Wybieraj ulubione produkty i nie płać za ich dostawę! 🤩
WIŚNIOWSKI
WIŚNIOWSKI
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Brama garażowa – czym powinna się charakteryzować? Podpowiadamy


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką WIŚNIOWSKI.


Dobra brama garażowa powinna być przede wszystkim niezawodna, zapewniać bezpieczeństwo, a także idealnie pasować do stylu domu oraz całej posesji. Jak wybrać model idealny? Warto zwrócić uwagę na innowacyjne bramy PRIME, czyli nową generację produktów, które po wejściu na rynek skutecznie zdeklasowały tradycyjne wyroby bramowe w branży stolarki otworowej. To efekt realizacji wizji bramy, w której połączono nowoczesną technikę, jakość, bezpieczeństwo i wyjątkowe wzornictwo. Sekret jej doskonałości tkwi w perfekcyjnie dopracowanych detalach. Zalety bramy PRIME doceniają inwestorzy w całej Europie, a jej doskonałość potwierdza Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

brama do garażu

Brama do garażu – funkcjonalna i bezpieczna

Podstawą zaprojektowania innej niż wszystkie znane na rynku bramy jest innowacyjny panel INNOVO. Grubość 60 mm, świetne parametry termoizolacyjne, wzmocniona konstrukcja, pozwalająca zastosować szereg niespotykanych dotąd udoskonaleń sprawiają, że to właśnie INNOVO czyni bramę PRIME wyjątkową i doskonałą w każdym szczególe.

Garaż staje się jeszcze bardziej komfortowym miejscem dzięki bezpiecznej konstrukcji bramy PRIME. Obudowane mechanizmy bramy oraz precyzyjna konfiguracja układu napędowego pozwalają pełną kontrolę, komfort oraz bezpieczeństwo. Teraz brama PRIME została doposażona w dodatkowe optyczne czujniki nadosłonowe. Czujniki wyposażone są w wysokiej jakości systemy soczewek optycznych, które optymalnie ukierunkowują wiązkę podczerwieni w nadajniku. Przerwanie wiązki przez przeszkodę powoduje automatyczne zatrzymanie bramy. To pozwala wyeliminować wszelkie niebezpieczeństwa związane z pracą bramy.

Termoizolacyjność – ważna cecha nowoczesnej bramy garażowej

Przy zmiennych warunkach klimatycznych termoizolacyjne parametry bramy są ważne dla każdego inwestora. Gwarantują one utrzymanie w garażu ciepła zimą i niższej temperatury latem. Termoizolacja wyróżnia bramę PRIME, kwalifikując ją do produktów polecanych do obiektów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Jest odpowiedzią na potrzebę minimalizacji strat energetycznych oraz jak największego ograniczenia strat ciepła w budynku. PRIME może osiągnąć parametr przenikalności ciepła na poziomie nawet 0,79 W/m2K. Taki efekt uzyskuje, wykorzystując w pełni właściwości termoizolacyjne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień, eliminując straty ciepła w newralgicznych miejscach płaszcza bramy.

Brama, czyli designerski element budynku

Największym wyzwaniem twórców PRIME było stworzenie wyjątkowego designu bramy, który zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, ale także bogactwem wykończeń. Jej stylistyka jest odzwierciedleniem wzorców klasycznej elegancji, pozostając w harmonii z nowoczesnymi zasadami projektowania. Efekt wizualny został osiągnięty między innymi dzięki malowanym elementom konstrukcji nośnej, prowadnic, a także okuć paneli. To walory estetyczne bramy oraz wnętrza garażu, ale także dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne dla tych elementów.

Jeśli szukamy idealnego zestawu, który oprócz nowoczesnej bramy PRIME będzie zawierał również drzwi i ogrodzenia, postawmy na kolekcję HOME INCLUSIVE. To rozwiązanie, które łączy te elementy jedną linią stylistyczną i jest przykładem projektowania zorientowanego na spójność w przestrzeni użytkowej, odzwierciedlając tendencje światowego designu. Inspiruje, tworzy oraz wyznacza trendy, których design oparty jest o doskonałe parametry techniczne i niepowtarzalny wygląd.

Brama segmentowa PRIME
WIŚNIOWSKI

Brama segmentowa PRIME

Home Inclusive
WIŚNIOWSKI

Home Inclusive

Napęd do bramy garażowej – jaki wybrać?

Napędy nowej generacji, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii zapewnią użytkownikom połączenie mocy, piękna i niezawodności. Napęd METRO to połączenie sprawdzonej technologii Somfy z wyjątkową obudową, opracowaną zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI. To produkt o wyjątkowych parametrach technicznych, zamknięty w niebanalnej, ponadczasowej obudowie. Niekwestionowaną zaletą produktów Somfy jest ich kompatybilność z większością urządzeń elektrycznych. Tak też jest i w tym przypadku. Technologie inteligentne wykorzystywane przez wielu producentów sprzętu domowego umożliwią przyłączenie napędu METRO do systemu domu inteligentnego, dzięki czemu napęd ten zyskuje dodatkowe funkcje, łącząc bramę garażową z innymi urządzeniami w domu.

Do napędu METRO dedykowany jest nadajnik PULSAR. Pulsar umożliwia zdalne sterowanie bramą i zaprogramowanie aż 4 różnych urządzeń. Jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów co przekłada się na długoletnią sprawność urządzenia. Ergonomiczna podkładka umożliwia zamocowanie pilota w dowolnym miejscu, np.: na ścianie czy desce rozdzielczej samochodu.

Inteligentne rozwiązania w Twoim domu

Firma WIŚNIOWSKI poszerzyła ofertę inteligentnej automatyki domowej. Do szeregu rozwiązań ułatwiających kontrolę nad bezpieczeństwem domu dołączył sterownik Ri-Co. Sterownik ten pozwala przy użyciu smartfonu sterować bramami marki WIŚNIOWSKI i drzwiami z serii Creo z zamkiem elektrycznym z każdego miejsca na świecie. Wystarczy tylko aktywować aplikację Wbox, dostępną w Google Play oraz App Store, by cieszyć się pełną kontrolą.

Ri-Co występuje w kilku wersjach. Podstawowa pozwoli otworzyć lub zamknąć bramę czy drzwi. Rozszerzone wersje dadzą dodatkowo możliwość sprawdzenia ich statusu. Dzięki Ri-Co Pro będziemy mogli w dowolnym momencie ustalić, czy nasz dom jest odpowiednio zabezpieczony i czy w trakcie naszej nieobecności nikt nie próbował się do niego dostać. Sterownik Ri-Co wykorzystuje sieć wifi i w prosty sposób łączy się z domowym routerem. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń, aby uzyskać pełną kontrolę. Ri-Co jest zawsze w telefonie, dzięki czemu klucze czy pilot stają się zbędne.

Segmentowa brama PRIME zaspokaja najbardziej wyrafinowane gusta. Łączy najwyższej klasy design z bezpieczeństwem i funkcjonalnością, stając się tym samym produktem najwyższej jakości na światowym poziomie, synonimem synergii między doskonałą techniką, jakością i wzornictwem. Brama PRIME została wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką WIŚNIOWSKI.Inne artykuły w tej kategorii

Sponsorowane Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w trendach na 2024 rok – sprawdź TOP 10 rozwiązań!

Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w trendach na 2024 rok – sprawdź TOP 10 rozwiązań!

Sponsorowane Dom w nowoczesnym stylu. Jaka stolarka i ogrodzenie będą do niego pasować?

Dom w nowoczesnym stylu. Jaka stolarka i ogrodzenie będą do niego pasować?

Sponsorowane Jak wybrać dobre ogrodzenie?

Jak wybrać dobre ogrodzenie?

Sponsorowane Projektowanie domu – o czym warto pamiętać? Harmonia posesji i otoczenia

Projektowanie domu – o czym warto pamiętać? Harmonia posesji i otoczenia

Sponsorowane Termoizolacja – jak podążać za nowym trendem w budownictwie?

Termoizolacja – jak podążać za nowym trendem w budownictwie?

Sponsorowane Inteligentny dom – dlaczego warto zainwestować w automatykę budynkową?

Inteligentny dom – dlaczego warto zainwestować w automatykę budynkową?

Powiadomienie

Zapisz się do newslettera i nie przegap okazji

  • Informacje o promocjach
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności

Wysyłka

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

10 lat na rynku

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Raty 0%

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Zwrot do 60 dni

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.