PRIME. Bramy doskonałe!

We współczesnym świecie społeczeństwo kładzie ogromny nacisk na estetykę otoczenia, design i jakość przedmiotów które stanowią o naszym statucie. Świadomość tych potrzeb doprowadziła do połączenia trzech wykładni: designu, jakości we współpracy z bezpieczeństwem i powstania rozwiązania, które całkowicie przełamało konwencje o czysto funkcjonalnym przeznaczeniu bramy garażowej.

PRIME nowa generacja bram garażowych, po wejściu na rynek zdeklasowała branżę stolarki otworowej. Jest efektem realizacji wizji doskonałej bramy łączącej nowoczesną technikę, jakość, bezpieczeństwo i wyjątkowy design. Sekret jej doskonałości tkwi w perfekcyjnie dopracowanych detalach oraz doskonałych parametrach technicznych.

Technologia produkcji pozwala uzyskać równej wysokości panele bramy, co tworzy bardzo elegancki efekt całości konstrukcji zewnętrznej.
Technologia produkcji pozwala uzyskać równej wysokości panele bramy, co tworzy bardzo elegancki efekt całości konstrukcji zewnętrznej.

INNOVO – Istota rzeczy

Podstawą zaprojektowania innej niż wszystkie znane na rynku bramy, jest innowacyjny panel INNOVO. Nie bez powodu określa się go sercem bramy PRIME. Unikatowość panelu INNOVO została zawarta już w samej koncepcji projektu i jest konsekwentnie realizowana na każdym etapie procesu produkcji. Przekrój 60 mm, świetne parametry termoizolacji, wzmocniona konstrukcja, pozwalająca zastosować szereg niespotykanych dotąd udoskonaleń sprawia, że to właśnie INNOVO czyni bramę PRIME wyjątkową i doskonałą w każdym szczególe. Jego anatomia umożliwia zbudowanie perfekcyjnego płaszcza. Specjalnie opracowane systemy uszczelnień i osłon, potęgują wrażenie prostoty i czystości kształtu, wyznaczając zupełnie nowe standardy designu, ale także czyni bramę jeszcze bardziej bezpieczną.

IKONA BEZPIECZEŃSTWA

Garaż staje się jeszcze bardziej komfortowym miejscem dzięki bezpiecznej konstrukcji bramy PRIME. Obudowane mechanizmy bramy, które podnoszą estetykę całej konstrukcji, mają znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowania bramy. Wskazują również na najnowsze trendy w budownictwie indywidualnym gdzie wszystko musi być estetyczne ale też i bezpiecznie. Ponad to w bramie PRIME zastosowano napęd jednej z najbardziej renomowanych marek wyspecjalizowanych w automatyce bramowej. Precyzyjna konfiguracja układu napędowego w najlepszy możliwy sposób łączy świetne właściwości techniczne z pełną kontrolą, komfortem i stuprocentowym bezpieczeństwem (fotokomórki, amperometryczne wykrywanie przeszkód, mechaniczna blokada wózka).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz wszystkie bramy WIŚNIOWSKI!

REWOLUCJA CIEPŁA

Przy zmiennych warunkach klimatycznych termoizolacyjne parametry bramy są ważne dla każdego klienta. Gwarantują one utrzymanie w garażu ciepła zimą i niższej temperatury latem. Termoizolacja wyróżnia bramę PRIME kwalifikując ją do produktów polecanych do obiektów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Jest odpowiedzią na potrzebę maksymalizacji zysków energetycznych oraz jak największego ograniczenia strat ciepła w budynku. PRIME może osiągnąć parametr przenikalności ciepła na poziomie nawet 0,79 w/m2K. Taki efekt uzyskuje wykorzystując w pełni właściwości termoizolacyjne panelu INNOVO oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień, eliminując straty ciepła w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy.

Dla wielu garaż jest symbolem początków biznesów, które pod koniec dwudziestego wieku tam właśnie rozpoczynały swoją działalność, a dzisiaj są gigantami na skalę światową (np. pierwsze komputery HP były składane właśnie w garażach). Wiele się jednak od tamtego czasu zmieniło. Dzisiaj garaż jest miejscem, które swoją estetyką nie odbiega od pozostałych pomieszczeń. Jest przestrzenią domu, która zachowuje stylistykę całości, a segmentowa brama PRIME zaspokaja najbardziej wyrafinowane gusta. Łączy najwyższej klasy design z bezpieczeństwem i funkcjonalnością, stając się tym samym produktem najwyższej jakości na światowym poziomie, synonimem równowagi między doskonałą techniką, jakością i designem.

Dowiedz się więcej o bramach garażowych PRIME >>>

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Budowa i remont
Zobacz więcej artykułów w kategorii Budowa i remont
Komentarze

Zobacz więcej produktów