Zmywarka do małej kuchni – poznaj 5 zalet kompaktowego urządzenia!

Wybierając zmywarkę do mieszkania – czy to nowego, czy to remontowanego – często stajemy przed trudnym wyborem. Z jednej strony, możemy nie mieć miejsca na „pełnowymiarową” zmywarkę o szerokości 60 cm, zwłaszcza jeśli dysponujemy stosunkowo małą kuchnią. Z drugiej – do tej pory urządzenia o mniejszej szerokości często nie dysponowały funkcjonalnościami posiadaniami przez ich szersze „siostry”. Na szczęście, Beko ostatnio zmieniło ten stan rzeczy i wprowadziło do sprzedaży linię 45-centymetrowych zmywarek, które z niczym (poza szerokością) nie ustępują większym modelom. Spójrzmy, jakich nowości powinniśmy teraz oczekiwać od sprzętów, które do niedawna były przeważnie pozbawione nowinek technologicznych.

wąska zmywarka do zabudowy, kuchnia z wąską zmywarką

Po pierwsze – pojemność

Nowoczesne zmywarki o szerokości 45 centymetrów, takie jak model Beko DFS28122X, są w stanie pomieścić nawet 11 kompletów naczyń. Jest to możliwe nie tylko dzięki zmianom konstrukcyjnym, ale także dzięki użytecznemu trzeciemu koszowi, który może „odciążyć” główne kosze od mało praktycznego koszyka na sztućce. W układaniu naczyń przyda się też trzypoziomowy system Acrobat, dzięki któremu niemal dowolnie ustawimy wysokość górnego kosza, co pozwoli nam włożyć do zmywarki większe naczynia.

wąska zmywarka do zabudowy, kuchnia z wąską zmywarką

Po drugie – skuteczność

Wąskie modele Beko zyskały również dodatkowe ramię myjąca AquaIntense, które znacząco (i pozytywnie) wpłynie na skuteczność mycia szczególnie zabrudzonych naczyń. Teraz nawet wąska zmywarka – taka jak Beko DIS28122 – bez problemu poradzi sobie z co bardziej krnąbrnymi garnkami czy spracowanymi naczyniami żaroodpornymi.

Po trzecie – ekologia i oszczędność

Najnowsze zmywarki 45-cm Beko to także duża oszczędność oraz dbałość o środowisko. Większość modeli dysponuje klasą energetyczną A++, a ponadto zużywają one w jednym cyklu zmywania mniej niż 9 litrów wody, co znacząco obniża koszty ich eksploatacji.

Wybierz swoją wymarzoną zmywarkę BEKO >>

Po czwarte – komfort użytkowania

To, że zmywarka jest wąska nie oznacza, że nie może być wygodna w użytkowaniu. W nowych modelach Beko, jak choćby w DFS28123X, znajdziemy nie tylko oświetlenie wnętrza (przydatne zwłaszcza wieczorem), wygodny wyświetlacz LCD czy możliwość opóźnienia startu urządzenia. Kiedy to ostatnie nie będzie nam na rękę, urządzenie i tak nie będzie nam przeszkadzać, bowiem głośność jego pracy nie przekroczy 46 decybeli.

mężczyzna opróżniający zmywarkę, zmywarka do zabudowy

Po piąte – różnorodność

Wolnostojąca czy do zabudowy? Biała czy inox? Nowa gama wąskich zmywarek Beko to nie tylko cały wachlarz nowoczesnych technologii, ale także duża możliwość wyboru wyglądu zewnętrznego urządzenia. Każdy właściciel małej kuchni czy jednoosobowego mieszkania z pewnością wybierze dla siebie coś spośród aż 16 nowych modeli.

Małe zmywarki są równie funkcjonalne, jak standardowe modele. Posiadają przy tym dodatkową zaletę – dzięki zmniejszonym gabarytom możemy dopasować je do niemal każdej kuchni, niezależnie od jej metrażu.

>> BEKO <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze