✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:  

Warsztat dla architektów i projektantów podczas Łódź Design Festival

Już za kilka dni wielkie święto designu - Łódź Design Festival 2018. Od 19 do 27 maja 2018 do Łodzi powinni przybyć wszyscy poszukujący wiedzy i inspiracji. Wydarzenie dedykowane jest projektantom, architektom, przedstawicielom zawodów kreatywnych oraz osobom zainteresowanym szeroko pojętą kulturą i zmianami społecznymi.

Podczas Festiwalu odbędzie się wiele prelekcji, odczytów, dyskusji, warsztatów. Współorganizatorem jednego z nich jest nasz portal, wraz z Ceramiką Paradyż oraz fotografem Tomaszem Arkuszyńskim przygotowaliśmy cykl trzech, merytorycznych wykładów dla architektów i projektantów wnętrz na temat: Zdjęcia z realizacji - jak je najlepiej wykorzystać do budowy wizerunku biura projektowego.

Tematy prelekcji:

  • Jak wykonywać zdjęcia swoich realizacji i sprawić, by były idealne - Tomasz Arkuszyński

  • Jak w social mediach promować usługi projektowania wnętrz? 7 trików, które wykonasz samodzielnie - Karolina Wesołowska

  • Jak wykorzystać potencjał serwisów o tematyce wnętrzarskiej? - Zuza Dominów

Warsztaty poprowadzą:

Tomasz Arkuszyński, właściciel studia TOM4YOU

Tomasz Arkuszyński, właściciel studia TOM4YOU

Od 2012 roku zajmuję się zawodowo profesjonalną fotografią wnętrz. W 2014 roku uzyskałem certyfikat Rekomendowanego Fotografa Google. Wykonuję zdjęcia wnętrz dla biur pośrednictwa nieruchomości, głównie z Łodzi i Warszawy (RE/MAX), jak również biur architektonicznych oraz firm zajmujących się projektowaniem wnętrz.

Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu w Ceramice Paradyż

Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu w Ceramice Paradyż

Z branżą marketingową związana od 14 lat, z branżą budowlaną od lat 10. Doświadczenie w prowadzeniu zespołów marketingowych zdobywała w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, łącząc skutecznie marketing tradycyjny z najnowszymi trendami digital. Zanim związała się z polskim, wiodącym producentem płytek ceramicznych, dla szwajcarskiej marki Hoval zbudowała strategię i zespół marketingowy dla rynków CEE, a następnie jako Content Marketing Manager odpowiadała za działania contentowe w kanałach online i social media dla Europy Zachodniej. Wcześniej zarządzała wizerunkiem marek Celma i Immergas.

Zuza Dominów, relationship manager w Homebook.pl

Zuza Dominów, relationship manager w Homebook.pl

Od 2003 zawodowo spełnia się w branży wyposażenia wnętrz. Pracowała w magazynach wnętrzarskich, ale od 7 lat związała swoje życie z Internetem. Wielki fan realizacji i projektów polskich architektów/projektantów/designerów, zwolenniczka powrotu tradycyjnego rzemiosła i „drugiego” życia budynków.


Inne artykuły w tej kategorii