Poznaj potęgę innowacyjnej technologii i piękno kreatywnego designu

Życie to niepowtarzalna przygoda. Każdy dzień to kolejne wyzwania i okazja do nowych odkryć. Intensywność codziennych doznań wyznacza tempo życia i motywuje do działania zawsze i wszędzie: także w domu i w kuchni. Liczy się każda minuta, dlatego tak ważne jest odpowiednie wsparcie, które pozwoli maksymalnie wykorzystać dany czas. Marka Siemens wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom dzięki nowej serii urządzeń do zabudowy iQ700.

Firma Siemens tworzy produkty, które odpowiadają na bieżące potrzeby współczesnego społeczeństwa. Śledzi trendy, analizuje styl życia konsumentów i na tej podstawie tworzy sprzęt, który jest sumą tych elementów. Podczas gdy codzienne życie przyspiesza i staje się coraz bardziej skomplikowane, sprzęty, z których korzystamy, powinny oferować przede wszystkim prostotę użytkowania i funkcjonalność. Ta idea leży u podstaw nowej serii iQ700, która dzięki najnowszym modyfikacjom zbliża się do doskonałości.

Zobacz film

Funkcjonalność i design

Kuchnia to miejsce, w którym zaczyna się dzień. To tam powstają plany na najbliższe godziny, prowadzone są rozmowy, ładowane są baterie na cały dzień. Dlatego tak ważne jest, jak wygląda i w jakie sprzęty jest wyposażona. Nowa seria urządzeń do zabudowy iQ700, dzięki wykorzystaniu cienkiej chromowanej listwy i nowych proporcji, uzyskała lżejszy i bardziej nowoczesny wygląd, który naturalnie wpisze się w charakter każdego domu.

Wszystkie sprzęty posiadają identyczny, 96-milimetrowy panel, który zawsze ma tę samą wysokość. Dzięki temu wszystkie urządzenia serii iQ700 bez wyjątku, 45- czy 60-centymetrowe, można połączyć bez konieczności wprowadzania dodatkowych zmian – podkreśla Gerhard Nüssler, główny projektant firmy Siemens.

Projektant poszedł krok dalej i wykorzystał stal nierdzewną jako poziomy element wykończenia. Pozwala on na idealne łączenie wszystkich rodzajów sprzętów iQ700 w dowolny sposób, bez montażu dodatkowych elementów.

Dzięki przyciskom sterującym i panelom dotykowym obsługa produktów serii iQ700 nie może być prostsza. System sterowania łączy w sobie same najlepsze cechy: widoczne obrotowe przełączniki i przyciski wraz z w pełni dotykowym wyświetlaczem TFT umożliwiają intuicyjną nawigację z możliwie najdokładniejszym podglądem na cały zakres funkcji urządzenia.

Seria iQ700. Najnowsza generacja urządzeń do zabudowy.

Poznaj potęgę innowacyjnej technologii i piękno kreatywnego designu.

piekarnik Siemens

Piekarniki Siemens iQ700

Gotowanie to proces, który nie zawsze wymaga kierunkowych umiejętności. Ważniejsze są chęci, ale też odpowiedni sprzęt, który pozwoli na odkrywanie radości, jaką niesie z sobą gotowanie. Rozwija wyobraźnię, pozwala eksperymentować i odkrywać nowe smaki. Dostarcza pozytywnych doznań, którymi możemy dzielić się także z innymi. Piekarniki iQ700 dzięki systemowi inteligentnych sensorów dokładnie analizują sytuację i dobierają najlepsze parametry z gwarancją idealnego rezultatu. Dzięki nowemu czujnikowi bakeSensor cały proces pieczenia ciast został całkowicie zautomatyzowany. Piekarniki iQ700 wiedzą kiedy ciasto jest gotowe – koniec z próbą wykałaczki! Inny czujnik, kontrolujący przygotowanie potraw mięsnych, drobiowych i rybnych, nosi nazwę termosondaPlus. Określa stopień gotowości potraw w oparciu o trzy punkty pomiaru – dzięki nim danie wychodzi z piekarnika w idealnym momencie: gdy jest gotowe do spożycia i soczyste.

