Kermi - Producent

Marka Kermi to gwarancja ciepłej, świeżej atmosfery, która dzięki jej produktom zagości w przestrzeni Państwa domu. Długoletnie doświadczenie, pasja w tworzeniu pięknych form oraz zaawansowana wiedza i możliwość wykorzystania najnowocześniejszych technologii rodzą przedmioty, których niezawodność gwarantuje niemiecka marka. Kermi, której główna siedziba mieści się w Bawarii, należy do szwajcarskiej grupy kapitałowej AFG Arbonia-Forster-Group, globalnego lidera branży. Zaliczamy się do wiodących europejskich producentów, zarówno w zakresie techniki grzewczej jak i kabin prysznicowych.

Zatrudniamy ok. 1500 wykwalifikowanych fachowców, którzy korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, wciąż udoskonalając linie produktowe, wyznaczają trendy na rynku. Najwyższą jakość produktów Kermi widać wyraźnie w ich designie. W dziale rozwoju Kermi powstają formy, które na nowo definiują kształt ciepła i sposób postrzegania kabin prysznicowych. Wyjątkowo indywidualne a nade wszystko funkcjonalne wzornictwo nadaje im ponadczasowy charakter. Efektem są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane przez nasze produkty.

Kermi sukcesywnie wnosi ogromny wkład w rozwój technologii grzewczych i sanitarnych. Rozwiązania stosowane w naszych produktach były i często nadal są koncepcjami nowatorskimi. Świadczą o tym liczne innowacyjne idee, które do dziś nie zostały zastąpione lepszymi a wykorzystywane są przez innych producentów z branży. Nowoczesna, przyjazna środowisku produkcja, przemyślane rozwiązania montażowe, optymalna funkcjonalność i komfort produktów, a także najnowszy, rewolucyjny koncept efektywnego oszczędzania energii w procesie przekazywania ciepła sprawiają, iż Kermi zajmuje czołowe miejsce wśród liderów branży.

Oferta firmy obejmuje:

Grzejniki płytowe

Ściany grzewcze

Konwektory oraz konwektory kanałowe

Grzejniki dekoracyjne

Kabiny prysznicowe

Znajdź nas
Wrocław
WWW