Blender czy wyciskarka wysokoobrotowa – które urządzenie wybrać? Przegląd małego AGD

Wielkimi krokami nadchodzi lato, a zatem może warto już pomyśleć o tym, by przed sezonem plażowym zadbać o odpowiednią dietę? Firma Beko wprowadziła właśnie na rynek szereg urządzeń małego AGD, które pomogą nam w zrzuceniu zbędnych kilogramów, oczywiście w połączeniu z odpowiednią dawką aktywności fizycznej.

Blender z funkcją gotowania SMM888BX to idealny pomocnik, jeśli gustujemy w zdrowych, pożywnych zupach. Aby przygotować ulubioną potrawę tego typu, wystarczy wrzucić wszystkie składniki do urządzenia, a ono nie tylko porządnie je wymiesza, ale także… ugotuje. Wysoka moc urządzenia, termoodporny dzbanek oraz programy automatyczne sprawią, że przygotowanie ulubionej zupy będzie szybsze i prostsze niż kiedykolwiek.

A może pyszny, chłodny koktajl albo tak modne ostatnio smoothie? Blender wysokoobrotowy Beko TBS3164X dysponuje mocą zdolną bez trudności skruszyć mrożone owoce, a nawet kostki lodu. O właściwe rozdrobnienie produktów zadba mocne, 6-skrzydłowe ostrze, a po wszystkim urządzenie z łatwością umyjemy z pomocą funkcji Auto clean. Dzięki temu,blender będzie nie tylko dłużej i efektowniej działał, ale także świetnie wyglądał wśród kuchennych akcesoriów.

Wybierz małe AGD dostosowane do Twoich potrzeb >>

Nowością na rynku są blendery próżniowe. Zastosowanie urządzenia Beko TBV8106BX zagwarantuje lepszy smak przyrządzanych napojów i musów, ich pełną jednolitość, a także większe nasycenie witaminami i składnikami odżywczymi. Blender próżniowy od Beko również bez trudności umyjemy, a jego chromowane zdobienia i zwarty, smukły design idealnie wpasuje się w każdą nowoczesną kuchnię.

Jeśli zależy nam na bogactwie składników odżywczych (a powinno), to idealnym dodatkiem do naszej kuchni będzie wyciskarka wolnoobrotowa SJA3209BX. O bogate w witaminę soki zadba 200 wat niepowstrzymanej mocy, a o czystość i wygodę użytkowania urządzenia – szeroki wlot, blokada kapania, wsteczny bieg oraz możliwość mycia wybranych części wyciskarki w zmywarce.

Cztery nowe urządzenia od Beko to nie tylko idealny sposób na łatwe wspomożenie walki ze zbędnymi kilogramami. To także stylowy i modny dodatek do naszej kuchni, który na pewno przyciągnie wiele spojrzeń oraz zdecydowanie ułatwi pracę w najważniejszym pomieszczeniu w domu.

>> BEKO <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze