oświetlenie zaczęło spełniać nasze oczekiwania. Dlatego właśnie powstał system Philips HUE. Światło funkcjonalne, elastyczne, dopasowujące się do indywidualnego rytmu naszego dnia. Pozwalające na dowolne sterowanie, zarówno gdy jesteśmy w domu, jak i na drugim końcu świata!

Życie nabiera nowych barw

Philips HUE to nowoczesna technologia oświetleniowa dostępna dla każdego poprzez aplikację na urządzenia mobilne. By ją uruchomić we własnym wnętrzu, potrzebujemy tzw. zestaw startowy, składający się z żarówek i mostka, który po wpięciu w domowy router, wysyła sygnał za pomocą sieci Wi-Fi.

Co istotne – żarówki systemu Philips HUE pasują do niemal wszystkich popularnych opraw w naszych domach! I co najważniejsze, Hue jest bardzo intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Co potrafi nowy system Philips? Nie będzie wiele przesady w stwierdzeniu – właściwie wszystko to, co podpowie nam wyobraźnia!

Reżyserujemy światłem

Zacznijmy od aspektów dekoracyjnych: mamy do dyspozycji 16 mln kolorów, a mostek pozwala sterować aż 50 żarówkami i lampami HUE na raz. Możemy więc nadawać każdemu pomieszczeniu z osobna różne kolory. W sypialni – ciepłe, klimatyczne światło do wypoczynku, w kuchni przyjemny odcień świeżej cytryny lub kolor dopełniający klimat serwowanych dań. W gabinecie – oczywiście neutralna biel, która przy okazji pomoże w skoncentrowaniu się na pracy. Salon? Jeśli chcemy powspominać wakacje możemy - korzystając ze swojego zdjęcia w telefonie - odtworzyć barwy magicznej chwili, np. zachodu słońca, i zanużyć się w przyjemnych wspomnieniach. HUE rozświetli nam pokój w kolorach z naszych fotografii. Robimy imprezę dla znajomych? Programujemy sobie światła, które będą pulsowały różnymi barwami, w takt muzyki lub zapewnią nam efekt stroboskopu.

Zgodnie z rytmem dnia

System HUE odpowiada na nasze codzienne potrzeby. Może pomóc w pobudce, serwując nam dawkę energii, jaką zapewnia poranne słońce. Może też nie budzić nas wcale, gdy jest sobota i pada deszcz, a więc nici z porannego joggingu. Hue służy także do komunikacji z domownikami. Światłem – impulsem lub zmianą barwy - powiadomisz dzieci i męża przebywających w innych pomieszczeniach, że obiad jest już na stole. Mało tego, kiedy wyjeżdżacie na wspólne wakacje, możesz zdalnie włączyć światła w domu, sugerujące czyjąś obecność. Cóż za komfort!

A co jeszcze potrafi HUE? Zobacz na: meethue.com


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności