Modne, wygodne i w SUPERCENACH! Upoluj okazję!🧨
WIŚNIOWSKI
WIŚNIOWSKI
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Inteligentny dom – dlaczego warto zainwestować w automatykę budynkową?


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką WIŚNIOWSKI.


Przed tobą bardzo ważny dzień w pracy. Spotkanie, które za moment się rozpocznie, może zadecydować o twojej zawodowej przyszłości. Najrozsądniej byłoby skupić się na tematach, które zostaną poruszone za kilka chwil. Jednak nie tym razem. Siedzisz przy stole konferencyjnym, a jedyne, co masz teraz w głowie to pytanie: czy na pewno zamknąłem bramę garażową, gdy wyjeżdżałem do pracy?

Podobna historia mogła przydarzyć się każdemu z nas. Uporczywa myśl o niezgaszonych świetle, niezamkniętej bramie lub włączonym żelazku skutecznie uniemożliwia nam skupienie się na tym, co w danej chwili jest najważniejsze. Bardzo możliwe, że te z pozoru nieistotne rzeczy całkowicie zaburzą nam tryb pracy, obniżą koncentrację, zwiększą drażliwość. Można tego jednak uniknąć. Jak? Spójrzmy na inny wariant tej historii.

Automatyka domowa – sterowanie bramą i drzwiami ze smartfona

Siedzisz przy stole konferencyjnym i nagle zdajesz sobie sprawę, że być może nie zamknąłeś za sobą bramy garażowej. Jednak zamiast katować się myśleniem o tym, co może stać się z twoich ukochanym rowerem lub sprzętem do majsterkowania, sięgasz po telefon. Jednym kliknięciem uruchamiasz aplikację CONNEXOON i w ciągu sekundy – nie ruszając się z krzesła – zamykasz bramę garażową. Czy tak nie jest znacznie prościej?

Smartfon współcześnie staje się naszym centrum dowodzenia – mamy w nim pieniądze, kontakty, zdjęcia, maile i całą wiedzę świata. W tym ogromie możliwości naszych telefonów nie możemy zapominać o jeszcze bardziej podstawowych elementach naszego życia, np. o domu.

Jak więc – bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy – utrzymać nieprzerwaną łączność z domem? Idealnym rozwiązaniem jest wybór bramy garażowej, drzwi i bramy wjazdowej WIŚNIOWSKI w wersji smartCONNECTED.

Samo smartCONNECTED to funkcja, dzięki której zachowujemy kontrolę nad wszystkimi elementami, które są w nią wyposażone. Dzięki rozwiązaniom smart od marki WIŚNIOWSKI można zdalnie otwierać i zamykać bramy oraz drzwi, a także na bieżąco kontrolować ich status.

Inteligentny system ochrony budynku

SmartCONNECTED zapewnia coś więcej, niż tylko możliwość sterowania. Dzięki tej funkcji można prowadzić dwustronną komunikację z elementami domu. Nie tylko wydawać polecenia, ale również otrzymywać informacje. Brama informuje nas więc, że jest otwarta lub zamknięta. Podobnie drzwi, które dzięki wkładce DoorLock i aplikacji Somfy Keys, dają nam znać o każdym otwarciu lub zamknięciu zamka. Domownicy są informowani o próbach wejścia do domu, również tych niechcianych. Brzmi dobrze, ale jak to działa?

Organizujesz wieczorne spotkanie ze znajomymi, ale piątkowe korki nie ułatwiają powrotu do domu. Okazuje się, że twoi goście pojawili się już w okolicach twojego domu i nie chcesz, by musieli zbyt długo czekać. Bierzesz więc do ręki smartfona i otwierasz im bramę wjazdową oraz drzwi wejściowe.

Tak samo możesz zareagować, gdy twoje dziecko wróci wcześniej ze szkoły lub gdy kurier przywiezie długo wyczekiwaną paczkę, a nikogo nie będzie w domu. Technologii smart warto uczyć się w praktyce – dostosowując ich uniwersalność do codziennych i niecodziennych wyzwań.

inteligentny dom

Zdalnie zarządzanie domem – jeden system i wiele zastosowań

SmartCONNECTED od marki WIŚNIOWSKI uczy, że mniej znaczy więcej. Zamiast kilku kluczy, pilotów czy kart wystarczy aplikacja. Każdy z domowników może zainstalować ją na swoim smartfonie, zalogować się na wspólne konto i korzystać z szerokich możliwości sterowania inteligentnego.

Z roku na rok smartfon zyskuje kolejne funkcje, dlatego towarzyszy nam zawsze i w każdym miejscu – na zakupach, siłowni, w pracy i szkole. Dzięki temu nie rozstajemy się z informacjami o tym, co dzieje się z naszym domem i możemy szybko zareagować na niespodziewane sytuacje.

Inteligentny dom – czy to takie komfortowe?

Darmowa aplikacja na chronionym hasłem smartfonie każdego domownika zamiast czterech lub pięciu kompletów kluczy – to nie tylko oszczędności i bezpieczeństwo. Ważną zaletą funkcji smartCONNECTED jest gwarantowany przez nią komfort. Można zapomnieć o przewracaniu do góry nogami całego domu, gdy klucze do drzwi wejściowych gdzieś się zawieruszą. Dzięki smartCONNECTED masz je zawsze pod ręką.

Nie trzeba gorączkowo grzebać w torebce czy plecaku, by znaleźć pilot. Aplikacja CONNEXOON dzięki geolokalizacji jest w stanie otworzyć bramę wjazdową lub garażową w momencie, gdy jesteśmy np. 50 metrów od naszej posesji. Odległość tę można dobrać samodzielnie, w zależności od potrzeb.

Współczesny dom to miejsce w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb jego mieszkańców – w dobie nowatorskich rozwiązań wszystko może być zasięgu ręki i pod kontrolą. Inteligentne systemy pozwalają znacznie zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo domowników, zapewniając stały dostęp oraz kontrolę nad bramą wjazdową, garażową i drzwiami. Czy warto inwestować w automatykę budowlaną? Zdecydowanie! Nowoczesna technologia polepsza standard życia, a proste udogodnienia sprawiają, że codzienność staje się o wiele łatwiejsza!


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką WIŚNIOWSKI.Inne artykuły w tej kategorii

Sponsorowane Dom w nowoczesnym stylu. Jaka stolarka i ogrodzenie będą do niego pasować?

Dom w nowoczesnym stylu. Jaka stolarka i ogrodzenie będą do niego pasować?

Sponsorowane Jak wybrać dobre ogrodzenie?

Jak wybrać dobre ogrodzenie?

Sponsorowane Brama garażowa – czym powinna się charakteryzować? Podpowiadamy

Brama garażowa – czym powinna się charakteryzować? Podpowiadamy

Sponsorowane Projektowanie domu – o czym warto pamiętać? Harmonia posesji i otoczenia

Projektowanie domu – o czym warto pamiętać? Harmonia posesji i otoczenia

Sponsorowane Jak wybrać idealne okna? Poznaj zalety okien wykonanych z PVC

Jak wybrać idealne okna? Poznaj zalety okien wykonanych z PVC

Sponsorowane Termoizolacja – jak podążać za nowym trendem w budownictwie?

Termoizolacja – jak podążać za nowym trendem w budownictwie?

Powiadomienie

Zapisz się do newslettera i nie przegap okazji

  • Informacje o promocjach
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności

Wysyłka

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

10 lat na rynku

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Raty 0%

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Zwrot do 60 dni

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.