Nowoczesne drzwi – jaki model wybrać? Postaw na efektowne połączenie drewna i metalu

Przełamywanie schematów w aranżacji wnętrz i zaskakujące połączenia są teraz bardzo modne. Warto szukać nowych pomysłów na wyróżnienie przestrzeni mieszkalnej – dodanie jej klasy i nowoczesności, aby zachwycała już od wejścia. Zaletami połączenia drewna i metalu jest uniwersalność oraz ponadczasowość. Przedmioty z nich wykonane dopełniają każde otoczenie i nigdy się nie nudzą.

białe drzwi wejściowe
drewniane drzwi wejściowe z potrójnym przeszkleniem poziomym

Drzwi zewnętrzne – drewno i metal już od wejścia

Kolekcja drzwi zewnętrznych SATURN firmy POL-SKONE wyróżnia się interesującym wzornictwem, które stanowi idealną kompilację współczesnych trendów oraz klasycznej elegancji. Geometryczne szklenia uzupełnione o aplikację ze stali nierdzewnej nadają drewnianym drzwiom nowoczesnego charakteru. Szeroka paleta szyb, od standardowej przezroczystej po barwioną, refleksyjną bądź ornament, pozwoli na stworzenie drzwi o indywidualnym charakterze dopasowanych do elewacji oraz wystroju wnętrza.

Drzwi wewnętrzne – drewno i metal, czyli estetyczne uzupełnienie aranżacji wnętrz

Nowoczesne drzwi wewnętrzne powinny nadawać ton aranżowanej przestrzeni, jednocześnie tworząc z nią spójną całość. Po mistrzowsku rolę kreatora modnych i stylowych kompozycji odegrają drzwi z kolekcji ETIUDA w okleinach syntetycznych oraz naturalnych okleinach drewnianych. Bogata kolorystyka oddająca naturalny wygląd drewna (Etiuda) nada elegancki charakter nowoczesnej przestrzeni. Oryginalne wzory szyb w wersji biały lub brązowy mat i aluminiowe listwy ułożone w pionie lub poziomie, będą ciekawym elementem dekoracyjnym całego pomieszczenia i podkreślą jego indywidualny charakter.

Fornirowana powierzchnia drzwi ETIUDA LUX wzbogacona wyszukanym detalem w postaci aluminiowej listwy doda wnętrzom prestiżu i wysmakowanej elegancji.Kolekcja zwraca uwagę fornirowanym wykończeniem oraz aluminiową listwą, stanowiącą ramę smukłego przeszklenia. Ten metalowy, dekoracyjny detal nadaje drzwiom nowoczesności i dynamizmu.

nowoczesne drzwi wewnętrzne
Tutaj znajdziesz wszystkie drzwi wewnętrzne POL-SKONE >>

Drzwi TIARA doskonale zaprezentują się na tle ściany wykończonej szorstkim betonem lub czerwoną cegłą dającą mocny kontrast, który jest jednym z obowiązujących trendów przy projektowaniu wnętrz. Świat nowoczesnej architektury wypełniają idee sztuki minimalistycznej, a współczesne trendy w aranżacji skłaniają się ku surowym formom, nadającym wnętrzu dynamicznego i zdecydowanego charakteru. Białe drzwi wprowadzają do wnętrza wrażenie czystości oraz harmonii. Powierzchnię skrzydła dekorują wąskie listwy aluminiowe w kolorze chrom mat lub błysk oraz czarnym matowym.

Kolekcja SONATA oparta jest na czystych barwach laminatów: odcieniach bieli, szarości oraz brązu, a także na odsłonach jasnej kolorystyki dekorów wiązu bielonego, piaskowego i szarego z usłojeniami pionowymi lub poziomymi. Jednocześnie prosta, a zarazem elegancka forma, doskonale wypełni chłodne wnętrze. Możliwości ofertowe POL-SKONE dają niezwykłe pole do popisów aranżacyjnych, ponieważ nową kolekcję można połączyć w systemie bezprzylgowym z ościeżnicą VERTIGO, posiadającą górny panel o nietypowej wysokości od 100 mm do 1000 mm (przy szerokości opasek 80 mm). Dekoracyjne listwy wspaniale prezentują się w otoczeniu czystej bieli, jak i modnych szarości czy czerni.

drzwi z jasnego drewna z metalowymi detalami

Drzwi to ważny element każdej aranżacji. Zewnętrzne podkreślają estetykę elewacji domu, wewnętrzne natomiast stają się częścią wizerunku pomieszczenia. Wybierając odpowiedni model, warto więc postawić na ponadczasowy duet, który z pewnością dopasuje się do wielu stylów – drewno i metal. Połączenie tych materiałów to gwarancja efektownej aranżacji każdej przestrzeni.

>> POL-SKONE <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze