Nie tylko biel! 5 kolorów dla nowoczesnej kuchni

Planujesz remont, masz już jasną wizję swojej nowej kuchni, ale boisz się, że wszystko zostanie zrujnowane przez niepasujące do wystroju sprzęty AGD? Bez obaw, Beko już dawno dostrzegło, że wymagający klient nie zadowoli się standardami z minionej epoki. Paleta kolorystyczna dużego AGD jest szersza, niż Ci się wydaje!

Grafit

Kolor szary na dobre zadomowił się w nowoczesnych kuchniach. Grafitowe czy szare mogą być już nie tylko szafki czy akcesoria kuchenne, ale także funkcjonalne sprzęty AGD, których zalety nie kończą się na kolorze. Przykładowo, piekarnik BIM24400ZGCS dysponuje nie tylko klasą energetyczną A+, co przyczyni się do oszczędności energii, ale również prowadnicami teleskopowymi, programem pieczenia 3D czy funkcją czyszczenia parowego. Dzięki temu nasz piekarnik zawsze będzie wyglądał idealnie, a towarzystwa dotrzyma mu dopasowana kolorystycznie płyta gazowa HILW64225SZG.

Czerń

Elegancja to Twoja domena i nie wyobrażasz sobie kuchni w innym kolorze, niż czarny? Z doborem piekarnika czy płyty grzewczej pewnie nie będzie problemu, ale co – na przykład – z lodówką? Tu idealnym wyborem będzie model Beko CNA365E30ZGB, charakteryzujący się nie tylko całym wachlarzem nowoczesnych technologii, takich jak NeoFrost, Active Fresh Blue Light czy Everfresh+ (która utrzyma świeżość owoców i warzyw nawet do 30 dni); ale również przepięknym, szklanym, czarnym jak noc frontem. Taka lodówka na pewno nie pozostanie niezauważona.

Beż

Lubisz klimaty rustykalne oraz szeroko pojętą przytulność? Beżowa kuchnia była twardym orzechem do zgryzienia, jeśli chodzi o dobór pasujących sprzętów AGD… do czasu. Piekarnik Beko BIM24400GCS czy okap HCB62741BGH idealnie wkomponują się w ciepłe drewno, lniane dodatki czy brązowe blaty. Bez trudu dobierzemy też odpowiednią płytę grzewczą –oczywiście najlepiej gazową, aby tradycji stało się zadość.

Inox

Wolisz błękit, zieleń lub… może nawet czerwień? Do tak oryginalnych kolorów kuchni idealnie nadadzą się sprzęty AGD w kolorze inox. Stal świetnie wkomponuje się praktycznie w każdy kolor, przełamując go i jednocześnie dodając klasy całemu wnętrzu. Przykładowo, piekarnik Beko BIM26400XCS (wyposażony m.in. w prowadnice teleskopowe, katalityczny system czyszczenia i funkcję booster) oraz płyta HIAW64225SX stanowią tutaj idealną parę, którą będzie można uzupełnić pasującym okapem i lodówką.

Biel

I na koniec – biel. Myliłby się jednak ten, kto sądziłby, że klasyczna, kuchenna biel jest nudna. Nie mówimy tu bowiem o lodówce rodem z lat ’90, a choćby o eleganckiej płycie gazowej HILW64225SW, która wspaniale wpasuje się w każdą kuchnię w stylu skandynawskim. Do płyty wystarczy dobrać odpowiedni piekarnik, np. BIM24400WCS, i już nie musimy martwić się o to, że przez kilka lat będziemy musieli patrzeć na kompletnie niepasujące, czarne lub inoxowe sprzęty.

Nowoczesna kuchnia może mieć różne oblicza, dlatego warto poszukać sprzętów AGD w kolorach, które najlepiej dopasują się do wnętrza. Nie musisz już godzić się na kompromisy – w ofercie marki Beko znajdziemy urządzenia w najmodniejszych odcieniach! Grafit, czerń, beż, inox czy biel? Wybór zależy tylko od Ciebie!

>> BEKO <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Kuchnia
Zobacz więcej artykułów w kategorii Kuchnia
Komentarze
W kuchni to nie tylko kolor ma znaczenie, ale i rodzaj użytej farby. Ja pomalowałam Magnatem Ceramic. A z płytek zrezygnowałam w ogóle. Może jeszcze je kiedyś dokleję, ale na razie ściany w kuchni czyste.
  • Dodano 10 dni temu

Zobacz więcej produktów