Lodówki Amica - design i technologia

Wybór lodówki to niełatwa decyzja. To sprzęt, który powinien starczyć na lata, i bez względu na upływ czasu wciąż tak samo dobrze spełniać swoją rolę. Jaką lodówkę wybrać? Najlepiej taką, która jest najwyższej jakości, posiada nowoczesny design, a dzięki dodatkowym funkcjom pozwala zaoszczędzić nawet 11 dni w ciągu roku.

białe meble kuchenne

Side by Side

Lodówki side by side cieszą się dużą popularnością zwłaszcza w rodzinach, które liczą wielu domowników lub u osób, które lubią gotować i zapraszać znajomych na wspólne imprezy. Duża ilość jedzenia oznacza jednak dużą lodówkę, która często zajmuje znaczną część powierzchni kuchni. Z tym problemem świetnie radzą sobie chłodziarka i zamrażarka marki Amica, które można dowolnie ustawić w kuchni w zależności od naszych potrzeb. Jeśli nasza kuchnia nie ma dużych rozmiarów lub po prostu nie chcemy wstawiać do niej ogromnego mebla – warto skorzystać z tego nowoczesnego rozwiązania i ustawić części lodówki w różnych miejscach, tak aby jak najefektywniej zagospodarować przestrzeń.

biały blat kuchenny i drewniane meble kuchenne

Oszczędność czasu

Duże zakupy wykonujemy najczęściej w weekend. Kupujemy wtedy te produkty, które mają dłuższy czas przydatności do spożycia i nie zepsują się zbyt szybko. Trudno jednak kupić na zapas wędliny, owoce, czy warzywa więc najczęściej, po wyjściu z pracy udajemy się na dodatkowe zakupy. Tracimy przez to czas, który moglibyśmy wykorzystać na odpoczynek lub spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi. Lodówki Amica wyposażone są w funkcje, które pozwalają na rzadsze zakupy dzięki czemu oszczędzamy około godzinę dziennie. Łącznie to aż 11 dni w roku! Siedem inteligentnych funkcji lodówek Amica sprawia, że zakupy możemy robić tylko raz w tygodniu, a wszystkie zakupione produkty zachowują świeżość i smak.

białe meble kuchenne

Jak zatrzymać świeżość?

Jedną z takich funkcji jest system No Frost, która polega na chłodzeniu bez wilgoci. Technologia ta działa w oparciu o ciągły obieg chłodnego powietrzna wewnątrz lodówki, dzięki czemu na jej ścianach nie gromadzi się szron i lód, dlatego lodówka nie wymaga rozmrażania, a produkty dłużej zachowują świeżość. Taką funkcje posiada np. model FD4328.3DFX

czarne półki kuchenne i drewniane meble

Utrzymaniu świeżości produktów służy także pojemnik Fresh Zone, w którym temperatura osiąga maksymalnie 3 stopnie. Dzięki temu, przechowywana tam żywność np. mięsa i ryby, dłużej zachowuje smak, zapach i wartości odżywcze. Z kolei pojemnik Vit Control świetnie sprawdza się przy przechowywaniu nietrwałych produktów takich jak owoce i warzywa ponieważ oferuje możliwość regulacji poziomu wilgotności powietrza.

Sprawdź lodówki Amica >>>

Czas na przyjęcie!

Latem chętnie zapraszamy do siebie znajomych na wspólne spotkania przy dobrym jedzeniu. Duże przyjęcia wiążą się jednak z koniecznością znalezienia dodatkowego miejsca w lodówce. Dla wszystkich miłośników spotkań w licznym gronie, Amica przygotowała zamrażarkę z szufladą Big Box – jej pojemność pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni przechowywania nawet bardzo dużej ilości produktów np. mięsa na wspólne grillowanie w ogrodzie, czy lodów na przyjęcia dla dzieci.

białe meble kuchenne

Podczas przyjęć na pewno przyda się funkcja Super Zamrażanie, która skraca czas zamrażania produktów do minimum. Dzięki temu przygotowanie domowego deseru lodowego zajmie nam zaledwie chwilę! Dużym ułatwieniem dla gospodarzy jest też z pewnością kostkarka do lodu, która serwuje gotowy lód już po godzinie. Bardzo często impreza z salonu czy ogrodu przenosi się do kuchni, która dzięki wyjątkowo cichej pracy lodówki z pewnością stanie się miejscem, w którym miło spędzimy czas.

Przy zakupie lodówki warto zastanowić się, czy odpowiada ona na wszystkie nasze potrzeby i czy ułatwia nam codzienne życie. Jeśli tak, wybór jest prosty!

www.amica.pl

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Kuchnia
Zobacz więcej artykułów w kategorii Kuchnia
Komentarze

Zobacz więcej produktów