Wszystkie piekarniki iQ700 pulseSteam z dodatkiem pary i mikrofalą

Model iQ700 plasuje się wśród urządzeń o profesjonalnej jakości dzięki przeszło 15 rodzajom grzania. Jednym z nich jest tryb Termoobieg 4D, który umożliwia pieczenie wybranych dań nawet na czterech poziomach jednocześnie. Zintegrowana kuchenka mikrofalowa i opcjonalna funkcja pulseSteam otwierają przed użytkownikiem dodatkowe możliwości.

Kolejnym atutem jest funkcja samoczynnego czyszczenia activeClean, dzięki czemu zarówno blachy, jak i cały pozostały sprzęt do pieczenia można czyścić w tym samym czasie.

Piekarnik Siemens iQ700 z funkcją mikrofali

Piekarnik Siemens iQ700 z funkcją mikrofali ustala nowe zasady gotowania i pieczenia. Jest wielofunkcyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu jego obecność w kuchni pozwala na przygotowanie pysznych dań nie tylko miłośnikom gotowania, ale także tym, którzy dopiero zaczynają swoją kulinarną przygodę. Ponadto dzięki funkcjom coolStart i varioSpeed skraca czas, jaki musimy spędzić w kuchni nawet o połowę. Dokładnie tak, jak przystało na najszybszy piekarnik w historii.

Aktywowanie funkcji coolStart skraca czas przygotowania produktów gotowych do spożycia, np. mrożonych pizz czy frytek. Nie ma potrzeby wcześniejszego podgrzewania piekarnika do określonej temperatury – produkt może zostać włożony bezpośrednio z zamrażarki. Druga funkcja, varioSpeed, przyspiesza z kolei przygotowywanie dań konwencjonalnych. Lasagne, które wymaga z reguły 40 min w piekarniku, będzie gotowe o połowę szybciej i równie smaczne. Ucieszą się też miłośnicy słodkości, którzy ulubione ciasto będą mogli wyjąć po upływie pół godziny. Sztuczka technologiczna opiera się w tym przypadku na połączeniu funkcji kuchenki mikrofalowej z konwencjonalnym piekarnikiem.

Piekarnik Siemens iQ700 z funkcją pary

Gotowanie na parze to jedna z najstarszych metod stosowanych w kuchni. Dzięki piekarnikowi z funkcją pary Siemens iQ700 otwierają się nowe kulinarne możliwości, podobne do tych wykorzystywanych w profesjonalnych restauracjach. Piekarnik wyposażony jest w 16 rodzajów grzania i wewnętrzną powłokę z lśniącej, wytrzymałej emalii tytanowej. Parę wodną można mieszać z gorącym powietrzem. Te i pozostałe cechy całkowicie zmieniają i upraszczają tradycyjną metodę przygotowywania popularnych dań. Dzięki temu deser creme caramel można przyrządzić bez zastosowania kąpieli wodnej, risotto bez mieszania, a wybrane dania można piec na wszystkich czterech poziomach z wykorzysta-niem funkcji Termoobieg 4D.

W skład serii Siemens iQ700 wchodzą: Piekarnik pulseSteam z dodatkiem pary i mikrofalą, Piekarnik z parowarem fullSteam, Parowar, Piekarnik z mikrofalą, piekarniki tradycyjne, piekarnik kompaktowy, piekarnik kompaktowy z funkcją pary, kuchenka mikrofalowa, parowar, ekspres do kawy, szuflady grzewcze, zmywarka, okapy.

Wszystkie piekarniki iQ700 z parowarem fullSteam
Więcej informacji na: www.siemens-home.pl

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Kuchnia
Zobacz więcej artykułów w kategorii Kuchnia
Komentarze

Anonimowy użytkownik

już dawno poznałam i polubiłam a nawet chętnie bym zaadaptowała .....gdybym miała pełny portfel :D
  • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Plz send in english
  • Dodano 3 lata temu

Anonimowy użytkownik

Schludnie aż za bardzo jak w prosektorium
  • Dodano 3 lata temu
http://www.homebook.pl/profil/michal-slusarczyk/projekt-kuchnia-no-mini,
  • Dodano 3 lata temu
http://www.homebook.pl/profil/michal-slusarczyk/projekt-kuchnia-no-mini
  • Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej produktów