Amica - Producent

Amica to jedna z najcenniejszych polskich marek. Naszą domeną jest duży sprzęt AGD. Od ponad 50 lat dostarczamy naszym klientom satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa. Pozostajemy największym polskim producentem sprzętu AGD, a naszą dominację w kuchni potwierdzamy rosnącą popularnością w kategorii małych urządzeń AGD. Towarzyszymy ludziom we wszystkich czynnościach kuchennych.

We wszystkich naszych sprzętach można znaleźć inteligentne rozwiązania, dzięki którym gotowanie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Każda linia produktów jest nacechowana przełomowymi innowacjami. Linia Amica IN. to najnowsza technologia, z którą możesz sterować swoim piekarnikiem za pomocą telefonu, a dzięki sieci Wi-Fi urządzenia z tej linii komunikują się ze sobą. Inteligentne rozwiązania dostępne są w każdej kategorii produktów. Nowe sprzęty do zabudowy posiadają System Pro Baby, dbający o bezpieczeństwo dzieci. Funkcja Plug&Play, obecna w płytach grzewczych, pozwala podłączyć sprzęt do zwykłego gniazdka z napięciem 230 V. Dzięki szerokiej gamie produktów i ich funkcji każdy z naszych klientów odnajdzie u nas sprzęt spełniający jego oczekiwania.

Wyrazem uznania dla naszych dokonań są prestiżowe nagrody związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, jak również wyglądem i działaniem naszych produktów.

Urządzenia Amica z linii Amica IN. oraz piekarniki Zen i Integra zostały wyróżnione „oscarami wzornictwa” – nagrodami Red Dot Design Award. W badaniach satysfakcji użytkowników AGD w Polsce Amica wielokrotnie wygrywała złotą statuetkę i tytuł The Most Trusted Brand – Marki Godnej Najwyższego Zaufania, przyznawany przez miesięcznik Przegląd Reader’s Digest. Ponadto, zostaliśmy uhonorowani Nagrodą Gospodarczą Prezydenta Rzeczypospolitej dla najlepszego polskiego przedsiębiorstwa, Godłem Teraz Polska i Złotym Groszem. Poznaj inteligentny styl zawarty w naszych produktach.