Weekendowe okazje! Stoliki do -60% ☕
Czego szukasz?
Kermi
Kermi
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Jakie ogrzewanie wybrać do łazienki?

Łazienka, czyli miejsce gdzie przyjemność powinna unosić się aż po sufit, a trudy codziennego dnia znikają w delikatnej piance wypełniającej wannę po jej brzegi. To szczególnie ważne miejsce w domu. Lubimy otulać się ciepłem panującym w jego wnętrzu, dlatego też musimy wyposażyć je w odpowiednie ogrzewanie! To nie ulega wątpliwości, ale co gdy oprócz funkcjonalności oczekujemy także piękna i niepowtarzalnego charakteru? Z pewnością oferta Kermi zaspokoi nasze wymagania. Klasyczna linia Credo, stylowe rozwiązania Karotherm i funkcjonalne ogrzewanie z Kermi Fedon to początek listy innowacji do łazienki.

Przyjemnie ciepła i stylowa łazienka

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka oferta grzejników dekoracyjnych do łazienki. Takie produkty mają za zadanie nie tylko ogrzewać jej wnętrze, ale spełniają także wiele innych funkcji i na dodatek znacząco podkreślają klimat pomieszczenia. Zdecydowana większość grzejników w łazience ma tradycyjną, drabinkową budowę, tak jak rozwiązania Kermi Credo-Half, Kermi Diveo czy Kermi Duett. To najbardziej praktyczne podejście. Poziome rurki generują ciepło i pełnią funkcje użytkowe. W ofercie grzejników dekoracyjnych i łazienkowych Kermi znajdziemy także inne, stylowe a zarazem użyteczne modele, w różnych wzorach i kolorach, by idealnie dopasować je do aranżacji łazienki . Oryginalny, o ciekawej konstrukcji grzejnik Ideos będzie znakomity do pomieszczenia urządzonego w stylu nowoczesnym, a Kermi Casteo zachwyci niejednego gościa estetyczną formą i sprawdzi w skandynawskim trendzie. Odpowiednia dystrybucja ciepła i nowoczesne systemy grzewcze zagwarantują wymaganą temperaturę, by przyjemne ciepło wypełniło piękne wnętrze łazienki.

Gwarancja oszczędności

Optymalny poziom temperatury w łazience powinien być nieco wyższy niż w innych pomieszczeniach, oscyluje on wokół 24oC. Coraz większą popularność na rynku zdobywają grzejniki elektryczne, zasilane grzałką elektryczną, takie jak Duett E, który gwarantuje odpowiedni poziom temperatury nawet w chłodniejsze, wiosenne dni kiedy nie ogrzewamy domu. Tradycyjne rozwiązania Kermi to także sposób na oszczędność. Klasyczny grzejnik Duett o podwójnej sile, gwarantuje aż 65% większej mocy grzewczej, nie generując przy tym wysokich rachunków. 2297 watów zamkniętych w pionowym modelu o rozmiarach 1800x900mm to sposób na przytulną atmosferę. Sterowana grzałka i regulator pozwala na całkowitą kontrolę ogrzewania. Systemy Kermi to kompilacja najlepszych materiałów, antykorozyjnych elementów i powłok najwyższej jakości, które gwarantują większą wydajność i znaczne oszczędności.

Grzejnik i nie tylko!

Funkcja grzewcza to jedno, teraz poza dostarczanym ciepłem liczy się funkcjonalność i styl. Grzejniki zatem spełniają zadanie suszarki na ręczniki czy ubrania. Mogą być wyposażone w lustro, haczyki lub półki. Takie zastosowanie odnaleźć można w grzejnikach linii Kermi Fedon, gdzie szczelina funkcyjna umieszczona z lewej lub prawej strony posłuży do montażu dodatkowych elementów ułatwiających codzienność. Ta idealna organizacja przestrzeni dostępna jest w wielu innych liniach grzejników - Karotherm lub Tabeo, który kusi nie tylko swoim prostym designem, ale i stylowymi wieszakami na ręczniki w postaci wysuniętych uchwytów. Grzejnik do łazienki to wielofunkcyjny domowy sprzęt, warto więc wykorzystać możliwe, dodatkowe atuty i obudzić drzemiący w nich potencjał!


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności